Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SAMOCZYNNY RESTART SYSTEMU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 GosteR

GosteR
  • 6 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 14:35

witam. niedawno zaczal pojaiwac sie pewien problem z windowsem na macu. otoz czasem gdy odpalam windowsa dzieje sie rzecz nastepujaca: system sie laduje, pojawia sie juz pulpit i po paru sekundach nastepuje samoczynny restart systemu. taka sytuacja trwa nieraz przez kilka ponownych prob uruchomienia windowsa. raz pojawil sie niebieski ekran z komunikatem o nazwie STOP, w ktorym chodzilo ogolnie o to ze system zostal zamkniety aby uniknac uszkodzenia sprzetu. BootCamp najpierw 1.1.0, nastepnie uaktualniony do 1.1.1. W tej chwili zaczynam sciagac uaktualnienie do 1.1.2 .... moze cos pomoze. Czy ktos z Was orientuje sie w czym jest problem? Dziekuje z gory za odpowiedz. Pozdr

#2 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 listopada 2006 - 14:46

W wirusie Blaster? :>

#3 GosteR

GosteR
  • 6 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 15:04

hmmmm.... ale z zalozenia windowsa zainstalowalem jedynie po to by moc korzystac z emaklera... (witryna dostosowana jedynie pod winde z IE... spod osx nie moza sie logowac) i to jedyna strona na jaka wchodzilem spod windowsa... :| dobra... a jakas porada jak sie moge teraz tego pozbyc?;] nie mam zadnego anywira pod winde, jakas pomoc, porada? ;] dzieki

#4 Maver

Maver
  • 100 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 19:48

wykluczyłbym blasterka... Skoro ma winde na macu to musiał zainstalować ją z sp2 czyli (w tym) również z nakładką na blastery wszelkij maści. No chyba że jakoś zainstalował winde bez sp2... W takim razie jak najszybciej ściagnąć łatkę bądź całego sp2, zainstalowac na felernym win. i powinno być po kłopocie. Też kiedyś tak miałem że mi sie komp sam od siebie resetował (czywiście pc). Tyle że nie działo mi się to tak często jak Tobie.

#5 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 25 listopada 2006 - 20:02

http://mks.com.pl i skanuj sie...

#6 GosteR

GosteR
  • 6 postów

Napisano 25 listopada 2006 - 20:18

zainstalowalem antyvira Avast... szukalem informacji i ponoc dobry darmowy antyvir. znalazl jakies 2 robaki. no zoabczymy co dalej bedzie. jak narazie wszystko dziala ok. a winde mam z sp2. dzieki za odp. pozdr

#7 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 26 listopada 2006 - 13:02

A jaki blad byl w STOPIE :?: Jaki komunikat błędu :?:

#8 GosteR

GosteR
  • 6 postów

Napisano 26 listopada 2006 - 13:27

juz dokladnie nie pamietam :/ system sie zamknal i pojawil sie niebieski ekran. jedyne co pameitam to komunikat ze system zostal automatycznie zamkniety aby ustrzec przed uszkodzeniem komputera. a powod to niezgodnosc czegos.... ale naprawde nie pameitam juz co to bylo. zainstalowalem antywira (wykryl 2 robaki), zrobilem update bootcampa i uaktualnilem sterowniki i jak narazie wszystko dziala ok.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych