Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

japka na stół :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 grudnia 2006 - 09:20

Ja nie trzymam lokciow na stole :P no ale nadgarstki tak - choc zawsze mozna kupic jakas podkladke. Po prostu sek w tym ze ja uwielbiam kolor szkla (powaznie :D ) tym samym lubie szklo, wode i inne przezroczyste materialy.

#27 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 07 grudnia 2006 - 09:47

a jaki jest kolor idealnie przezroczystej substancji ??? ;)

#28 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 07 grudnia 2006 - 15:37

Z tego co mi wiadomo to szklo jest biale (normalne szklo jest zielonkawe bo ma kontakt z azotem podczas wytwarzania) :P a woda jest zielona :D PS. jak zakoncza prace nad meta materialem (zwanym takze substancja o 100% przezroczystosci czy tez materialem ktory jest oplywany przez swiatlo jak kamien przez wode) to wpadne w euforie :D

#29 Lucjan Dylag

Lucjan Dylag
  • 48 postów
  • Skąd****

Napisano 07 grudnia 2006 - 16:20

no wygląda fajnie ale czy to nie jest już przesada?


"Kicz, czyli sztuka szczęścia"
A. Moles

#30 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 07 grudnia 2006 - 19:59

Ja nie trzymam lokciow na stole :P no ale nadgarstki tak - choc zawsze mozna kupic jakas podkladke. Po prostu sek w tym ze ja uwielbiam kolor szkla (powaznie :D ) tym samym lubie szklo, wode i inne przezroczyste materialy.


Ja tez lubie szklo i w niedalekiej przyszlosci musze kupic sobie biurko bo juz nie mam miejsca na dotychczasowym. Niestety raczej szklady odpadnie bo po tygodniu biurko wyglada jak z d***
Wszedzie mazie i smugi... ja dziekuje :P

Pozdr.

#31 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 grudnia 2006 - 20:04

Ja tez lubie szklo i w niedalekiej przyszlosci musze kupic sobie biurko bo juz nie mam miejsca na dotychczasowym. Niestety raczej szklady odpadnie bo po tygodniu biurko wyglada jak z d***
Wszedzie mazie i smugi... ja dziekuje :P

Pozdr.



Wystarczy myć regularnie :)

#32 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 07 grudnia 2006 - 20:11

Hahahah bardzo smieszne w koncu bede kupowal w Ikei ;) Upadnie mi widelec i caly stol sie roztrzaska :P Pozdro Insider :> PS. Na Twoim za to jest bajzel jak jasny gwint :D Ilu ;)

#33 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 grudnia 2006 - 20:13

[offtop mode on] Z nas dwojga Tyś jest większym fanem Ikei :>[offtop mode off]

#34 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 07 grudnia 2006 - 22:02

lol, widelec na szklany blat i ma go rozwalić? x D To nie jest byle jakie szkło, wiem co mówię bo sam posiadam taki szklany stół i już kilka razy ktoś podczas imprezy się na niego przewrócił czy wlazł i zrobił mały pokaz mocy... Uważać trzeba,przede wszystkim na uderzenia ostrymi, i twardymi narzędziami w taki sposób, że siła uderzenia skupia się w tylko jednym punkcie, ale wytrzymałe to te stoły są zaskakująco.

#35 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 grudnia 2006 - 22:10

taki szklany blat to solidna rzecz i cenna dla złodzieji...BTW... 5 lat temu jak wyjechałem na weekend opędzlowali mi dom...ukradli wieże PSX no i szklany stolik...dziwne że tylko 3 rzeczy...a powywalali wszyściutko..po to żeby szklany stolik podsmrodzić...co prawda nic innego ciekawego tam nie miałem :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych