Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple TV a Airport Express


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafaus

rafaus
  • 39 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 listopada 2009 - 07:37

Chciałem zapytać, czy można Apple TV wykorzystać podobnie jak Airpotrt Express jeśli chodzi o bezprzewodowe słuchanie muzyki z komputera na zestawie stereo i wybieranie tego co chce się słuchać bezpośrednio z iTunes na komputerze (a nie tego co jest na dysku Apple tv), oraz czy można korzystać z udostępnienia internetu przez łącze sieciowe Apple tv urządzeniom trzecim podobnie jak ma to miejsce przy Airpotrt Express.

#2 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 07:42

1. Jak najbardziej można streamingować muzykę z iTunes do Apple tv, bez jej wgrywania na dysk Apple TV. I jeśli stereo będzie podłączone do Apple TV to można zdalnie grać muzykę z kompa. 2. Niestety nie myślę by Apple TV mogło służyć za router dla innych urządzeń. Pozdrawiam

#3 rafaus

rafaus
  • 39 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 listopada 2009 - 13:57

Dzięki. Kupione i zainstalowane XBMC i teraz kolejne pytanie... Apple tv domaga się uaktualnienia do 3.01 chyba , czy jak zrobię uaktualnij to XBMC zniknie? Teraz jest soft 2.4

#4 marcus02

marcus02
  • 171 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 20:51

tak, xbmc zniknie :( ale moim zdaniem warto uaktualnić do wersji 3.0.1, a później całą resztę

#5 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 26 listopada 2009 - 21:17

3.0.1 a potem doinstalujesz sobie XBMC itd ... Sam tak mam :) PS Czekam na nowe XBMC zapowiada się ciekawie.

#6 wojki

wojki
  • 57 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 lutego 2011 - 15:49

przedluzajac temat czy wie ktos moze jak zrobic zeby z XBMC z macu i z pc wysylac muzyke do airporta po sieci wifi? pozdrawiam, wojtek

#7 Balconik

Balconik
  • 14 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 09:18

sunchronizujesz biblioteki pomiedzy urzadzeniami. inaczej mowiac "parujesz" sprzet.

#8 wojki

wojki
  • 57 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 09:25

Aj dzieki, a moglbym prosic o opisanie jak to zrobic? dziekuje wojtek

#9 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 09:55

eee do Airporta to przez iTunes chyba tylko można wysyłać? Poprawcie mnie jeżeli się mylę

#10 wojki

wojki
  • 57 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 09:57

sa aplikacje ktore pozwalaja wysylac i z innych programow, np Airfoil, lub RSO - taki plugin do MediaMonkey, zastanawiam sie czy z xbmc da sie to zrobic, czyli wyslac dzwiek do airporta, bez uzycia dodatkowych narzedzi wlasnie. wojtek

#11 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 10:18

Airfoil wysyla - what you hear - jest tam taka opcja - sam używam :) i do Atv wysyla - expresa nie testowalem.

#12 wojki

wojki
  • 57 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 10:32

ja wiem ze Airfoil wysyla :), tez mam, znaczy bardziej testowalem, niestety itunes ma swoje minusy (zaraz podniesie sie lament) :), wiec uzywam Mediamonkey, na razie sie zastanawiam tylko czy da sie z XBMC,a w ogole Airfoil tez ma klopot, taki ze nie bardzo chce wysylac pliki ktore maja rozdzielczosc wieksza niz cd czyli 16/44.1. wiem, ktos powie ze pliki o wiekszej rozdzielczosci to bzdura, mozliwe, ale mam juz troche takich i nie chce ich zmniejszac... wiec dlatego chcialem sie dowiedziec czy XBMC moze wysylac bezosrednio do Airporta Express i sprawdzic jak to dziala. w.

#13 horyzont

horyzont
  • 1 345 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lutego 2011 - 10:47

Hmm generalnie poza iTunes, to z QuickTime streamowałem ale dzwięk już ze wszystkiego poza it szedł u mnie z opóźnieniem. Xbmc chyba sam w sobie nie ma takiej opcji. Najlepiej sprawdzić na stronie xbmc - tam bedzie wsio napisane.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych