Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[27-12-2006 Warszawa]YABOL WINTER EDITION


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
204 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [27-12-2006 Warszawa]YABOL WINTER EDITION (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (18 głosów [40.91%])

    Procent z głosów: 40.91%

  2. Nie (13 głosów [29.55%])

    Procent z głosów: 29.55%

  3. gotów jestem wpłacić <25zł (8 głosów [18.18%])

    Procent z głosów: 18.18%

  4. gotów jestem wpłacić >25zł (5 głosów [11.36%])

    Procent z głosów: 11.36%

Głosuj

#176 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 04 grudnia 2006 - 14:56

heja. dopiero wróciłem do domu, bo coś mi wypadło, ale przegrzebałem troche google i znalazłem namiary na warszawskie gimnazja. jutro wcześniej wstanę to może zdążę gdzieś zadzwonić, a nie to co dziś. do 5.oo AM biegałem po deviantarcie za tapetami :P swoją drogą, ktoś też mógłby wziąć za słuchawkę jutro razem ze mną i byśmy szybciej przetrzepali całą listę. miejscowi!!!! do boju!!!

pierwsze dwa telefony wykonane. tylko, że nikt nie odbiera. może sekretarki mają przerwę na fajkę ;) ale dobra. odwagi! dzwonię dalej!

edit // jest pierwszy telefon odebrany :) tylko, że mnie odesłano do pani dyrektor, która teraz jest zajęta. / oddzwaniam za 15 minut.

edit2 // można się niekiedy uśmiać rozmawiając z 'rozczochranymi' sekretarkami. przed chwilą mi powiedziano, że muszę oddzwonić po 14.oo, "koleżanka wyszła SŁUŻBOWO NA MIASTO" ;) ach te polskie realia...

edit3 // właśnie wziąłem zimną kąpiel: pani w tej szkole: Gimnazjum nr 10, Patron: Gen Władysław Sikorski; Limanowskiego 9 - zażyczyła sobie 65 złotych za godzinę! to jeżeli mielibyśmy tam bawić od 18.00 do 5.00 następnego dnia i miałoby nas być 20 to wyszłoby 39 złotych na głowę.. ej. trochę przekręt.

edit4 // lipa. dwie szkoły, do których miałem oddzwonić odpadają z racji na datę. dalej przeżywam z tą ceną, o której pisałem w trzecim "edicie".. jeżeli szkoła oddalona o 7 kilometrów od centrum (jak mi uprzejmie powiedziała pani Zuzia K.) krzyczy o 65 zl za godzinę to nie sądzę, żeby inne szkoły brałyby mniej.

WNIOSEK: szkoły odpadają, chyba, że ktoś ma znajomości i może takową szkołę załatwić ze zniżką ;-)

WNIOSEK2: myślałem, że zmobilizuję Warszawiaków do zaangażowania w sprawę, ale się nie da :mad:

WNIOSEK3: spotkamy się (jeśli się spotkamy) gdzieś w centrum, pójdziemy do knajpy, wypijemy piwo i się rozjdziemy :(

sam sobie odpowiem na posta, a co tam :P to co ? może się rozdzielimy (tak jak to zrobili już Ślązacy) i zróbmy sobie spotkanie mieszkańców Warmi i Mazur w Olsztynie ;) ?

#177 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 05 grudnia 2006 - 15:58

Slazacy robia swoja impreze to my tez zrobmy swoja. A cotam ;) A jak ktos chce sie dolaczyc to kazdy jest mile widziany. Mi Olsztyn nawet bardziej pasuje (blizej), a z tego co wiem jest stamtad kilku MacUserow... Menelek, BigMac? Czytacie to? Haaaaaalooooo?

#178 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 16:03

to zapodajmy nowy temat, żeby ludzie go dostrzegli i tam otwórzmy dyskusję..

#179 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 16:19

wróć: szkoła: zespół szkół fototechnicznych ulica spokojna- poszukaj w google telefonu. Powinno dać radę... np wynajęcie sali projekcyjnej, na impreze- oczywiście projekcja z własnego rzutnika :) ale jest to sala kinowa- zapytaj ile, mysle xe jak powiesz że masz po 20od łepka i 20 osób to dacie rade :)

#180 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 16:33

sam se zadzwoń :P ja już mam dosyć ;)

#181 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:09

ja? a co mi do tego? to wasze spotkanie. A tak na poważnie to :evil: mam poodcinane telefony :?

#182 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:14

sam sobie odpowiem na posta, a co tam :P to co ? może się rozdzielimy (tak jak to zrobili już Ślązacy) i zróbmy sobie spotkanie mieszkańców Warmi i Mazur w Olsztynie ;) ?


W takim razie białystok chyba odpada (przynajmniej ja).
Ponad 4h jazdy pociągiem pośpiesznym, 12h jazdy osobowym :/

#183 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:14

nasze ? połowa się już wykruszyła. skończy się na tym, że 27 grudnia pójdę sobie do knajpy w elblągu i wypiję Wasze zdrowie ;) a tak serio to mi już przestało chyba zależeć jak widzę, że wszyscy olali sprawę. za to dalej proponuję piwko gdzieś na mazurach (olsztyn w sumie jest optymalną opcją), a wtedy to i datę można byłoby zmienić.

#184 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:27

Bo do zorganizowania YABOLa potrzebny jest _sys i Mac_Abra a ci ostatnio nie mają kompletnie czasu :(. I co tu zrobić, jak już nawet nie wiem, czy 27 będę wolny?

#185 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:37

ja też nie miałem, ale na kilka telefonów znalazłem ;)

#186 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 05 grudnia 2006 - 21:43

Chyba jednak zostanie robienie lokalnych parties. Albo wizyta w sasiednich ksiestwach dzielnicowych (dla mnie wypad np do Wroclawia to pryszcz).

#187 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:17

bez sensu w ogóle... dobra... mieszkam w piekarach śląskich i założę się że za pomocą zaczarowanego urządzenia którym jest TELEFON jutro uda mi się w warszawie załatwić jakieś lokum do 200-300 zł... co przy założeniu że będzie 15 osób nie bedzie dużym kosztem... problem jest tylko taki że ja w ogóle nie znam warszawy i może się okazać że to będzie na jakimś zadupiu do którego nawet warszawiacy nie wiedzą jak dojechać... presend_day... dzięki wielkie... masz jaja chłopie... a postawą pozostałych warszawiakow czuję się zawiedziony... a może po prostu kto ma ochotę niech podskoczy do katwoic ??? silesian mac userów będzie może 5-7 ... z poza śląska mogę 2-3 osoby przekimać...

#188 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:25

5-7 to ja juz bede w Londku. Co do Warszawiakow to hmm... trudno, nie ma co ich obwiniac - zajeci sa i tyle :/ Gdyby cos sie dzialo to ja i 2-3 osoby z Dzialdowa mozemy spakowac sprzet i dojechac w dowolne miejsce w Polsce miedzy 13 grudnia a 3 stycznia - tylko dajcie znac.

#189 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:35

to może jednak katowice ?? czyli ogólnie ziemia na weglu rozsypana... czyli nasz śląsk... ;) jeśli tak to mogę trochę bardziej się tematem zainteresować... devillo... proponuję sonde dotyczącą ILE MACOWYCH główek by się pokazało gdyby zrobić meeting na śląsku...

#190 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:43

ja bym się cieszył ze śląska, bo i swoich ziomków bym odwiedził przy okazji, ale na podróży stracę tyle czasu i pieniędzy, że dla mnie to się mija z sensem. więc chyba odłączam się od tego całego zamieszania yabolowego.

#191 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:48

to może jednak katowice ?? czyli ogólnie ziemia na weglu rozsypana... czyli nasz śląsk... ;) jeśli tak to mogę trochę bardziej się tematem zainteresować... devillo... proponuję sonde dotyczącą ILE MACOWYCH główek by się pokazało gdyby zrobić meeting na śląsku...


Przeciez pisze, ze 5-7 bede juz dawno za woda.

#192 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 22:51

jemu chodzi chyba o liczbę osób.

#193 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 05 grudnia 2006 - 23:47

jemu chodzi chyba o liczbę osób.


three point basket !!!

#194 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 05 grudnia 2006 - 23:51

nie chciałem być nieuprzejmy. poprawiam się: nie "jemu" tylko "panu maniacco" ;)

#195 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 05 grudnia 2006 - 23:53

hehe... mniejsza z ty... w kaźdym razie.. ja bym sie nawet do warszawki przejechał... nie nalegam z tym śląskiem... chodzi mi o to że jeśli by yabolla zorganizować gdzieś bliżej mnei to mogę się tym zając... bo póki co to widzę że nikt inny nei jest zbyt zainteresowany...

#196 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 06 grudnia 2006 - 00:02

Widzicie, zawsze jest problem z takimi imprezami :( O ile "posiadówka" w knajpie od 19-24 dla "miejscowych" i kilku przyjezdnych których można przenocować na ogół się bez problemu udaje- patrz zeszłoroczne urodziny to taki marton od 15-9rano jest dość trudny do zorganizowania. Mam kilka sygnałów z Warszawy że jak już wszystko będzie ustalone to: wpłacą składkę, przyjadą ale na zorganizowanie nie mają najzwyczajniej czasu. Z drugiej strony jest wiele- stałych bywalców spotkań jak np ja którzy korzystajac ze świątecznych dni wybędą ze stolicy... Stad problemy....

#197 Leander

Leander
  • 205 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 grudnia 2006 - 20:25

Spytam sie w warszawskim topicu ;)
Czy ktos z Wa-wy wybiera sie na goscinny wystep do Katowic na Silesian macusers meeting? 29 w piatek, Jesli ktos jeszcze by sie wybieral to moznaby sie umowic na konkretny pociag, bo w kompanji weselej czas plynie ;)
ewentualnie moge sie dorzucic do beznynki jezeli ktos jest zatwardziale zmotoryzowany ;)

#198 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 22 grudnia 2006 - 21:02

Hehe... Coniektórzy mieli już mac-meeting w WaWie, a dokładniej u JSG. Wielkie dzieki za świetną imprezę i pozdrawiam wszystkich, którzy byli!

#199 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 grudnia 2006 - 22:42

To co w końcu ustalone?

Gdzie się spotykamy i za ile?

#200 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 26 grudnia 2006 - 23:05

Prawdopodobnie nigdzie i na pewno nie w tym roku :twisted:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych