Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Coś jak start->uruchom-> tylko że w Mac OS :P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 bsentkowski

bsentkowski
  • 140 postów

Napisano 03 listopada 2009 - 21:23

Sajmon_szy napisał:
"Zawsze myslalem ze ustawienia sa dla kazdego sprzetu podlaczonego. Nie ma osobnych opcji do myszy z appla i osobnych do myszy z wie czego,.!"
Może wogóle napisz co to za mysz. Mysz myszy jednak nie równa. Próbowałeś z ctrl ?
http://sn.im/t1m0d-hkq
PS.: To słowo z * pisze się przez ch i j.

#27 Sajmon_szy

Sajmon_szy
  • 110 postów

Napisano 03 listopada 2009 - 21:27

Tak, próbowałem z ctrl i nie działa. Jest mi wszystko jedno co to za mysz itd. Interesuje mnie tylko czy też wam spowalnia w sposób jaki opisałem powyżej. Po prostu, czy to normalnie czy nie?

#28 maxijazz

maxijazz
  • 303 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 00:24

Spowalnialo... dopoki sie nie przyzwyczailem. Myszka to najbardziej skopana rzecz w OSX.

#29 zychu69

zychu69
  • 92 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 00:30

Pytanie do zychu69.

Powiedz mi, po co to napisałeś? Jaki był w tym cel?


Żebyś*czas poświęcony na redagowanie wykładu przeznaczył na szukania rozwiązania problemu, a nie czekaniu na podanie go na tacy..

równo rok mija od kiedy mam macbooka. Żaden z moich znajomych nie miał styczności z osx i możesz spojrzeć w moją historię postów i ich charakter.

Takich jak Ty na forum omijam szerokim łukiem, takich, którzy tylko biorą i biorą i biorą, wiecznie pytają i w ogóle się nie wysilają.. jak wszystko będzie Ci działać, to o tym forum dopiero sobie przypomnisz jak coś znowu się spie#%@li.

#30 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 listopada 2009 - 10:24

maxijazz - że tak powiem: to sobie popraw. da się przecież
Mouse Acceleration Preference Pane for Mac OS X | Christian Zuckschwerdt
albo raczej dało przed 10.6 ;)

#31 Sajmon_szy

Sajmon_szy
  • 110 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 22:36


Takich jak Ty na forum omijam szerokim łukiem


Coś tego nie widać skoro jednak zabierasz tutaj niepotrzebie głos...

Czytałeś co napisałem o forum z BB? Jakoś nie zapomniałem o tamtym forum, mimo, iż nie mam kłopotów ze swoim telefonem.

Zanim znowu zechcesz na mnie najechać zastanów się dwa razy czy nie szkoda Ci czasu. Do niczego to nie prowadzi. Miast się ze mną wykłócać mogłeś dawno pomóc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych