Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

www.ifile.pl zaczynamy (jako beta;))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 00:06

Kochani, po długim okresie przygotowań mam dla Was Makjuzerzy i Makjzerki w 95% gotowy pierwszy polski serwis plikowy dla maków. Dlaczego piszę pierwszy? Jest robiony przez makjzera dla makjuzerów. Z serca i miłości oraz ze względu że to lubię:)
Proszę o uwagi na adres przemek@ifile.pl w temacie dajcie [ifile.pl] to sobie szybko odfiltruję:) Co do niedociągnięć to uzupełnię*artykuły;(
Postaram się*dodawać nowe programy w liczbie co najmniej dwóch codzienie 7 dni w tygodniu.
Teraz idę spać;)
Pozdrawiam.
Przemek

#2 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 13 listopada 2006 - 00:10

Jejciu, tylu reklam w jednym miejscu danwo nie widziałem ;-) Ale ogólnie to gratulacje!:D

#3 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 00:20

A ja mam can not find the server. Ki diabeł?

#4 iMark

iMark
  • 1 249 postów
  • SkądGlobalna wioska

Napisano 13 listopada 2006 - 01:16

troszkę długo się ładuje :) ale gratuluje

#5 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 07:41

cierpliwości... niestety wybrałem dobry wirtualny serwer... To jego funkcjonalność. Jeśli okaże się że potrzebuję nowego miejsca to wybiorę lepiej:) Wieczorem kolejne poprawki:D

#6 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 13 listopada 2006 - 08:12

BRAWOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!! :D

#7 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 13 listopada 2006 - 09:10

Przemek.. 1. brakuje mi informacji o wielkosciach plikow np. o X-Plane jest duzo.. ale nic o tym, jakiej wielkosci plik jest do sciagniecia ;) 2. gdzie sie mozna zarejstrowac?

#8 białko

białko
  • 240 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 10:04

u mnie coś kiepsko to wygląda, strona jakaś taka rozsypana, ani ładu ani składu :-) mam nadzieję, że to tylko u mnie tak wygląda :-)

#9 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 10:42

Niestety nie tylko u Ciebie... Bajzel na max'a. Po co odpalac niedopracowane rzeczy ?

#10 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 11:04

Ojeju. Wszedłem i wyszedłem. Wszystko rozsypane, kolorystyka do bani... Dziękuję, postoję.

#11 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 11:14

Link do tego co ma utrzymywac czyli reklama, nazywa sie rekalma?? :P Kolorystyka do bani. Pomysl bardzo ok.

#12 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 11:20

Pod Safari - tragedia. Pod FF (którego logo widnieje na stronie) - jeszcze gorsza tragedia. Wygląda na to, że strona powstała bez pomysłu...

#13 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 listopada 2006 - 11:21

Podoba mi się opis aplikacji dla OS X ;)

#14 mpukacz

mpukacz
  • 216 postów
  • SkądLublin,Poland

Napisano 13 listopada 2006 - 12:13

Niestety strona wygląda kiepsko, zachęca do szybkiego jej opuszczenia co też uczyniłem. "najlepsze programy, gry i dodatki dla komputerów Mac PPC i Intel Core Duo" To już Core 2 Duo się nie łapie ? :D Lepiej było skorzystać z wordpresa i jakiegoś ładnego thema.

#15 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 listopada 2006 - 12:50

Niestety strona wygląda kiepsko, zachęca do szybkiego jej opuszczenia co też uczyniłem.

"najlepsze programy, gry i dodatki dla komputerów Mac PPC i Intel Core Duo"
To już Core 2 Duo się nie łapie ? :D

Lepiej było skorzystać z wordpresa i jakiegoś ładnego thema.


Też te procki zauważyłem ;) Powinno być PPC i Intel (jest jeszcze Core Solo)

#16 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 13:30

Widzicie, to jest beta. Dlatego że dzięki Wam będę mógł wprowadzić poprawki. Zostaną uwzględnione i w wersji ostatecznej nie będzie takich kwiatków. Chłopaki cierpliwości robię to sam z webmasterem i raczej w wolnym czasie;) Dajcie mi kredyt zaufania i krytykujcie. Potrzebuję innego spojrzenia niż własne.

#17 mpukacz

mpukacz
  • 216 postów
  • SkądLublin,Poland

Napisano 13 listopada 2006 - 13:48

To ten webmaster razcej coś niebardzo :P To co widać obecnie to nie przesadzając 20 minut roboty. Pozatym widać już że chcesz na tym zarbiać, treści jeszcze nie ma a już po lewej jest miejsce na "Reklame". Po co po lewej znajduje się ikona Firefoxa ? A tak pozatym serwis beta to raczej coś bardziej zawansowanego w pracach i bardziej przemyślane. To że dasz słowo "beta" nieznaczy że twój serwis będzie web 2.0 i wogóle cool, trendy i co tam jeszcze ;) Wydaje mi się, że porywasz się z motyką na słońce. Bo nie wystarczy tylko chcieć, ale jeszcze trzeba umieć. To by było na tyle złośliwości ;)

#18 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 13:54

Sama skórka być może... Ale to co widać na ftpie to już chyba nie 20 minut;) Jeśli template się Wam nie podoba ogłaszam konkurs na nową. Nagrodą będzie gra;P

#19 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 13:58

a jak ktoś nie gra? :P

#20 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 14:06

na razie w bookmarks nie wyląduje.
Strona wygląda trochę jak hotel forum... oni zdecydowali się na zmianę elewacji a ty?
Funkcjonalność? Kiepska... popatrz na versiontrackera... i przemyśl sprawę.
To że potrzebne jest multum reklam żeby to utrzymać to jeszcze nie znaczy że trzeba je tak eksponować- lepsze są subtelniejsze bo na tak nieprzyjemną stronę nie będziesz miał wejsć>kliknięć> kasy :)
Mimo to...
Powodzenia :)

#21 mpukacz

mpukacz
  • 216 postów
  • SkądLublin,Poland

Napisano 13 listopada 2006 - 14:07

Sama skórka być może... Ale to co widać na ftpie to już chyba nie 20 minut;)


Według strony to "Po długich i bolesnych miesiącach przygotowań" :P Powodzenia w dalszych pracach. :D

#22 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2006 - 14:23

Tja... Tylko że VT to serwis komercyjny który na siebie zarabia. Ja niestety opieram się na Open Source więc jest to co jest... I tak komponent do ftpa został przebudowany. Zresztą pamiętajcie że jest to beta i jako taka nie ma pełnej funkcjonalności. Acha jak ktoś nie gra to mam do wyboru VPC lub iLife> Miesiące były długie chociażby z powodu braku czasu kiedy rodzi się pierwsze dziecko a przypadkiem wpadłeś na fajny pomysł... Dzięki za słowa otuchy i krytyki;>

#23 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 14:33

z tym VT chodzi mi o sposób wyszukiwania, o sposób opisywania itp.
Może prościej byłoby na phpBB coś takiego zrobić niż męczyć się z takim stworem.
Coś ala wątek dla każdej aplikacji, posegregowane w "pokojach"? Przecież silnik phbb pozwala na dość dużą dowolność w formowaniu kształtu nie musi to przypominać forum...
Zresztą, nieważane, to tylko takie tam marudzenie. Dobrze, że ci się chcialo, ale popracuj trochę nad wyglądem i funkcjonalnością....

#24 krogk

krogk
  • 1 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 19:15

u mnie coś kiepsko to wygląda, strona jakaś taka rozsypana, ani ładu ani składu :-)
mam nadzieję, że to tylko u mnie tak wygląda :-)


zgłoś to webmasterowi najlepiej z opisem

system (pewnie mac)
przeglądarka (mam nadzieje ze nie safarii)
i dodatkowo screen

a zgłosić to możesz pod adresem

[URL="http://www.ifile.pl/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=2&Itemid=54"]kontak z webmasterem[/URL] :)

Pod Safari - tragedia. Pod FF (którego logo widnieje na stronie) - jeszcze gorsza tragedia. Wygląda na to, że strona powstała bez pomysłu...


gdzie pod ff się rozwala ??

To ten webmaster razcej coś niebardzo :P To co widać obecnie to nie przesadzając 20 minut roboty. Pozatym widać już że chcesz na tym zarbiać, treści jeszcze nie ma a już po lewej jest miejsce na "Reklame". Po co po lewej znajduje się ikona Firefoxa ? A tak pozatym serwis beta to raczej coś bardziej zawansowanego w pracach i bardziej przemyślane. To że dasz słowo "beta" nieznaczy że twój serwis będzie web 2.0 i wogóle cool, trendy i co tam jeszcze ;) Wydaje mi się, że porywasz się z motyką na słońce. Bo nie wystarczy tylko chcieć, ale jeszcze trzeba umieć. To by było na tyle złośliwości ;)


a kto ci powiedział ze to serwis "web 2.0" ??

#25 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 13 listopada 2006 - 21:27

"siem czepie" ;-)

... beta wersję serwisu plikowego dla komputerów Macintosh PPC i Intel Core (2) Duo.


A jak ktos ma Mac Mini Solo to już odpada? ;-)
A nie lepiej po prostu napisać we wersji PPC/Intel ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych