Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Matura z informatyki na Maku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#26 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 października 2006 - 19:06

Dzięki wszystkim za Wasze sugestie...

Mam podobny dylemat; aktualnie pracuję jako XHTML/CSS Developer i raczej w tym kierunku chciałbym się rozwijać (XML i pochodne). Jednak raczej nie jestem umysłem ścisłym, widzę się prędzej w zawodach typu specjalista od użyteczności itp., więc sam nie wiem co ze sobą zrobić... Z matmy jestem przeciętny, więc nie wiem czy pomoże mi to w dostaniu się załóżmy na AGH (nie wiem, czy nie były to czasem mój błąd).

Niewątpliwie to ciężki wybór, a mam jeszcze rok do matury...


No to witaj przyjacielu! Takie to właśnie jest te życie... Tylko na jakie studia tu pójść?

#27 buterux

buterux
  • 8 postów

Napisano 30 października 2006 - 19:27

Mój znajomy wpadł na ciekawy pomysł...Doszedł do wniosku, że po prostu studia nie zawsze są najlepszym wyjściem, i jeśli już teraz znajdziemy zatrudnienie możemy udowodnić, że studia nie uczynią nas atrakcyjniejszymi na rynku pracy... Doświadczenie jest ważniejsze. Jednak co wtedy, jeśli nie będzie tak różowo, i zostaniemy na lodzie bez wykształcenia wyższego? Myślałem też o studiach powiązanych z moim hobby... Jest nią podobnie grafika, lecz pomijając ASP można zastanowić się nad kierunkami związanymi z np. fotografią... W każdym razie mam wątpliwości, czy uczelnia techniczna jest dobrym wyjściem.

#28 djyoda

djyoda
  • 155 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 października 2006 - 20:50

@Monk mam takie pytanko a wiesz jak jest np. z Inzynierią oporgramowania? na PWr? maja dość duże wymagania?

#29 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 30 października 2006 - 23:00

na PWr na teleinformatyke sa egzaminy wst jak nie pisales matury z fiz lub mat (wybieram sie tam) :D amoze kots wie cos o teleinformatyce na pwr ?? :> buterux moj ojciec jest przykladem giga doswiadczenia bez studiow i zyjemy i nie narzekamy :D na asp na kazdy kierunek jest egzamin wstepny z rysunku i chyba malarstwa (asp k-ce na bank)

#30 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2006 - 19:48

Zobaczcie np. tutaj: http://www.pjwstk.ed...?s=883&ilu=rekr informatyka na maturce ma jednak znaczenie :) bo pozwala ominąć egzaminy wstępne :) Ale zeby sobie wszyscy nie mysleli ze informatyka to takie hop siup na maturce... najpierw jest bodaj 90 minut teorii (spr pisemny, ponoc sporo elementow matematyki), a potem jezcz 120 (chyba) minut egzaminu z kompem :)

#31 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2006 - 20:09

Zobaczcie np. tutaj: http://www.pjwstk.ed...?s=883&ilu=rekr informatyka na maturce ma jednak znaczenie :) bo pozwala ominąć egzaminy wstępne :) Ale zeby sobie wszyscy nie mysleli ze informatyka to takie hop siup na maturce... najpierw jest bodaj 90 minut teorii (spr pisemny, ponoc sporo elementow matematyki), a potem jezcz 120 (chyba) minut egzaminu z kompem :)


polsko japonska to prywarna szkola. egzaminow nie ma na panstwowych uczelniach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych