Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GTA: Chinatown Wars oficjalnie potwierdzone na iPhone'a


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#26 Yurek90

Yurek90
  • 958 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 01 września 2009 - 22:40

Udowodnij mi to. A jak nie potrafisz to nie pisz w ten sposób!

To będzie dla Rockstar'a gra w pewnym stopniu testowa na tą platformę. Mam nadzieję, że dadzą radę i wypuszczą tytuł naprawdę rewelacyjny.


Hm, jak złamali poprzedni algorytm generujący kody itunes i zrobili programik w którego byłem posiadaniu, nawet nadal jestem ale już nie działa, ci co myśleli to się obłowili. To miałem dziesiątki PW z osobami wręcz błagającymi mnie o wysłanie go na meila. Nie podam tu ników, ale w większości były to osoby znane na forum które najpierw to gnoją wszystkich "oszukujących" i "okradających" apple, a na PW robią zupełnie co innego.
A takich osób jest z pewnością znacznie więcej.

I raczej wątpię, że jest chociaż jedna osoba która ma wszystkie pliki mp3 Kupione legalnie których wartość przekroczyłaby wtedy kilkakrotnie wartość samego odtwarzacza.
Nie oszukujmy się wybielając się na każdym kroku na forum pisząc jaki to kto jest zły hakując program za 0,99$ gdy my po zminimalizowaniu forum robimy to samo.

Mi się wydaje, że cena będzie ok. 19,99$, ale na taki tytuł chyba warto

65zł? Nie warto.

#27 Wh!te

Wh!te
  • 86 postów

Napisano 02 września 2009 - 11:54

Screeny z wersji na PSP
Pojawily sie pierwsze screeny z wersji na psp, moze bedzie podobna do wersji na iPhony i iPody? :)

#28 Carlst

Carlst
  • 656 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 02 września 2009 - 12:29

Jesli tak będzie na iPodzie to to będzie jedna z najlepszych gier w AppStore!

#29 iGor S.-8e6949e8a8

iGor S.-8e6949e8a8
  • 675 postów

Napisano 02 września 2009 - 13:16

Screeny z wersji na PSP
Pojawily sie pierwsze screeny z wersji na psp, moze bedzie podobna do wersji na iPhony i iPody? :)

Może być nawet taka sama, bo na obrazkach jakaś biedna ta grafika... PSP ma lepsze podzespoły niż iPhone.

W sumie jak dla mnie to ta grafika jest całkiem fajna, tylko ciekawi mnie system sterowania, bo na Nintendo było tyle przycisków wirtualnych...

#30 spoon3er

spoon3er
  • 111 postów

Napisano 02 września 2009 - 13:33

psp ma lepsze bebechy niz iphone? czoeku obudz sie albo uzyj googli zanim zaczniesz cos pisac

#31 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 02 września 2009 - 13:36

(...)
65zł? Nie warto.

GTA Chinatown Wars na Nintendo DS kosztuje dużo więcej niż 65zł i zapewniam Cię, jeżeli port będzie równie udany jak pierwowzór, to warto wydać i te 65zł.

Dla wszystkich, którzy uważają, że Gangstar w wersji 3D, jest lepszy niż GTA w "2,5D", polecam zagrać w wersje na NDS i dopiero wyciągać wnioski. Grałem w obydwie. Gangstar nie dorasta do pięt GTA Chinatown Wars. Nawet grafika i efekty prezentują się dużo lepiej, niż w Gangstar, mimo teoretycznie gorszej perspektywy. Nie mówiąc już o gameplay'u.

#32 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 02 września 2009 - 15:19

Zgadzam się w pełni z robalcfg. Też miałem przyjemność zagrać w GTA: Chinatown Wars na NDS i byłem pod wrażeniem, jak twórcy zadbali o najdrobniejsze szczegóły w grze. Nie ma co ukrywać, GTA będzie chyba najlepszą reklamą iPhone'a dla graczy na całym świecie.

#33 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 02 września 2009 - 17:27

Hm, jak złamali poprzedni algorytm generujący kody itunes i zrobili programik w którego byłem posiadaniu, nawet nadal jestem ale już nie działa, ci co myśleli to się obłowili. To miałem dziesiątki PW z osobami wręcz błagającymi mnie o wysłanie go na meila. Nie podam tu ników, ale w większości były to osoby znane na forum które najpierw to gnoją wszystkich "oszukujących" i "okradających" apple, a na PW robią zupełnie co innego.
A takich osób jest z pewnością znacznie więcej.

I raczej wątpię, że jest chociaż jedna osoba która ma wszystkie pliki mp3 Kupione legalnie których wartość przekroczyłaby wtedy kilkakrotnie wartość samego odtwarzacza.
Nie oszukujmy się wybielając się na każdym kroku na forum pisząc jaki to kto jest zły hakując program za 0,99$ gdy my po zminimalizowaniu forum robimy to samo.


Niestety, ale nadal nie wiem dlaczego posądzasz 95% użytkowników tego forum o piracenie aplikacji na iPhone nie mając na to żadnych dowodów.

#34 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 03 września 2009 - 16:17

Teraz mozna mowic bez zadnych oporów.. iPhone to prawidzwa konsola do gier:D:D

#35 Gość_bulhakov_*

Gość_bulhakov_*

Napisano 04 września 2009 - 11:07

Zapowiada się wyśmienicie, przyznam, że kiedyś chciałem nawet DS kupić specjalnie dla tej gry. Czekam na pierwsze screeny i więcej informacji o konwersji na iPhone.

#36 stivii

stivii
  • 144 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 września 2009 - 11:59

I raczej wątpię, że jest chociaż jedna osoba która ma wszystkie pliki mp3 Kupione legalnie których wartość przekroczyłaby wtedy kilkakrotnie wartość samego odtwarzacza.
.


Nie obrazaj mnie .. całą biblioteke MP3 jaka posiadam jest w 100% legalna a mam spokojnie z 20000 utworow nie mowiac o plytach CD i LP.. nie mama ani jednego pirackiego pliku MP3.. nawet jednego bita:> wszystko kupione na beatportcie juno.co.uk itp. Wiec sie da. I widocznie jestes czlowiekiem niewielkiej wiary.

#37 Templar

Templar
  • 112 postów
  • SkądWarsaw City

Napisano 04 września 2009 - 13:57

No to super!! Zapowiada się całkiem ciekawie. Grafika bardzo ładna (jak zawsze na Trailerach ;P). Takie jakby trochę GTA1 jeżeli chodzi o widok :P Już nie mogę się doczekać :)

pozdr0


Na trailerach to akurat grafika jest znacznie gorsza niż w rzeczywistości ;), mam grę na DS'a od samej premiery i jak dla mnie jest to najlepsza gra na tą konsolę. Moim zdaniem pod względem wykonania jest lepsza nawet od VCS i LCS (żeby nie było to PSP i te 2 gry też posiadam ;P). Zastanawia mnie, czy na iPhone'a wyjdzie wersja zbliżona graficznie do tej z DS'a czy z PSP, no i kiedy dokładna premiera? xD A co do ceny to ja bym obstawiał nawet $30, za wersję na DS'a zapłaciłem 160zł, a na PSP też będzie pewnie za jakieś 130zł.

#38 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 07 września 2009 - 21:04

Wiadomo juz cos więcej??

#39 cwienty

cwienty
  • 40 postów
  • SkądTurawa/Opole/Wrocław

Napisano 07 września 2009 - 22:40

Cierpliwości ;] pewnie jeszcze jakieś 2 miesiące...

#40 jakubor

jakubor
  • 133 postów

Napisano 27 września 2009 - 19:58

hmm 31 sierpnia jak ujawnili że gra pojawi się na "zabawkach" apple dodali także by wypatrywać screenów i więcej info, które to pojawią się bardzo szybko. a teraz cisza, pewnie 20.10 coś powiedzą ;p

#41 jakubor

jakubor
  • 133 postów

Napisano 29 września 2009 - 13:55

"Hi Rockstar! I was wondering if you ever published a Grand Theft Auto for iPhone/iPod touch?" – gabrypecio

Actually, Grand Theft Auto is making its debut for the iPhone/iPod touch this fall. Grand Theft Auto: Chinatown Wars, one of the highest rated handheld games of all time, will be appearing on the platform. Stay tuned for more info and media on it in the weeks ahead.


;)

#42 Gość_bulhakov_*

Gość_bulhakov_*

Napisano 01 października 2009 - 09:08

Rockstar nie musi nas co tydzień częstować kolejnymi zdjęciami i informacjami o grze. GTA jest wystarczająco znane, by pojawić się bez jakiegoś wielkiego szumu i odliczania do premiery. Serwisy o tematyce iPhone zrobią swoje i gra szybko wskoczy na 1 miejsce wśród Top Paid Apps

#43 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 01 października 2009 - 09:26

I raczej wątpię, że jest chociaż jedna osoba która ma wszystkie pliki mp3 Kupione legalnie[...]


Już nie musisz wątpić. Zgłaszam się. Jednak to chyba nie wątek na temat piractwa, tylko gry.

#44 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 17 października 2009 - 13:32

Na kiedy jest premiera zapowiedziana?

#45 jakubor

jakubor
  • 133 postów

Napisano 17 października 2009 - 15:30

Na jesień tego roku;p niestety jak zapowiedzieli na iphona/ipoda napisali że nowe info, screeny itp będą bardzo szybko po takowej zapowiedzi, lecz teraz cisza. ;x

#46 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 17 października 2009 - 19:08

chyba to nie wypali coś

#47 shog

shog
  • 669 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 17 października 2009 - 19:17

Skoro zapowiedziano, to chyba jednak będzie. ;)

#48 ssebal

ssebal
  • 990 postów

Napisano 17 października 2009 - 21:11

Oblivion`a na PSP też zapowiedziano i już gra była w połowie pracy i producent się rozmyślił i na oficjalnej stronie napisał przeprosiny :)

---- Dodano 17-10-2009 o godzinie 22:11 ----
Ale szczerze wolę żeby wyszło to GTA i na moim 2G żeby poszło

#49 GibGibbon

GibGibbon
  • 281 postów
  • SkądLodz

Napisano 17 października 2009 - 21:15

Taaaa już to widzę jak R* porzuca swój projekt.

#50 jethro1

jethro1
  • 290 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 października 2009 - 21:15

a wszyscy czekają.. jestem posiadaczem 3G i martwi mnie różnica fps'ów na 3G a 3GS, będzie mi trochę `łyso` widząc mniej płynne GTA :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych