Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przesiadka z PC na Mac w TVN24


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#26 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:03

Moj iBook przezyl duzo spotkan z roznym podlozem (dywan, chodnik, asfalt...) i tez jakos dziala juz drugi rok... Nie jest ani popekany ani porysowany (az tak) zeby nie bylo ;)

#27 KAM_

KAM_
  • 73 postów
  • Skąduć!

Napisano 05 grudnia 2006 - 00:05

Poproszę o nagranie i następnie udostępnienie programu. ;)

#28 tomeczek43

tomeczek43
  • 746 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 11:34

kurna nagral ktos ten program bo ja sie spoznilem

#29 sleepless

sleepless
  • 314 postów
  • SkądGliwice

Napisano 09 grudnia 2006 - 11:37

Nie było co nagrywać. Ani słowa o makach :-(

#30 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 grudnia 2006 - 11:39

Nie było co nagrywać. Ani słowa o makach :-(


Nie, no kilka słów było. Mówili o Makach 4 minuty, zero sensownej treści...

#31 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudnia 2006 - 12:14

A ktoś ma to nagranie? :)

#32 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 grudnia 2006 - 12:41

Ja nie oglądałe, więc mnie uświadomcie - program był o przesiadce z PC na Maka i przez cały program powiedzieli o Makach 3 zdania przez 4 minuty, tak?

#33 fqq

fqq
  • 51 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 12:43

nie.. to bym jeden z tematow programu.. nie byl caly poswiecony przesiadce

#34 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 grudnia 2006 - 12:49

Nagrałem. Zaraz to skompresuję do sensownej wielkości i udostępnię.

#35 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 09 grudnia 2006 - 12:53

oczekujemy z niecierpliwością

#36 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 grudnia 2006 - 16:32

www.MyApple.pl w TVN24 ;)

#37 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 grudnia 2006 - 16:50

Oglądałem to z bratem i ojcem, którzy o macach nic nie wiedzą. I dalej nie wiedzą nic. Ot, program zrobiony na odwal się.

#38 sagat

sagat
  • 350 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:01

eh kiepskie.... nie postarali sie.

#39 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:01

I tak dobrze, że coś się w temacie dzieje.

#40 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:08

Normalnie nie daje wiary - przesiadka na maca to same problemy, nawet "proces" usuwania programu- bo nie ma specjalnej procedury. Jak ladnie podkreslone ze mozna dokupic worda za 2k pln- nie siedze w pc wiec pytam: na normalne pc jest za darmo? O neo office slowa. Temat systemu i jego zalety np. stabilnosc, wlasciwie przemilczany. Dobrze to ujales Wicius.

#41 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:12

Niech ten kto siedzial na MyApple.pl i byl w tym programie sie przyzna ;)

#42 alchemique

alchemique
  • 19 postów
  • SkądLublin//Wawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:14

Bardzo przydatne, aczkolwiek strasznie ogolnikowe. Ja z niecierpliwoscia czekam na swojego Macbooka pro!

#43 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:35

Lipa. Niby odinstalowanie progów przez wywalenie ich do kosza była bardziej kłopotliwe niż na Win?? Niby na Windows nie trzeba "instalować kodeków"? Niby "wystarczy zamienić plik na odpowiedni format", żeby go przerzucić do Win? A w Win nie trzeba? Mogę tak wyliczać, ale szkoda mi czasu. Kto ma chęci by nakręcić własną prezentację Maków? :D

#44 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:39

A mnie to wygląda jakby ktoś specjalnie tym programem chciał ludzi do mac'ów zniechęcić. No bo to z tym usuwaniem programów to jakaś paranoja!! Chyba łatwiej wrzucić coś do kosza tak jakby się najlogiczniej wydawało niż szukać gdzieś po panelu sterowania USUŃ PROGRAMY a potem przebierać przez dłuuuugą listę programów w poszukiwaniu tego który chcemy odinstalować:/ Nie rozumiem więc czemu pani lektor mówiła o tym jak o jednej z największych wad mac'ów. No i ten straszny problem myszy z jednym kneflem co z tego że teraz już ma dwa. Ani słowa o korzyściach. Z tego programu wogle nie wynika POCO ktoś miałby się przesiadać. Po jego obejrzeniu można by wywnioskować że tylko idiota przesiadałby się na coś gorszego co przyniesie ze sobą same problemy. A może M$ sponsorował ten program :D

#45 MarG

MarG
  • 156 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:52

A z ceną tego office nie przesadzil ? Pozdrawiam, Mariusz

#46 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:56

No nie... chyba że myślimy o EDU

Sklep Apple pl

#47 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 09 grudnia 2006 - 17:59

na tvn turbo w ubiegłym roku był program(technoskop?) w którym mówili o makach przez jakieś pół godziny i tam można było się czegoś dowiedzieć albo przynajmniej się tym zainteresować- występowali tyż ludziki z sadu czy ispota :)


dokładnie oni chyba chcieli ludzi odciągnąć od przesiadki

układ klawiszy jest akurat dużo wygodniejszy
majtki mysz była już z G5(drobiazg, ale....)
-=-lipa=-
i na zakończenie pakiet office za 2000zł

po takim programie to napewno sad więcej zarobi a maka to nikt za darmo nie weźmie......

#48 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 09 grudnia 2006 - 18:05

Hey, nie było tak źle ;) Dobrze że w ogóle ktoś raczył zauważyć że Mac`ów da się używać.

#49 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 grudnia 2006 - 18:11

Mój kuzyn akurat oglądał ze mną, po czym stwierdził: "Mnie nie przekonali, a ciebie?" :lol: A napalony na Mac'i jak szczerbaty na suchary.

#50 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 09 grudnia 2006 - 18:59

Panowie, w ramach wyjaśnienia: ten koleś który mówi o np odinstalowywaniu aplikacji to ja. Gdy to kręciliśmy to oczywiście powiedziałem dużo więcej informacji i to właśnie tych informacji o które Wy się dopytujecie - gdzie one sie podziały? Sprawa wygląda tak że staram się jak najwięcej podpowiadać w tvn żeby było więcej o macach, w zasadzie jest nas dwóch ( Bartek który jest redaktorem tego programu - przy okazji od niedawna użytkownikiem maca i ja czyli dźwiękowiec ). Koncepcja tego programu jest taka żeby w pigułce dać przynajmniej jakiś zarys ludziom którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Niestety jako że nie widziałem program,u przed emisją więc nie mogłem zaingerować za bardzo w jego treść - wszystkie moje modrąści zostały skomprymowane do dwóch króciutkich wypowiedzi. Będe się starał, aby o maczkach pojawiało się jak najwięcej i to żetelnych informacji ale wiedzcie że za dużo też nie jestem w stanie zdziałać. Chociaż ostatnio widzę że powoli zaczyna się dziać coraz więcej w okół maczków. A tak nawiasem mówiąc to forum MyApple reklamowałem już drugi raz na antenie tvn24 :) - to jest taka wiadomosć pod progowa która może słonić innych aby zajżeli na forum i poczytali trochę wiecej o maczkach ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych