Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Instalacja Windows Seven, usuwanie Macintosha


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 niula

niula
  • 662 postów
  • SkądPoznań / Dublin

Napisano 28 listopada 2009 - 19:39

Jaaaaacie JFS w twoim podpisie Leopard = 10.5 więc WIEM że masz MAC OSX 10.5.8 Jaaaaa niezłe.

#27 1084

1084
  • 495 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 listopada 2009 - 21:17

Dokładnie tak.

Moim skromnym zdaniem macie nie po kolei w głowie (ci od miłości do "Leosia").
Człowiek chce zmienić system na ten, który jemu bardziej odpowiada (nie gorszy tylko inny), a część z Was próbuje go za wszelką cenę nawrócić, zamiast pomóc. Puknijcie się czołem o umywalkę, dajcie już spokój z tą bezgraniczną miłością do Apple i znajdźcie sobie prawdziwą dziewczynę, bez kitu.


Ej no przecież to forum miłośników MAC'ów (z małymi wyjątkami). Człowiek daje do zrozumienia że ewidentnie ma nasz ulubiony system w d... i chce się go za wszelką cenę pozbyć to ludzie są poruszeni. Nasuwają się pytania i sugestie: 'a to dlaczego', 'a może jednak przemyślisz jeszcze swoją decyzję'. IMO to taki ludzki odruch. Przecież i tak mu powiedzieli jak to zrobić - teraz się zaczęła luźna gadka o powodach tak drastycznej decyzji. Może kolega wcale nie ma gdzieś Leosia a musi zainstalować Windowsa bo np. ma takie polecenie służbowe. ;)

#28 ogórek

ogórek
  • 7 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 21:27

Ej no przecież to forum miłośników MAC'ów


No to niech ktoś mnie wyprostuje jeśli się mylę, ale cały czas mi się wydaje że to forum użytkowników maków, a nie tylko miłośników. A jako użytkownik mam mieć prawo zdanie inne niż miłośnicy.

#29 DanielF

DanielF
  • 5 737 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 28 listopada 2009 - 21:49

Ogórek skoro tak boli Cię ten mak to go sprzedaj, a kase z niego wydaj na terapeutę lub wyślij Gatesowi. Nikt nie zmusił Cię do zakupu maka i nikt nie każe Ci go używać.

#30 ogórek

ogórek
  • 7 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 21:56

a czemu? niech lezy, przyda sie do sprawdzania stronek w natywnym srodowisku safari. Zreszta tez czasem sie nim pobawie. A tak w ogóle to nie bądź złośliwy. Lepiej Gatesowi/Ballmerowi niz Stefanowi.

#31 DanielF

DanielF
  • 5 737 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 28 listopada 2009 - 22:00

Safari możesz zainstalować na windowsie - zapisz się na jakieś windowsowe forum i tam siej peany o windows 7 aka SP3 dla Visty. Chcesz być użyteczny pomagaj. Co do złośliwości poczytaj swoje posty...

#32 ogórek

ogórek
  • 7 postów

Napisano 28 listopada 2009 - 22:06

Wiem ze moge, ale chodzi o natywne srodowisko a takim jest osx dla safari jak dla mnie, a nie windows, w wersji a windows tez sprawdzam, ale do tej pory wlasnie mi brakowalo osx-a z safari, a jak juz jest to nie bede go sprzedawal przeciez, przyda sie, chociaz w wiekszosci bedzie lezal.

#33 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 listopada 2009 - 22:16

Panowie, co Was obchodzi co każdy z Was robi na swoim komputerze i dlaczego na takim, a nie innym? ogórek ma Maca żeby czasem się*pobawić, ale żeby w większości leżał, DanielF ma bo potrzebuje do roboty, a ja mam żeby pochwalić się przed znajomymi. We trzech mamy komputer tej samej marki i dlatego jesteśmy na tym forum, więc PROSZĘ WAS - przestańcie się przepychać, bo to i tak do niczego nie doprowadzi. Dobry, zły, lepszy, gorszy - to wszystko POJĘCIA WZGLĘDNE. Temat jest o instalacji Windows 7, a Wy się patyczkujecie - czy lepiej zapłacić Steve’owi, czy Gates’owi. Offtopic nie jest mile widziany i biorąc ten fakt pod uwagę postaram się o zamknięcie tego tematu. Autor już odpowiedź dostał, więc wątek został wyczerpany.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych