Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

3 x macbook - gdzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 listopada 2006 - 16:41

hello, interesuje mnie zakup trzech macbookow: 1) macbook black, core 2 duo 2 GHZ, 120GB hard drive, 1GB memory 2) macbook white, core 2 duo 2 GHZ, 80GB hard drive, 1GB memory 3) macbook white, core 2 duo 1,83 GHZ, 60gb hard drive, 512MB memory polska raczej nie wchodzi w rachube, bo w tym smutnym kraju wersja #3 kosztuje tyle samo, co wersja nr #1 na przyklad w niemczech. pytanie brzmi: czy ktos moglby polecic jakis tani sklep w DE? wiem, ze problem pojawia sie co jakis czas, ale szczerze mowiac osobiscie niczego nie znalazlem bo wszedzie ceny sa podobne. czy przy zakupie trzech laptopow mozna rozmawiac o jakims rabacie? ma ktos jakies doswiadczenie w tej materii? a moze jednak jest ktos w polsce kto zoferuje mi te macbooki w rozsadnej cenie? wiele pytan, mam nadzieje, ze nie zbyt wiele ;) bede bardzo, bardzo wdzieczny za wszelka pomoc pozdrawiam! edit: jak narazie napisalem do gravisa

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 listopada 2006 - 10:50

I chyba nie znajdziesz lepszego miejsca od gravisa. Ceny mają ciut niższe od Apple.de Z tego co wiem to mówią nawet po Polsku.

#3 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2006 - 11:04

Faktycznie, wczoraj dosyc dlugo siedzialem i szukalem - gravis wypada najlepiej, no i z Poznania do Berlina jest rzut beretem. Pozostaje tylko poczekac az SAD dostanie nowe modele, moze w polaczeniu ze znizka studencka cena bedzie rozsadna :)

#4 rzeziol

rzeziol
  • 279 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2006 - 11:17

Ta znizka studencka robi rozniece ;-) Ja dzieki temu skusilem sie na iMaca ale juz Macbooka black nabywam (a raczej nabywaja dla mnie) na koncu swiata- doslownie :P

#5 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2006 - 13:15

Dostalem odpowiedz, niestety Gravis da rabat przy zamowieniach pow 5000 euro. Moze ktos chce sie podpiac pod zamowienie? ;)

#6 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 20 listopada 2006 - 13:55

Ja jade do Gravisa po iMaka, ale dopiero w przyszlym roku, tj, po styczniu-wiec pewnie nie doczekasz sie nerwowo :) iMac w wersji 20' kosztuje w Gravisie tyle, co w Polsce 17' :)

#7 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 listopada 2006 - 14:05

czas i odbior osobisty to nie problem, jestem z poznania, wiec do berlina mam chwilke tylko. kwestia taka, zeby sie zakrecic za jak najlepsza cena :) niestety nie mam nikogo w USA, wiec pozostaje kombinowanie u naszych zachodnich sasiadow

#8 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 04 grudnia 2006 - 20:01

Napisz ile jestes skłonny zapłacić za nowe, a powiem Ci czy moge Ci za tyle sprzedac. Jestes z Poznania wiec nie musisz daleko jechac ;) Przy 3 sztukach moge cos uszczypnac

#9 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 10 grudnia 2006 - 11:56

a jak to jest z klawiaturami w tym Gravisie czy sprzedaja tylko niemieskie czy maja tez international? Duze sa te znizki no i czy juz w polsce uznaja mi gwarancje czy bede musial w razie czego pomykac do Berlina?

#10 audiopain

audiopain
  • 332 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 grudnia 2006 - 12:17

@ flanker: sorry, juz kupilem ;) @ luke_z: w niemczech malo kto ma miedzynarodowa klawiature, mozna taka zamowic - czas ok 4 tygodni, pelna przedplata. z gwarancja bez problemu, o ile sie orientuje




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych