Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[integracja] hobby userów forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#51 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 24 listopada 2006 - 11:40

wpadnich choć na chwilę tu: http://www.szpitalkarowa.pl/230805.htm będzie miło.
Pozdrawiam Monika.


Przypomniałem sobie jeszcze że innym moim hobby jest wyjadanie kóz z nosa, na to też masz jakąś radę Wuju?

#52 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 24 listopada 2006 - 20:34

Tak sie odpychasz po chodniku, bez kółek ? ;)


Deck'u w ulicznym slangu oznacza rowniez cala deske, choc wiem ze deck oznacza tylko blat. Ot tak w naplywie gangsta emocji powiedzialem ulicznie ;)

#53 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 24 listopada 2006 - 21:34

Ot tak w naplywie gangsta emocji powiedzialem ulicznie

O ja mekintosz spadlem z fotela jak to przeczytalem.

#54 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 24 listopada 2006 - 21:44

Deck'u w ulicznym slangu oznacza rowniez cala deske, choc wiem ze deck oznacza tylko blat. Ot tak w naplywie gangsta emocji powiedzialem ulicznie ;)


deck ma duzo innych znaczen rowniez "oficjalnie" ;)

#55 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 23:03

hm... moje hobby... troche tego było, ale z takich które kontynuje to: - snowboard (najlepiej freestyle na puszku:)) - literatura fantazy (sapkowski, tolkien, king itd...) oraz rosyjska (dostojewski, bułchakow itd...) - numizmatyka - muza - kodowanie w RoR :) - CS:S

#56 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 24 listopada 2006 - 23:09

Hobby i spółka

Ja tam lubię sport :-)

Jakby się komuś nudziło to polecam te linki:

http://www.aeroklubpolski.pl/
http://www.aeroklubkrakowski.pl/
http://lotnictwo.net/

http://www.pzss.org.pl/index1.htm

http://www.taniec.pl/
http://www.taniec.krakow.pl/
http://www.skt.agh.edu.pl/
http://www.taniec.malopolska.pl/

#57 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 listopada 2006 - 01:30

Muzyka, i to z dwoch biegunow: gram na dudach wielkopolskich (kompletny archaik, ale wciaz zywy w Wielkopolsce) i muze elektroniczna. I jak qrna sie tir z dostawa nie wywroci, to jutro odbieram nowiutki sekwencer do muzy :)) A potem znowu zbieranie szmalu, bo mam na oku takiego ladnego Rolanda.. :) Poza muza: gory, rower, drzeworyty (skupuje, nie tworze). I takie tam rozne sezonowe, jak jest czas :)

#58 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 25 listopada 2006 - 10:54

Kwadratowe obrazki:
http://keek.ovh.org
i 24 chwilowo.


ciekawe fotki

#59 macuser24

macuser24
  • 75 postów

Napisano 26 listopada 2006 - 11:15

A moim hobby jest muzyka. Ukończyłem Akademię Muzyczną w Łodzi i gram muzykę klasyczną na fortepianie. To jest coś tak pięknego, że nie mógłbym bez tego żyć!!!

#60 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 26 listopada 2006 - 23:30

wampiryzm (PSI, czasami Sang), okultyzm, czarna magia - tak na odstresowanie po kilkunastu godzinach programowania :D


Czytałeś "Młot na czarownice"?
Niezła książka z podaniami historycznymi "Wampiry i Wilkołaki" momentami przynudzają*ale ogólnie oki, taka z okładką zbliżoną do plakatów "Draculi" Copolii (seniora).

Szczególnie wciągające mity z Judaizmu, ten o drugiej żonie Adama, wow, warto znać te trzy imiona aniołów na przyszłość.

Ogólnie warto wiedzieć jak zabić wampira na 8 sposobów, jak wykryć jego grób na cmentarzu przy pomocy białego rumaka i jak odpowiednio przetworzyć jego szczątki aby już się nie obudził ;-)

Po za tym jestem normalny...

#61 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 27 listopada 2006 - 04:26

Ja mam takie hobby ze, a może to mania jest ;) Lubie rozkręcać wszystko co nowe i ulepszać :D


Przynajmniej zlituj sie nad nowym Maczkiem mini ;) A tak BTW ja tez tak lubie. Kupilem nowy samochod i po chwili moje rece juz byly pod maska :D Zwykle takie rzeczy odnosza tragiczne rezultaty :D

A tak wogole to moje najwazniejsze hobby to pomnazanie pieniedzy :D Wiem egoista, ale coz tu mozna poradzic ;)

Pozdr.

#62 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 27 listopada 2006 - 10:58

Ogólnie warto wiedzieć jak zabić wampira na 8 sposobów, jak wykryć jego grób na cmentarzu przy pomocy białego rumaka i jak odpowiednio przetworzyć jego szczątki aby już się nie obudził ;-)


Bardzo praktyczne... a pamietasz rysunek Mleczki po upadku komuny w Polsce? Na faecta wyskakuje z krzakow wampir, a facet z podnieceniem: "o! o! pierwszy kapitalista!"

#63 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 27 listopada 2006 - 11:17

Ogólnie warto wiedzieć jak zabić wampira na 8 sposobów

Bardzo praktyczne

A potraficie zidentyfikować? Może powinniśmy nosić przy sobie oświadczenia, że nie jesteśmy? Tylko pewnie przekonywujące będą jak zbiorę 13 -tu światków o północy na zachodniopołudniowym rogu cmentarza w Noc Świętojańską. Ehhh to jeszcze trochę czasu, narazie się ukrywać ?

jestem normalny...


Też bym chciała. Jak to zrobić?

#64 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 listopada 2006 - 13:23


jestem normalny...

Też bym chciała. Jak to zrobić?


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Strasznie mnie rozbawiła ta wymiana zdań, humor mi się poprawił :D

#65 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 27 listopada 2006 - 15:32

nikt nie jest normalny :D :twisted: a monkowi gratulujemy niech nam opisze jak byc normalnym ;d

#66 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 listopada 2006 - 17:26

Oprócz maczków: motoryzacja, grafika komputerowa, najnowsze telefony komórkowe (aktualnie w posiadaniu N90, dzisiaj będe testował SE P990i), czytanie różnych gazet, filmy... :)

#67 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 27 listopada 2006 - 18:09

A potraficie zidentyfikować? Może powinniśmy nosić przy sobie oświadczenia, że nie jesteśmy? Tylko pewnie przekonywujące będą jak zbiorę 13 -tu światków o północy na zachodniopołudniowym rogu cmentarza w Noc Świętojańską. Ehhh to jeszcze trochę czasu, narazie się ukrywać ?

Też bym chciała. Jak to zrobić?


Wapira/Wampirzyce poznajemy po tym że pomimo pochowania go przed kilkoma dniami/miesiącami/latami dalej łazi sobie po świecie.

Można też zauważyć niechęć "czystych" zwierząt do takiego osobnika, uciekanie od niego itp.

Ogólnie tylko arcywampiry jako tako się trzymają i nie widać na nich procesu rozkładu, więc podejrzenie może iść w tą stronę.

Jeśli już jesteś arcywampirzycą, to powinnaś się od czasu do pokazywać*z LCF, czyli gościem który powołał cię do życia po śmierci, lub sama stać się jednym z demonów.

Ogólnie pewna cesarzowa austrowęgierska zaleciła robienie ekspertyz przez specjalnie powołane grupy, złożone z człowieka wiary, człowieka nauki i wojskowych, samosąd jest już nie do przyjęcia.

Jeśli ekspertyza pędzie potwierdzała przypuszczenia to radzę uciekać, bo czeka Cię obcinanie głowy, metalowy gwóźdź ewentualnie kołek (UWAGA!!! nie musi być osikowy to tylko taki mit) w serce, a z przyjemniejszych to obmycie w winie mszalnym. Oczywiście palenie odpada ponieważ jako arcywampir możesz się odrodzić z różnego robactwa które z ognia będzie wychodzić.

Jest jeszcze część historii o ukrzyżowaniu Chrystusa, ale jest dość obszerna, ogólnie jeśli nie przypominasz sobie brania udziału w krzyżowaniach to jesteś czysta (według niektórych źródeł).

Zresztą tak naprawdę nie masz się czym przejmować bo mieszkasz w Belgii, a tam prawie w ogóle nie występowało to zjawisko (głównie zabijali młode dziewice w celu wykonania ładnych pachnideł), chociaż globalizacja...

Według Judaizmu jeśli nie miałaś nigdy bliższego związku z niejakim Adamem, którego odbiła Ci niejaka Ewa to też jest luz, w innym wypadku unikaj gości o imionach: SENOY SANSENOY SEMANGELOF

Z tym normalnym troszkę przesadziłem, bo zgadzam się że tak naprawdę nikt normalny nie jest...

#68 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 27 listopada 2006 - 19:04

Oczywiście Łódź i wszystko co z nią zwiazane! Fotografia, Internet, historia, społeczeństwo, Maczki :)

Dołączona grafika

#69 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 listopada 2006 - 23:17

Moje największe hobby to spanie... :P

#70 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 30 listopada 2006 - 19:30

Czytałeś "Młot na czarownice"?
Niezła książka z podaniami historycznymi "Wampiry i Wilkołaki" momentami przynudzają*ale ogólnie oki, taka z okładką zbliżoną do plakatów "Draculi" Copolii (seniora).

Szczególnie wciągające mity z Judaizmu, ten o drugiej żonie Adama, wow, warto znać te trzy imiona aniołów na przyszłość.

Ogólnie warto wiedzieć jak zabić wampira na 8 sposobów, jak wykryć jego grób na cmentarzu przy pomocy białego rumaka i jak odpowiednio przetworzyć jego szczątki aby już się nie obudził ;-)
..


mom zdaniem to trochę niebezpieczne - okultyzmy,wampiryzmy itd.

#71 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 30 listopada 2006 - 20:02

Czytałeś "Młot na czarownice"?
Niezła książka z podaniami historycznymi "Wampiry i Wilkołaki" momentami przynudzają*ale ogólnie oki, taka z okładką zbliżoną do plakatów "Draculi" Copolii (seniora).

Szczególnie wciągające mity z Judaizmu, ten o drugiej żonie Adama, wow, warto znać te trzy imiona aniołów na przyszłość.

Ogólnie warto wiedzieć jak zabić wampira na 8 sposobów, jak wykryć jego grób na cmentarzu przy pomocy białego rumaka i jak odpowiednio przetworzyć jego szczątki aby już się nie obudził ;-)

Po za tym jestem normalny...


Nie interesuje mnie wampiryzm z ksiazek o draculi ;) A te sposoby...
Ja powaznie mowilem Monk

Satanizm LaVeyowski to przedszkole...

A potraficie zidentyfikować? Może powinniśmy nosić przy sobie oświadczenia, że nie jesteśmy? Tylko pewnie przekonywujące będą jak zbiorę 13 -tu światków o północy na zachodniopołudniowym rogu cmentarza w Noc Świętojańską. Ehhh to jeszcze trochę czasu, narazie się ukrywać ?

Też bym chciała. Jak to zrobić?


Moniiiika... Siedzisz tyle w bibliotekach i jeszcze tego nie wiesz? Poszukaj czegos o Lilith, poczytaj Crowleya, LaVeya, Nietzchego, Goethego...

#72 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 30 listopada 2006 - 20:20

Przy okazji działań jaskiniowych mogę Ci przywieźć coś z Transylwanii ;-)

#73 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 30 listopada 2006 - 20:40

Milosnikom wampirow i tego typu uciech polecam nowy horror "Night". Film ponoc zmontowany na Makach (wg recenzji). Najlepsza jest muzyka, bo odpowiada za nia czolowka sceny dark electro.
Tutaj trailer:

http://sector9studio...mpath/final.mpg

Co ciekawe, te zespoly muze te w wiekszosci robia na Makach :)

#74 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 30 listopada 2006 - 21:27

Moniiiika... Siedzisz tyle w bibliotekach i jeszcze tego nie wiesz? Poszukaj czegos o Lilith, poczytaj Crowleya, LaVeya, Nietzchego, Goethego...

Litith, Crowley - odrzucam, LaVeya? Chyba był wydawany w serii "Poczytaj mi mamo" a Mama chyba przegapiła, nie warto wracać! Nietzche ? To nie lepiej pójść na całość z Fayerabendem - chyba bliższy tematowi, przynajmniej nie wystraszył się nihilizmu. Goethego chyba nie mogę, toż Platon by się na mnie obraził.
Ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Dla mnie duchy, wampiry to nie problem, w dzieciństwie nikt mnie nie straszył, że zamknie w ciemnej piwnicy. Pełen luz i racjonalizm. To Monk stanowi zagrożenie, bo co mam zrobić, z On z tą z możliwościami identyfikacji i całą swoją wiedzą przeciwdziałania rozpozna mnie ? :confused:

#75 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 30 listopada 2006 - 22:19

Nie interesuje mnie wampiryzm z ksiazek o draculi ;) A te sposoby...
Ja powaznie mowilem Monk


Dokładnie w poście było że okładka jest podobna do plakatu z filmu F.F.C.
o Drakuli nic nie pisałem bo to Stocker wymyślił!
A ta książka to zbiór różnych zapisów z ksiąg kościelnych, dzienników i Austrwęgierskich służb. A także z mitów greckich, wierzeń babilończyków i innych.

Litith, Crowley - odrzucam, LaVeya?

Właściwie nie chodziło Devillii (-owi? jak to się właściwie odmienia?) Litith ale o Lilith http://pl.wikipedia.org/wiki/Lilith

A zainteresowanie wynika głównie z prób zrozumienia ewolucji sposobu myślenia ludzi, z pewnych sposobów wytłumaczenia niepojętych dla nich w tamtym czasie zdarzeń, a także zrozumienia naszej przeszłości bo tylko tak mam szanse zrozumieć kim ja do cholera właściwie jestem!

ps. Z osikowym kołkiem po parkach i cmentarzach biegam tylko w co drugą pełnię księżyca i tylko na powstańców we Wrocku ;-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych