Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[integracja] hobby userów forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#76 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 30 listopada 2006 - 22:57

Litith, Crowley - odrzucam, LaVeya? Chyba był wydawany w serii "Poczytaj mi mamo" a Mama chyba przegapiła, nie warto wracać! Nietzche ? To nie lepiej pójść na całość z Fayerabendem - chyba bliższy tematowi, przynajmniej nie wystraszył się nihilizmu. Goethego chyba nie mogę, toż Platon by się na mnie obraził.
Ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Dla mnie duchy, wampiry to nie problem, w dzieciństwie nikt mnie nie straszył, że zamknie w ciemnej piwnicy. Pełen luz i racjonalizm. To Monk stanowi zagrożenie, bo co mam zrobić, z On z tą z możliwościami identyfikacji i całą swoją wiedzą przeciwdziałania rozpozna mnie ? :confused:


LaVey to elementarz. Bez tego ani rusz dalej. Trzeba miec jednak pewien poziom IQ (Ty go masz Moniko - nie przecze) zeby co nieco zrozumiec z jego ksiazek.

PS. Mnie tez nikt nie straszyl ;) Moze dlatego mnie zawsze do tego ciagnelo :D

Właściwie nie chodziło Devillii (-owi? jak to się właściwie odmienia?) Litith ale o Lilith http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith

devilii - jak rodzaj zenski :lol:
Fakt chodzilo mi o Lilith. Sorry za literowke.

A zainteresowanie wynika głównie z prób zrozumienia ewolucji sposobu myślenia ludzi, z pewnych sposobów wytłumaczenia niepojętych dla nich w tamtym czasie zdarzeń, a także zrozumienia naszej przeszłości bo tylko tak mam szanse zrozumieć kim ja do cholera właściwie jestem!


A juz myslalem, ze mnie nikt nie zrozumial znowu :)
Tak naprawde nasze czasy nie duzo sie roznia od tamtych w tej dziedzinie. Czasami mam nawet wrazenie, ze sie cofamy...

#77 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 30 listopada 2006 - 23:06

Z osikowym kołkiem po parkach i cmentarzach biegam tylko w co drugą pełnię księżyca i tylko na powstańców we Wrocku ;-)

Wszystko jane, ale określ punkt Zero. Czyli która jest ta druga. Mnie się też zdarza, - bo czasem, sam rozumiesz - zew. Nie chcę się spotkać. Pisałam. Boję się identyfikacji.
A tak ogólnie to pozdrawiam.
PS. osikowe, nie działaja. Przeżyłam jakoś tę próbę. Ale może to był jakiś napalony amator? Udało się uwolnić, bez wiekszych problemów. Więcej miałam kłopotów z łodygami genetycznie modyfikowanych pomidorów, wiesz, tych co kupujesz na targu. Technologia idzie do przodu.:idea: Zagapiłeś się ? ;-)

#78 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 01 grudnia 2006 - 00:04

Wszystko jane, ale określ punkt Zero. Czyli która jest ta druga


Oczywiście już podaję: Dołączona grafika

#79 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 09 stycznia 2007 - 14:45

ja zbieram smycze. nie wiem czy już to pisałem. więc napiszę jeszce raz. bo dziś policzyłem i mam ich póki co 111 :D
Dołączona grafika
czekam na więcej =D =):):)
Dołączona grafika

#80 maciukh

maciukh
  • 38 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 stycznia 2007 - 15:51

muzyka - czyli poszukiwanie inspiracji - ostatnio the Datsuns :) książki - czyli rozwój wyobrażni - coraz rzadziej ale się staram gry - czyli zapominacz - też coraz mniej poza tym nierekreacyjne bajkowanie po Wawie :) gotowanie picie wina no i spotykanie ludzi inszych a w zasadzie moim największym hobby stalo sie znajdowanie czasu dla siebie :)

#81 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 09 stycznia 2007 - 17:28

Grafika/Projektowanie - praca, hobby, życie PIłka nożna, aktualnie halowa i bardziej amatorsko, w latach '90 zawodowo w jednym z klubów I ligowych :) dobra książka - tak dla relaksu, oderwania od codziennych trosk Ale prawdziwy relaks to oderwanie się od ziemi w Piracie ;) jednym słowem szybownictwo od 11 lat... ech, taki mały jest świat z góry... a w górze tak spokojnie...

#82 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 09 stycznia 2007 - 17:57

Grafika, Muzyka, Film, Anime, Manga :D

#83 djyoda

djyoda
  • 155 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 stycznia 2007 - 20:48

Snowboard hmm... Snowboard... Apple (ostatnio) ... Snowboard... telefony.... Snowboard.... TV sat... terrarystyka:)

#84 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 09 stycznia 2007 - 21:08

podróże (daleeeeeeeeekie) - głównie Daleki Wschód, ale może być też bliżej, góry (wysooooookie) - ale nie wspinaczka, ino backpacking raczej, mówiąc po polskiemu (Himalaje też są dla ludzi:), muzyka - słuchanie i granie (na bębenku, bo na niczym innym nie umiem :D ), fotografia - samouk-amator, czasem nawet uda mi się zrobić zdjęcie, którego się nie wstydzę, dobra książka - choć ostatnio mam fazę na Sherlocka Holmesa :D, zaglębianie się w ludzką psyche ("nie ma ludzi normalnych, są tylko niezdiagnozowani"), unikanie zgiełku i tłumu.... hmmm generalnie jak na to spojrzeć, to te wszystkie rzeczy ładnie się uzupełniają :D

#85 TomekB

TomekB
  • 310 postów

Napisano 09 stycznia 2007 - 21:52

Rower, dziesiątki kilometrów asfaltu i ja:)

#86 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 10 stycznia 2007 - 10:17

Swiaty fantasy: Warhammer ulubiony, ale nie gardze forgotten realms.
Z muzyki: sama w sobie muzyka oczywiscie. Slucham wszedzie i na okretke. Metallica, Godsmack te klimaty. Niestety slonie poddeptaly mi uszy wiec z mojego najwiekszego zamilowania (drummers!) jedyne co jestem w stanie osciagnac to Drumstick Spinning ale tez od 3-4 dni chyba sie tym param dopiero wiec niewiele potrafie ;)
Kompy: Zdecydowanie Apple, choc ich polityka ostatnio mnie jakby to ujac wkurza.
Pojazdy mechaniczne: Exotic Cars jak trzeba samochod juz. A tak na prawde, "szlifierki": GSX-R 1000 ew. 750. Absolutny fan Suzuki i Ducati. Sam jestem posiadaczem SV 650.
Postaci: Znow fantasy: Alucard, Krasnoludy (nie mylic z krasnoludkami!) i ogolnie wszystko co mroczne i tajemnicze.
Ogolnie pojeta informatyka i technologie: Telfony - nie za bardzo. Ma dzwonic i slac smsy. iPody - oo tak :] Z bratem na spolke mielismy wszystkie mozliwe iPody jakie kiedykolwiek byly seryjnie produkowane przez Apple'a.
Ksiazki: eszz... wiem ze nudnym - fantasy ^^ Aktualnie przygoty Gotreka i Felixa czyli seria Zabojca (Trolli, Skavenow, Demonow itd...) ksiazki publikowane przez Blizzarda.
Gry (czyli to co tygrysy lubia najbardziej :D) MMORPGi typu WoW, Lineage 2 (bufferka lvl 52 chyba byla na L2Extreme)

Pewno sobie cos za jakis czas jeszcze przypomne, to naskrobie nastepnego posta :D

#87 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 10 stycznia 2007 - 19:53

kain hehe grasz dalej w l2 ??

#88 leju

leju
  • 150 postów
  • Skądwrocław

Napisano 10 stycznia 2007 - 19:58

grafika, piłka nożna, U2, Apple Computers and other stuff, nagłaśnianie

#89 jacq

jacq
  • 46 postów
  • SkądOtwock/Wawa

Napisano 11 stycznia 2007 - 11:22

Hmm.. bardzo duzo mam tych zainteresowan..

Czesc z nich jest sezonowa.. tzn. kreci mnie przez jakis czas, potem
nagle to odstawiam na jakis dluzszy czas by znow do tego wrocic.
Fotografia to wlasnie takie sezonowe hobby. ( http://onephoto.net/...?id_autora=3058 )
MTB.. kiedys sporo jezdzilem, ostatnio prawie wogole. ( http://otwock.org.pl )
Z rowerowych.. to jestem jednym z inicjatorów Otwockiej Masy Krytycznej.


Z takich w ktorych akurat jestem mniej lub bardziej aktywny:
Paintball - świetnie odstresowuje i dobra zabawa..
Od niedawan BJJ - dopiero stawiam pierwsze kroki ale to dopiero odstresowuje :)


Poza tym takie zainteresowanie troche z koniecznosci i pochlaniajace
sporo czasu to szkola. W moim przypadku uzupelniajace mgr. na WAT.

Pzdr.

#90 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 12 stycznia 2007 - 12:42

kain hehe grasz dalej w l2 ??




juz nie :P

#91 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 12 stycznia 2007 - 16:20

szkoda

#92 Ofafluniec

Ofafluniec
  • 45 postów

Napisano 04 czerwca 2012 - 00:07

Moim hobby jest "tworzenie" butów na zamówienie. Maluję na butach co znajomi sobie zażyczą. Planuję przekształcić to hobby w jakiś mały biznes w przyszłości.

#93 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 czerwca 2012 - 16:06

A ja? Moim hobby jest ... zbieranie gadżetów ;).

#94 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 04 czerwca 2012 - 17:47

A moim trollowanie na różnych serwisach ;)

#95 Verex13

Verex13
  • 1 093 postów
  • SkądTczew (k. Gdańska)

Napisano 04 czerwca 2012 - 17:54

A moim hobby jest informatyka i modelarstwo rakietowe ;)

#96 parmenides

parmenides
  • 960 postów

Napisano 04 czerwca 2012 - 17:56

Benczmarki! Sprawdzanie stanu baterii mobilnych urządzeń i oczekiwanie na nowinki od Apple.

#97 Mercz

Mercz
  • 2 783 postów
  • SkądSzczecin, PL

Napisano 04 czerwca 2012 - 21:53

A moim trollowanie na różnych serwisach ;)


High five !

#98 TheDriver

TheDriver
  • 112 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 04 czerwca 2012 - 22:06

Moim hobby to przez długi czas był tuning komputera :P
Zaprezentuje co nie co:
Początek:
Dołączona grafika
Druga rewizja:
Dołączona grafika
Zmiana obudowy:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Później niestety musiałem to wszystko sprzedać :(
Pojawiła się mała obudowa, bez wodnego chłodzenia.
Aktualnie troszeczkę do tego wróciłem bo podzespoły powędrowały do obudowy Maca Pro G5
Na razie bez wodnego chłodzenia, jak nadarzy się okazja to pewnie do tego wrócę bo brakuje mi tej ciszy...

#99 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 04 czerwca 2012 - 22:21

kiedyś simracing Airsoft - choć już trochę emeryt Milsimy, rekonstrukcja historyczna (najnowsza), sprzęt USSF zbieranie książek Taschen i teNeues rysowanie, teraz głównie na tablecie, rysunki, grafiki, projektowanie

#100 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 05 czerwca 2012 - 07:33

dm76 - na WMASG.pl masz identyczny nick? Ja tez juz raczej w "Rezerwie" ale stare dobre czasy z Reco USMC jeszcze pamietam :-)!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych