Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Program do nauki gry na pianinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 grudnia 2009 - 16:17

Witam wszystkich Zwracam się do Was z pytaniem. Jakis czas temu kupile sobie pianino cyfrowe. Niestety nie mialem czasu uczyc sie na nim grac gdyz mialem pelno roboty. Teraz jest luzniej i czas zaczac nauke. I tu moje pytanie: czy jest jakis program do nauki gry na pianinie ktory moglibyscie mi polecic? Cos co byloby dobre dla totalnego amatora. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

#2 ferrari_enzo

ferrari_enzo
  • 365 postów
  • SkądTomaszów Mazowiecki, 50km to Woodź

Napisano 14 grudnia 2009 - 16:21

Np. GarageBand '09. Na początku masz tylko 2 lekcje, ale możesz sobie dokupić przez iTunes.

#3 robertgrzelewski

robertgrzelewski
  • 266 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 grudnia 2009 - 16:35

znalazłem wczoraj lekcje w Garage Band ale jak nacisnąłem opcje zakup lekcje to pisze mi ze dla mojego regionu nie ma takiej mozliwosci :(

#4 gefty

gefty
  • 321 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 16:48

off : ja ze swojej strony polecił bym jakąś książkę np. nauka gry na keybordzie ( tak czarna do kupienia najczęściej w empiku )

#5 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 grudnia 2009 - 17:06

Jak chcesz kupować, to zarejestruj się w amerykańskim iTunes Store, i kup GiftCardy.

#6 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 14 grudnia 2009 - 17:43

Tutaj masz fajny programik teoria jest chyba też po polsku



Ear Training Software - EarMaster for Windows and Mac

#7 SuperMen

SuperMen
  • 24 postów
  • SkądSunderland

Napisano 28 marca 2010 - 15:19

w garageband nie da sie kupic utworow gwiazd ale da sie sciagnac podstawowe ja wchodzisz na zakaldke zeby sciagnac to w oknie gdzie ci pisze ze nie mozna sciagnac czy nie ma w twoim regionie lekcji masz zakladki u gory wybierz sobie podstawowe lekcje.

#8 Bartłomiej Nastański

Bartłomiej Nastański
  • 29 postów

Napisano 28 lutego 2015 - 11:16

Mi by sie tez przydal. Lekcje w Garage Band mi w ogole nie dzialaNa YT do tutoriali jest program w ktorym leca nuty z timingiem. Zna ktos nazwe i czy jest pod Maca?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych