Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

powazny problem z windowsem na macu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 28 października 2006 - 14:06

witam mam probelm zrobile wszystko wedlug instrukcji i gdy włacza sie instalator windows na niebieskim tle to zacina sie i nic dalej nie idzie zrobic cisne enter i lipa jak uruchamia go ponownie to sam sie pojawia i ten sam problem ;/ jak to ominoc instalacje zeby do maca weszedl odrazu i nie instalowalł tego gówna prosze o szybką odpowiedz pozdro

#2 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 28 października 2006 - 14:51

wcisnij alt przy starcie kompa

#3 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 28 października 2006 - 15:02

ok juz dziala ale windy i tak nie mog wgrac;/ co moze byc powode? a moze ktos by sie poswiecil i zrobil krok po kroku jak sie wgrywa windowsa na maca

#4 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 28 października 2006 - 15:04

opisow na forum jest milion - opcja szukaj

#5 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 28 października 2006 - 15:13

tak tylko nie pisze nigdzie co moze by powode ze sie zacina w instalatorze windowsa mam Windowsa orginałą z sp2

#6 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2006 - 16:36

Hehe jak się zacina instalator win, to zgadnij co też może być problemem :)

#7 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 28 października 2006 - 17:21

to ze to gówniany windwos :) a to nie da rady wgrac?bo zalezy mi na tym zby pograc w cos

#8 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2006 - 22:19

Nie ma tych gier w wersji MAC? Bo musisz być mocno zdesperowany jeśli chcesz grać na zintegrowanej karcie graficzniej na pececie co już IMVVHO jest masochizmem...

#9 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 29 października 2006 - 00:08

njet prosze cie napisz co morze byc powodem konkretnie i jasno i co mógł bym zrobic zeby to gówno działało, prosze o pomoc... i jasne konkretne odpowiedzi a jak jest gdzies odpowiedz na forum konkretna i jasna to napiszcie linka bo ja moze szukać nie umiem

#10 Niepokorna

Niepokorna
  • 33 postów

Napisano 29 października 2006 - 08:03

To nie Windows tylko BootCamp krzaczy! To nie Windows tylko BootCamp krzaczy! Miałam to samo na BC a na Parallels chodzi aż miło. Wiem, że Parallels kosztuje ale w tym przypadku warto. Poza tym nie musisz wtedy rezygnować z X-a.

#11 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 29 października 2006 - 23:41

kurdie nie mam kasy na Parallels ;/ a co moge zrobic zeby bootcamp dzialal poprawnie??

#12 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 30 października 2006 - 09:57

Proponuje tobie załatwić od kogoś inna płytkę z xpkiem i zobaczyć czy będzie to samo,bootcamp zainstalowałeś w mac os? partycję zrobiłeś???

#13 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 30 października 2006 - 19:40

tak zrobiłe partycje,a płyta orginam windwos he moze kopie zapasową.. zobacze to jak nikt nie pomoze?? :( HELP!!!

#14 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 01 listopada 2006 - 00:24

to jak nikt nie pomoze?? :( HELP!!!


sprawdzałeś na innej płytce z XP??

#15 ferpaw

ferpaw
  • 49 postów

Napisano 01 listopada 2006 - 17:49

tez miałem problem z klawiaturą... nie działała... trzeba ją poprostu wypiąć i wpiąć... i That's all!

#16 gregss

gregss
  • 48 postów
  • SkądWrocław/USA

Napisano 01 listopada 2006 - 19:54

jezeli zatrzymuje Ci sie w instalatorze na niebieskim ekranie to jest to problem najprawdopodobniej bootcampa. Ja mialem podobny problem z zainstalowaniem Winda na PC... Rozwiazaniem bylo wylaczenie w BIOS-ie opcji ochrony antywirusowej, ktora blokowala dostep do bootrekordu dysku... Nie wiem jak mozna zrobic to na MACu.

#17 breja

breja
  • 200 postów

Napisano 01 listopada 2006 - 20:40

tak sprawdzałe na innym windowsie xp pro i to samo:/ to jak teraz? juz dziala boot campp 1.1.2 wgrale i ok jest teraz,ale windows na macu smiesznie wyglada:) dzieki za pomoc pozdro

#18 gregss

gregss
  • 48 postów
  • SkądWrocław/USA

Napisano 03 listopada 2006 - 00:40

Windows jak Windows... czasami konieczność :)

#19 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 12 listopada 2006 - 14:40

Ja mialem tez problemy, ale to byla wina plyty. Mam natomiast dziwnie zainstalowana karte graficzna na Windzie. Tlo okienek nie jest jednolite tylko lekko w prążki. Poza tym w systemie mam kilka niezainstalowanych (zle sterowniki?) urzadzen. Czy jest jakis update do bootcampa? Mam wrazenie, ze te sterowniki nie sa o.k. szczegolnie grafika.???

#20 gregss

gregss
  • 48 postów
  • SkądWrocław/USA

Napisano 12 listopada 2006 - 17:45

Ja robilem sterowniki podczas instalowania bootcampa i wszystko dziala dobrze... Moi znajomi tez tak robili i wszystko dziala. Moze sciagnales jakas uszkodzona wersje boot...

#21 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 12 listopada 2006 - 22:39

Tez robilem podczas instalacji... Generalnie niby wsio dziala, ale system nadal ma cos niezainstalowane. A ty masz wszystkie urzadzenia zainstalowane prawidlowo? Mi wyswietla jakies urzadzenia PCI zle zainstalowane

#22 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 12 listopada 2006 - 23:15

wszystko nie działa bo bootcamp nadal jest w wersji beta ale z wersji na wersje jest coraz więcej sterowników pod xpka i działa to lepiej,znak zapytania w managerze urządzeń to może być czujnik irdy jak najbardziej nie wspierany jeszcze sterownikami.

#23 gregss

gregss
  • 48 postów
  • SkądWrocław/USA

Napisano 13 listopada 2006 - 03:54

...czujnik irdy jak najbardziej nie wspierany jeszcze sterownikami.


Jeżeli mówimy o Macbooku to w nim nie ma czujniak irdy pod windem. Sterowniki działaja dobrze ale może popełniłeś jakiś błąd podczas instalacji bootcampa.

#24 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 13 listopada 2006 - 11:37

No co Ty, nie mozna popelnic bledu, bo nie ma gdzie. Kliknalem wypal plyte i juz. Restar i poszedl. Najpierw Winowzzz potem stery. Generalnie wszystko dziala poza ta grafika. Pociagnalem wszystkie aktualizacje z M$ i nic. Czasem mam tez taki objaw, ze zamiast kursora lata mi mrygający kwadracik... To jest chyba jednak wina sterownikow. Poszperam moze recznie zainstaluje jakis serownik ze strony Intela

#25 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 13 listopada 2006 - 17:20

Czyli sprawa wygląda następująco problem z instalacją Windows XP na Maku a Mac OS X na PC, ja tam niedługa zmaierzam przenieśc się na jakiegoś maczka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych