Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nocne marki: jeśli jest późno w nocy, a Ty pracujesz czy nie możesz spać - napisz.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4979 odpowiedzi w tym temacie

#26 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:04

heh ; )
Ja miałem dziwną sytuacje, położyłem się 14:40 12.01.2010, wstałem 2:30 13.01.2010 i jestem bardzo wypoczęty ;)

#27 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:09

Widzę, że lubisz w dzień trenować "oczko" ;)

#28 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:19

Tak, często się to zdarza, ale nie aż tak ; )
Drzemki trwają od 2 do 3h..
A dzisiaj, się przysnęło bardziej.

Cóż czekam do 6:50, i do szkoły ;)

#29 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:24

Kolega wyleciał jednego dnia z Osaki i po 7 godzinach snu był w Honolulu poprzedniego dnia.

#30 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:26

Ciekawe czy datownik w jego zegarku "zareagował" prawidłowo?

#31 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:28

Musiałby mieć zegarek z radioodbiornikiem fali synchronizacji czasu z zegarem atomowym. byloby super, gdyby wszystkie cyfrowe graty wejścia/wyjścia i obróbki miałyby moduł synchronizujący do takiej fali globalnej... wszystkie ADDACi świata spięte w jednym cyklu... generalnie koncową fazą musiałby być jedna globalna świadomość.. :shock: to mój czterotysięczny wpis na tym forum :lol:

#32 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:36

@Kokos a czy Ty przypadkiem nie filmowałeś Małgosi Walewskiej kamerą typu Sony dcrpc 100 (podczas Triady w Teatrze Wielkim w Łodzi)?

#33 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:37

Musiałby mieć zegarek z radioodbiornikiem fali synchronizacji czasu z zegarem atomowym.

byloby super, gdyby wszystkie cyfrowe graty wejścia/wyjścia i obróbki miałyby moduł synchronizujący do takiej fali globalnej... wszystkie ADDACi świata spięte w jednym cyklu...

generalnie koncową fazą musiałby być jedna globalna świadomość.. :shock:




to mój czterotysięczny wpis na tym forum :lol:


Ładnie.

Odnośnie powyżej. :D

#34 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:42

@dvcam
:shock: chyba tak ...
Tu jest efekt Total Opera tej akcji. Ciekawostką jest to, że reżyser Oedipusa Rexa nagrał na generalnej zbliżenia twarzy, ale nie nagrał dźwięku. Ja kręciłem plan daleki z dźwiękiem.
Następnie zbliżenia z arii Jocasty zostały jako tako zsynchronizowane dźwiekiem dalekiego planu tej arii dnia następnego :lol:

Mam nadzieję,że myślimy o tym samym, bo nigdy oprócz tego nie nagrywałem nikogo w Łodzi kamerą Sony DCR-PC100...

#35 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 04:50

No patrz jak trafiłem. Gdzieś się tam mijaliśmy -bo byłeś za kulisami w garderobie u Jokasty. Tak jakoś pamiętam. A zarejestrowałeś może "efekt z PAR-ami" w widownię. To było coś! Łazarkiewicz ciekawie to wyreżyserował.

#36 jackeill

jackeill
  • 640 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 13 stycznia 2010 - 05:00

Drzemki trwają od 2 do 3h..
A dzisiaj, się przysnęło bardziej.

Lol. To bijesz rekordy stary. Myslalem ze ja przedluzam sobie spanie bez kontroli, ale polozyc sie na 2h i spac 12...

Na mnie czas, dobranoc ;)

#37 bachoo

bachoo
  • 335 postów
  • SkądŁódź

Napisano 13 stycznia 2010 - 05:02

aaa no to i ja sie odmelduję. o 1 wstalem po 4h dżemki ;) i za jakas godzine znowu sobie utnę taką drzemkę. póki jest ciemno za oknem jest fajnie ale latem to przed 4 jest widno i jakos tak glupio sie zasypia. No to wtracilem swoje 3 grosze. pozdrawiam.

#38 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 05:13

@dvcam - niestety, smutny jest los animatorów tego spektatlu :sad:

#39 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 05:19

Oj tak. Piotr gdzieś tam z góry na nas patrzy a Marcin... wiadomo, etc.

#40 mr-hammond

mr-hammond
  • 479 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 05:28

dziś 2h snu , pozdrawiam śpiących :-)

#41 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 13 stycznia 2010 - 06:02

Też idę się położyć. Dwie godziny snu i do pracy. "Dobranoc" ;)

#42 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 06:33

To chyba zamykamy temat do 23ej.

Zapraszamy wieczorem.


---- Dodano 13-01-2010 o godzinie 23:42 ----
Dobry wieczór... wątek otwarty.

#43 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:02

dziś również się melduję:) Pierwszy egzamin za mną, jutro ciężkostrawne kolokwium, dzięki któremu zabawię tu conajmniej do 3;) mam pytanie, czy ktoś z was ma może konto w mBanku i może mi powiedzieć czy jest zadowolony czy nie i jakie są ewentualne minusy? :D

#44 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:22

Ja mam w ING i jestem zadowolony ;) A jutro (właściwie już dziś) egzamin, chyba najwyższa pora zacząć naukę :P więc wygląda na to że też dziś tu trochę zabawię...

#45 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:27

ING powiadasz... a powiedz mi, czy udaje Ci się wykonywać przelewy online za pomocą e-tokenu i Firefoxa z zainstalowanym i certyfikowanym dodatkiem potwierdzoną autentycznością na MacOS Leopard? Hę? Bo chyba się przeniosimy konto do PKO z powodu niemoźności zainstalowania systemu przez pana informatyka z INGU na naszych kompach :mad:

#46 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:34

ING powiadasz... a powiedz mi, czy udaje Ci się wykonywać przelewy online za pomocą e-tokenu i Firefoxa z zainstalowanym i certyfikowanym dodatkiem potwierdzoną autentycznością na MacOS Leopard?

Hę?


Bo chyba się przeniosimy konto do PKO z powodu niemoźności zainstalowania systemu przez pana informatyka z INGU na naszych kompach :mad:


ojoj stanowczo odradzam pko!!! Moi rodzice i w zasadzie 80% moich znajomych, którzy mieli bliższą styczność z tym bankiem, po roku dali dyla.
Raz nawet skończyło się to w sądzie, mojej matce zniknęły 4000zł w wyniku jakiegoś ich błędu systemowego (pobrała z bankomatu 400zł, a system się zawiesił i tak jakby to zapętlił i wyszło im że pobrała 10x 400zł:) ). prawie rok im zajęło zwrócenie pieniędzy..

Lachu a z czego egzamin u Ciebie?:D
ING powiadasz? a masz jakieś studenckie konto?

#47 jackeill

jackeill
  • 640 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:46

Ja mam konto miedzy innymi w mbanku. Jest to moje "dodatkowe" konto, do zbierania haraczy... tzn kasy z allegro :P Mam tam tez otwarte konto inwestycyjne i bardzo fajnie mi sie inwestuje w fundusze. Najlepszy w mbanku jest faktyczny brak rzeczywistych oplat. W jakiejs promocji z okazji duzych obrotow nawet dostalem za free karte kredytowa. Dla kontrastu - na moim "glownym" koncie w Citi ucieka mi jakies 13zl miesiecznie... Prawdopodobnie zamkne to konto wkrotce.

#48 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:50

@jasi0 Przeprosili chociaż Twoją mamę?

#49 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:53

@jasi0

Przeprosili chociaż Twoją mamę?

ba. sąd nakazał przeprosiny i odszkodowanie:)

#50 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 14 stycznia 2010 - 00:57

ING powiadasz... a powiedz mi, czy udaje Ci się wykonywać przelewy online za pomocą e-tokenu i Firefoxa z zainstalowanym i certyfikowanym dodatkiem potwierdzoną autentycznością na MacOS Leopard?


To mnie zmartwiłeś troszeczkę... Aktualnie wciąż jestem użytkownikiem jedynie słusznego systemu firmy Microsoft ;) przesiadka na MBP i Snow Leo planowana na piątek (to już jutro! :D).

Lachu a z czego egzamin u Ciebie?:D
ING powiadasz? a masz jakieś studenckie konto?


Egzamin z zarządzania rozwojem organizacji, mam nadzieję, że bezstresowy.

Jeszcze do niedawna miałem konto Student, jakiś czas temu zmieniłem na konto Direct + pomarańczowa karta kredytowa dla studentów:
Konto z Lwem Direct | Konta osobiste | Oferta dla Klientów indywidualnych | ING Bank Śląski
Od pięciu lat zero problemów (aczkolwiek z tego co mówi kokos wynika, że od piątku się zaczną :/)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych