Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Boot Camp nie widzi Firmware'u


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gradi

Gradi
  • 7 postów

Napisano 07 listopada 2006 - 18:49

mam taki problem: Boot Camp nie chce ruszyć, gdyż uważa, że firmware nie jest na czasie, kiedy firmware uważa że jest (chyba nie muszę zaznaczać że mam zaktualizowane wszystko co możliwe). sytuacja wygląda dość idiotczynie, ale przez nią nie mogę zainstalować windy. absolutnie nie mam pojęcia co robić. Mam MacBooka Pro po angielsku

#2 egodste

egodste
  • 266 postów
  • SkądWarszawa/ Wien

Napisano 07 listopada 2006 - 18:50

na SU nic nie ma? próbujesz na koncie administratora? swego czasu miałem zbliżony problem, ale był wynikiem mego gapiostwa.

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 listopada 2006 - 18:58

  • Wyłącz wszystkie aplikacje.
  • Kliknij Shut Down w oknie MacBook Pro Firmware Updater i poczekaj aż komputer się wyłączy.
  • Naciśnij i przytrzymaj przycisk "power" button aż lampka zacznie mrugać, wtedy zacznie się update.
    Komputer się sam zrestartuje po update i wejdzie do MacBook Pro Firmware Updater
  • Kliknij OK, jeśli firmware został zaktualizowany, jeśli nie powtórz kroki 2, 3 i 4.


#4 Gradi

Gradi
  • 7 postów

Napisano 10 listopada 2006 - 15:38

niestety, na wszelkie spodoby próbowałem zainstalować najnowszy firmware, ale niestety nie udało się, bo ja MAM ten najnowszy firmware. mimo to bootcamp całe czas każe mi go updatować. oczywiście działam na koncie admina, a to co zaleca code oczywiście też zrobiłem i nic z tego. nie mam pojęcia co robić.

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 10 listopada 2006 - 17:48

  • Kliknij OK, jeśli firmware został zaktualizowany, jeśli nie powtórz kroki 2, 3 i 4.


a to co zaleca code oczywiście też zrobiłem i nic z tego. nie mam pojęcia co robić.


Ile razy powtórzyłeś krok 2, 3 i 4?

#6 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 10 listopada 2006 - 21:05

upewnij się czy masz tą wersję firmware http://www.apple.com...wareupdate.html sciagnij i zobacz bo są dwie wersje firmware ;)

#7 Gradi

Gradi
  • 7 postów

Napisano 10 listopada 2006 - 23:22

1.tak, mam właśnie tę wersję (wnioskuję to z tego, że jak chcę zainstalować ściągnięty plik, to mac mówi, że nie potrzebuję tej aktualizacji) 2. @code: próbowałem koło 5 razy, za każdym razem to samo: po przeciągłym dźwięku zaczyna się standardowe odpalanie jabłka. jednak teraz mam pewną wątpliwość. napisałeś, że mam kliknąć "shut down" w oknie firmware updater. ja natomiast dawałem zwykłe shut down, a to z tego powodu że nie mogłem znaleźć innego. może coś robię źle, jeśli tak to mnie uświadom. a jeśli nie, to o co chodzi?

#8 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 10 listopada 2006 - 23:28

zobacz jeszcze tą wersje http://www.apple.com...eupdate101.html

#9 Gradi

Gradi
  • 7 postów

Napisano 10 listopada 2006 - 23:49

wielkie dzięki wirus, właśnie w tym była rzecz.

#10 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 10 listopada 2006 - 23:55

cieszę się że mogłem pomóc ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych