Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

100 lat MyApple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#26 i200

i200
  • 20 postów

Napisano 16 sierpnia 2005 - 12:05

Dołączona grafika

#27 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 sierpnia 2005 - 13:25

to ja proponuje założyć nowy temat dotyczący Zjazdu Userów z MyApple. Wybierzmy takie miesce żeby każdy miał równą drogę !

#28 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2005 - 13:49

Dobry pomysł

poruszony tu też

Ale kurcze termin...?

#29 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 sierpnia 2005 - 13:59

to może być sierpień lub w ostateczności weekend we wrześniu. pierwsza spraw to ustalenia miejsca potem będą terminy i inne sprawy organizacyjne.

#30 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 sierpnia 2005 - 14:08

Rozumiem, że nie będzie to wypad na jeden dzień. A to oznacza, że trzebaby załatwić jeszcze sprawę noclegu... I tu się pojawia kwestia: robimy to w czyimś domciu, czy z namiotami?

#31 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 sierpnia 2005 - 14:34

MacDada... a puszczą cię rodzice ? :)) hihihi... Ja pewnie nie będe mógł sam gdzieś do krakowa jechac... z 600 km ;)

#32 MiniMacAdmin

MiniMacAdmin
  • 58 postów
  • SkądCzarna Bialostocka

Napisano 16 sierpnia 2005 - 15:01

Wypijmy Do Dna! Za Maka Sto Dwa! - Nowy Mac w Szkolach :P XD Wszyssstkiego najnajnaj

#33 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 sierpnia 2005 - 15:07

Pewnie, że puszczą! Dlaczego nie?? :D

#34 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 sierpnia 2005 - 17:16

no to widzisz masz już załatwione :) proponuje jakieś miejsce cywilizowane czyli z prądem :) ja jak będe jechał to pewnie samochodem więc wezmę sprzęt :D

#35 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 sierpnia 2005 - 17:40

pociąg/autobus - na to ja jestem najprawdopodobniej skazany... obwiam się, że to oznacza nie branie laptopa (grupa podwyższonego ryzyka :evil:) Jeśli będzie za daleko, to nie wiem, czy mogę na tatę liczyć, żeby mnie zabrał samochodem... muszę znać szczegóły.

#36 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 sierpnia 2005 - 17:53

oki, to teraz jak możesz przygotuj nowego Topica o planach zjazdu i małą ankietę w jakiej miejscwości. Umieść W-we, Kraków i inne według Ciebie sensowne miejsca na zorganizowanie meetingu MyApple. ach i jeszcze dodaj niech każdy w swoim poście poda jakiś termin wygodny dla niego.

#37 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 18:52

Jestem jak nabardziej za, chętnie was wszystkich poznam i wspólnie zjem jabłko (bezalkoholowe) :) Uważam, że Łódź jako miejsce jest lokacja odpowiednią (środek Polski) a pod Łodzią można jakieś domki wynająć, postaram się sprawdzić co i jak i za ile oczywiście Co do terminu to po 5 września proponuję

#38 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:00

A może lepiej u kogoś? Z ogniskiem? Podobała mi się ta ipmrezka Amigowa... Jakiś budyneczek, gdzie zabawa z Maczkami, ognisko, wspólne śpiewanie kolęd*... Można się kimnąć w śpiworach - żeby przypadkiem nie musieć hotelu wynajmować :?


* joke ;-)

#39 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:05

żeby przypadkiem nie musieć hotelu wynajmować :?


Nie martw się napewno ktoś cię zaadoptuje na ten czas ( i innych niepełnoletnich) :mrgreen:


A poważnie - też mi pasuje termin po 5 września

Łódź (Uć)- nie jest daleko od Poznania 8)

#40 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:14

Nie martw się napewno ktoś cię zaadoptuje na ten czas ( i innych niepełnoletnich) :mrgreen:

Dzięki Tomek! Liczę na Ciebie :twisted: :lol:

#41 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:15

Spoko - załatwione 8)

#42 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:25

Panowie u mnie przy rzece wynajęcie domków letniskowych kosztuje max 15zł za dobę. Jak trzeba będzie to i z 10 osób do domku wchodzi spać, więc koszty niewielkie ew. namioty. Ognisko i te sprawy to żaden problem. W dzień nie można się nudzić bo jest rzeka i Park, więc bunkry, kładki na bagnach, kajaki, wieżyczki obserwacyjne no i sławne już bary :mrgreen: . Tutaj macie stronki z mojej małej miejscowości.
http://www.goniadz.org.pl/ stara strona gminy, jest na necie nowsza pewnie goniadz.pl
http://www.biebrza.com.pl/ a tu parę ujęć i inne

#43 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:28

Spoko _sys, chętnie odwiedzę rodzinkę w Białym, ale 5 godzin jazdy pociągiem to troszkę męczące, a pomyśl o ludziach z Wrocka, dlatego UĆ jest the best :)

#44 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:28

Piękna okolica - fakt Ale czy nie za daleko dla tych z zachodu? Może jednak centralna część kraju?

#45 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:34

no to Uć tylko proponuje powołać komitet od składek na kiełbase i sok japkowy

#46 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:34

kurcze, sys to kawał drogi !! troche dla mnie zadaleko, podróż do Ciebie samochodem na gaz to pewnie ze 100zł! Kurcze chłopaki...centrum !! żeby każdy miał blisko!!

MacDada - zgadza się imprezy Amigowe są super !! ehh już czekam na AEM 2006 :)

#47 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 19:55

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji "RELAKS"
ul. Tuszyńska 99; 95-022 Wiśniowa Góra
tel. 213-23-92; 213-24-34
(domki 2-,3-,4-,5 osobowe, pawilon, basen odkryty)

Byłem tam kiedyśz liceum na obozie koncen.... yyyy integracyjnym z klasami pierwszymi. Było barszczowo tanio, jest dużo miejsca, we wrześniu pustki. Warunki spartańskie, dosć brudno, no i to jest w wiosce pod miastem - TO JEST WERSJA EKONOMICZNA

ARTURÓWEK

Link Link2

Fajny ośrodek, jest miejsce na ognisko i kamienny grill, byłem tam na kilku imprezkach. Z dala od miasta, nad wodą, w lesie, minus - daleko do sklepów. Dojazd z dworca autobusem miejskim, bezpośrednio i bezproblemowo -TO JEST WERSJA STANDARDOWA

Nowa Gdynia

Super obiekt, cholernie drogi.
LINK
TO JEST WERSJA PRZY ZAŁOŻENIU DOFINANSOWANIA DO STEVE'A JOBSA

jutro zadzwonię w 2 pierwsze miejsca i się wypytam o ceny i szczegóły. Ja się mogę współzająć organizacja tego eventu, czywiscie nie sam, tylko jest jeden problem: na przełomie sierpnia i września mnie nie ma :( i wtedy bym był wyłączony z przygotowań.

#48 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 sierpnia 2005 - 20:00

elrobsono.. ale Ci sie fartneło... ze w Łodzi ;] Ja chyba nie pojade ... troche daleko ;) Chyba ze sie z tom_mac z Poznania zabiore :roll: (joke) :]

#49 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 16 sierpnia 2005 - 20:04

No w sumie nareszcie mam jakis profit z mieszkania w tym mieście :)

#50 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 sierpnia 2005 - 20:26

Chyba ze sie z tom_mac z Poznania zabiore :roll: (joke) :]


Jeżeli o to chodzi - nie widze problemu, w samochodzie będą 3 wolne miejsca z Poznania




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych