Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Silesian macusers meeting (okolice Katowic)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
244 odpowiedzi w tym temacie

#26 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 03 grudnia 2006 - 16:08

Robi sie ciekawie, ja myślalem, że ze sląska są tylko 2, może 3 osoby... coraz lepiej, koniecznie trzeba coś zorganizować. :D Ja teraz będe w katowicach na chwile w okolicach 9/10 grudnia, rozejrze się za jakimś lokalem w Centrum, bo nie ma sensu jeździć na jakieś dzielnice, bo każdy musi dojechać, więc zróbmy to w ścisłym centrum. "Drewniany Konik" nie jest zły (czy jakoś tak, dawny "Amsterdam") pozatym jeszcze kilka mam w głowie, jak np Hipnoza (dawny "Jazz Club") itp, a jak wiemy w Katowicach barow i pubów jak mrówków, więc problemu nie będzie.

#27 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 grudnia 2006 - 17:23

hipnoza moze byc :D

#28 Prolax

Prolax
  • 112 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 18:12

Witam jestem zaiteresowany spotkaniem i po namysle z Carllem mam mozliwosc pogadania z wlascicielem ( znajomy ojca) jestem w stanie zalatwic w rock club city w Katowicach spotkanie. Prosimy o zglaszanie checi wzecia udzialu w spotkaniu i podania imienia i nazwiska na prv-a Carlla lub mój. Koszta podamy po rozmowie z właścicielem.

#29 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 04 grudnia 2006 - 18:17

hmmm... myslalem raczej o czyms bardziej kameralnym... od BANKIETÓW to będzie YABOLL... myślałem czy by po porstu w kilka osób nie siąść gdzieś w knajpce i obalić kilka-kilkanaście piwek ;) co myśli reszta??

#30 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 18:46

Hehe... Carll jak zwykle zakłada duże przedsięwzięcie :P Osobiście jednak jestem bliższy poglądom maniacca :) Co nie znaczy, że jestem przeciw pomysłowi wynajęcia lokalu- po prostu nie jestem przekonany o konieczności takiego działania ;)

#31 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 04 grudnia 2006 - 21:15

W Drewnianym Koniku nie byłem całe wieki. W Hipnozie nie bedzie miejsca na 100% poza tym muzyka leci na tyle głośno co oczywiscie nie rpzeszkadza w biesiadowaniu ale myslę ze przeszkadzaloby w pogadaniu z ludzmi, takie moje zdanie

#32 Carll

Carll
  • 119 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 21:23

To niech ktos poda inne gdzie mozna sie spotkac.:)

#33 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 04 grudnia 2006 - 21:53

qrcze... co za problem... umawiamy sie o godzinie X pod empikiem i idziemy poszukać knajpy... tyle... jeśli sie umówimy o 17 to wchodzimy do pierwszej lepszej i tyle.. miejsce bedzie na pewno ;) ja to tak widzę...

#34 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:14

Proponuje ustalić najpierw date panowie (i panie ?!). Lokal można zarezerwować dla kilku osob, w Hipnozie można pogadać (lokale się cywilizują, i robią takie rzeczy bez problemu, wystarczy zadzwonić!). Siedzialem tam ostanio nieco ponad msc temu, to teraz też swego rodzaju restauracja, więc spokojnie jest, nie za glosno i pifko też jest. Zarezerwować = zagwarantować miejsce, czyli dwie sofy, większy stolik, kawalek krzesła/fotela i jest ok. Hipnoza wydaje sie idealna. Jednak to sie da ustalić (miejsca pod ścianą są ok, lub na "scenie"). Odradzam spotkanie najpierw przy empiku i podroże, raz, że zawsze się ktoś spóżni, i jest ZIMA, ja czekać nie zamierzam, ale jak będe czekał w lokalu przy pifku, wtedy nie mam nic przeciwko, dlatego ja preferuje lokal. Dwa, takie szukanie jest straaasznie irytujące, przeżywałem to nie raz, potem sie siada już gdzie popadnie... Rezerwacja calego lokalu odpada raczej, fajny pomysl, ale może najpierw sie spotkajmy zobaczmy jak to wypali, i wtedy może coś więcej. Fajny nowy lokal jest na akademikach w Ligocie, nazywa sie "Panorama", styl troszke komunistyczny, ale bardzo fajny. takie wymieszniae klimatow studenckich z restaracyjką, gdzie każdy chętnie sie napije piwka, nie jest drętwo po prostu. Miejsce będzie, jedzonko dobre mają (i tanie!) ale to Ligota, a podejrzewam, że nie chce się wam tam jechać, dlatego Hipnoza wydaje się lepszym wyborem. No to może najpierw data... (ja jak mowilem dopiero po świętach, będe w ten weekdn, ale nie dam rady raczej sie spotkać, jestem doslownie przelotem w Katowicach,). Innymi słowy, jestem dostępny po 25 grudnia... :D

#35 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:16

Jestem za :) Tylko żeby nie prowokować ćpunów, nie idźmy lepiej w jednej, wielkiej grupie :P To była taka mała dygresja, a wracając do tematu, to chyba tak będzie najlepiej, bo rozważania na temat tego, która knajpa najlepsza mogłyby trwać do Nowego Roku ;] Co do daty, to pasuje mi wszystko od 26-01 z wyłączeniem sylwka (pierwszego mogę mieć małe problemy z wizją i fonią, ale to nic pewnego ;) ) :P

#36 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:24

Jak nie Jazz Club Hipnoza to pod Jazzem jest jeszcze ELECTRO też jest fajnie i zawsze mniej osób. To jest ten sam budynek i chyba nawet właściciel też jest miło tylko mniej RETRO trochę:P

#37 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:27

A tak BTW, to może mi ktoś przybliżyć (tak bardzo ogólnie- coś dużego w pobliżu :P), gdzie jest ta Hipnoza :?: :D Niespecjalnie miałem okazje zwiedzać katowickie pub'y itp. ;)

#38 Carll

Carll
  • 119 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:34

Ja jestem za Hipnoza a co z godzina i data spodkania????

#39 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:37

A wiesz gdzie jest BIAŁY DOM???? (nie, nie ten w USA :P) Noooo ten obok Urzędu Wojewódzkiego.

#40 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:40

Jeżeli masz na myśli okolice Dezember Palace (czy jak to się tam pisze) to można powiedzieć, że wiem ;)

#41 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:48

Dezember?? hmmm nie czaje no ale jak się jest na placu miarki i się skręca w Jagielońską to w końcu po prawej stronie masz taki duuuży plac z pomnikiem jakiegoś kolesia :P (po lewej jest UŚ Wydział Biologii a dalej kolejny placyk z pomnikiem podajże Piłsudzkiego na koniu) no skręcasz w to prawo i widzisz taki duuuży biały budynek z napisem LUB (to jakieś centrum kultury chyba jest czy coś) no to to jest w tym budynku tylko ze nie wchodzisz głównym wejściem tylko z prawej takimi drzwiami (ale też od strony głównego wejścia) i tam pisze JAZZ CLUB HIPNOZA tylko ze jak wejdziesz do środka to wazne jest żebyś potem poszedł po schodkach na górę bo jak na dół pójdziesz to jest ELECTRO :P

#42 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 grudnia 2006 - 22:56

ja tez mysle ze nie ma po co wynajmowac lokalu bo z tego co widze to tutaj ( w tym wątku) bierze udzial jakies 10 osob co dla mnie jest non sensem aby wynajmować lokal p.s. ale mimo to dzieki za informacje ;d

#43 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:02

Nie no, jakby ktoś fundnął to czemu nie ;p

#44 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:23

bednar to sie potocznie tez gck nazywa i to jest chyba plac sejmu ślaskiego to mamy juz msc ustalone mniej wiecej elektro lub hipnoza :D teraz tylko data

#45 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:32

jest chyba plac sejmu ślaskiego


No właaaaaaaaaśnie na śmierć tej nazwy zapomniałem :P

#46 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:35

Oki, no to plac Sejmu śląskiego, Electro nie wiem co to za miejsce, Hipnoza jest sprawdzona (powiem szczerze sama nazwa Electro nie zachęca..., ale mogę się mylić), jednak jak napisalem to jest do ustalenia, na pewno nie mam monopolu na ustawianie miejsca, ani na cokolwiek. Czas ?!!! - PRZED czy PO Nowym Roku ? (27 grudnia jest Yabol, ja "siedze" w Katowicach do około 5/6 stycznia, ale to tylko moje ograniczenie).

#47 Bednar

Bednar
  • 241 postów
  • SkądKatowice, Poland, Poland

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:51

Hehe no faktycznie :P nazwa trochę dresiarska ale ogólnie jest ok kolorystyka ciemno niebiesko fioletowo itp. Ogólnie trochę ciemnawo tam jest ale do stołów przyczepione są takie lampki biurkowe jakby, jedzenie dobre, piwko 5zł (ale nie ma Merfiego jak w hipnozie:( ) kelnerki miłe i nie ma hołoty muzyka głównie też taka jazzowo shizofremiczna ale bardziej elektroniczna niż w hipnozie (w hipnozie bardziej oldschoolowy jazzik) i zamiast kręcących się na ścianach spiralnych kółek jak Jazzclubie są takie rzutniki co wyświetlają takie jakieś kształty naćpane :P hehe a z tego co wiem to czasem na tych rzutnikach są mecze wyświetlane itp. nie ma hołoty ani nic główne różnice miedzy hipnozą są takie (no oprócz wystroju bo hipnoza to takie lata 30 jakby :P ) że do hipnozy przychodzi dużo biznesmenów w garniturach na "OBIAD" a do hipnozy raczej więcej studentów na "posiłek przy przeglądaniu jakiś studenckich papierów" :P to tak w skrócie ale ja oczywiście do ELEKTRO wcale nie staram się przekonywać tak tylko mówię że jest w razie czego jakby ogólnie lubiana HIPNOZA była FULL ZAPCHANA jak zresztą zawsze od 4 miechów kiedy próbuje się tam dopchać.

#48 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 05 grudnia 2006 - 00:06

Witam ! Mimo, iż w awatarze wpisane mam Kraków jestem duszą i ciałem slązakiem więc jeśli tylko termin mi spasi - wpadne, może naciągne jakiś kumplów ze Żor :) Jak to godają - bydymy widzieć :wink: tylko czy takiego łebka przyjmiecie :) pzdr!!
  • Adrian Szeler lubi to

#49 Adrian Szeler

Adrian Szeler
  • 39 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 10:53

Witam... Postaram się dołączyć......w końcu też jestem ze śląska...

#50 surveyor

surveyor
  • 405 postów
  • SkądChorzów

Napisano 05 grudnia 2006 - 15:48

Po pierwsze, to dzięki za opis- mniej więcej już kumam :P Pojawiło się też pytanie co do daty... mi pasuje w przedziale 26.12-01.01 (tak mniej więcej) i ewentualnie 23.12, ale to niepewne :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych