Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zakup Apple Care


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#201 tomusczar

tomusczar
  • 143 postów

Napisano 01 grudnia 2013 - 07:09

Ja mam mbair 13" z 2012 roku kupiony na początku tego roku. Niedawno kupiłem Apple care z USA i bez problemu przedluzylem gwarancje cena o polowe mniejsza niż w cortlandzie - dostałem list potwierdzający objęcie gwarancja - moim zdaniem Apple care warto kupić ale decyzja należy do Ciebie :)

#202 lubieherbate

lubieherbate
  • 399 postów

Napisano 01 grudnia 2013 - 09:27

Okey to super! Dzięki za fachowe porady :P Jak widzę Ty też masz iMac'a z 2012 roku -brałeś Apple Care'a? Bo rozmawialem teraz z kilkoma osobami i mówiły mi że one nie biorą ;P i Zaczynam się łamać ;/


Kup, cena, jaką trzeba zapłącić za Apple Care jest niewspółmiernie niska do spokoju, jaki oferuje - zwłaszcza w przypadku iMaca, który do bezawaryjnych komputerów nie należy.

#203 matiitam7

matiitam7
  • 345 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice, PL

Napisano 01 grudnia 2013 - 10:40

No wlasnie ten spokój jest chyba bezcenny :-) a takie ostatnie pytanko ktos mi powiedział dość przekonująco ze Apple Care uprawnia mnie do jednego serwisu urządzenia- jest to prawda?

#204 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 01 grudnia 2013 - 10:50

No wlasnie ten spokój jest chyba bezcenny :-) a takie ostatnie pytanko ktos mi powiedział dość przekonująco ze Apple Care uprawnia mnie do jednego serwisu urządzenia- jest to prawda?


Może temu komuś chodziło, że AC możesz przypisać (zarejestrować) tylko do jednego urządzenia. Bo serwisować to mozesz go ile razy będzie potrzeba - do wygaśnięcia gwarancji plus masz darmowe wsparcie telefoniczne od Apple przez cały czas trwania gwarancji.

#205 matiitam7

matiitam7
  • 345 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice, PL

Napisano 01 grudnia 2013 - 12:46

OK dzięki za rozwianie wszelkich wątpliowości teraz znaleźć dobra ofertę i gotowe :P PS Ta z ebay'a jest fajna ale gościu nie wyśle mi do Polski ;(

#206 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 01 grudnia 2013 - 13:03

OK dzięki za rozwianie wszelkich wątpliowości teraz znaleźć dobra ofertę i gotowe :P

PS Ta z ebay'a jest fajna ale gościu nie wyśle mi do Polski ;(


Potrzebny Ci jest tylko kod rejestracyjny. Dogadaj się z nim, że zapłacisz a on Ci prześle kod emailem lub fotkę zrobi. Pudełko i cała reszta jest Ci zbędna bo i tak będziesz ją musiał rejestrować telefonicznie i wystarczy Ci sam kod.

#207 matiitam7

matiitam7
  • 345 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice, PL

Napisano 01 grudnia 2013 - 16:50

@pavi7600 Genialny pomysł! - dzięki tylko jak teraz sprawdzam koles zablokował możlwiość wysyałnia wiadomości i nie moge sie z nim skontaktowac ;(- czyli d***

#208 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 stycznia 2014 - 17:09

Jak rejestrujecie Apple Care ? Mnie zostało 2 dni do końca standardowej gwarancji, otwarłem pudełko z kodem, przystąpiłem, do rejestracji OnLine i po pierwszym kroku, którym jest wybór kraju Polska - otrzymuję odmowę rejestracji :(

#209 selekta

selekta
  • 169 postów

Napisano 01 stycznia 2014 - 17:21

Skąd jest Apple Care? Skąd jest sprzęt? Ja mam komputer z USA i później dokupiłem Apple Care z USA — nie przyjęło mi przy rejestracji mojego irlandzkiego adresu. Wpisałem adres kumpla z USA i poszło bez problemów. Gwarancja jest światowa, nie raz korzystałem tu z amerykańskiego Apple Care, więc nie spodziewam się problemów przy realizacji gwarancji.

#210 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 01 stycznia 2014 - 17:23

Jak rejestrujecie Apple Care ? Mnie zostało 2 dni do końca standardowej gwarancji, otwarłem pudełko z kodem, przystąpiłem, do rejestracji OnLine i po pierwszym kroku, którym jest wybór kraju Polska - otrzymuję odmowę rejestracji :(


Dzwoń na infolinię Apple, w PL nie można rejestrować APP online.

#211 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 01 stycznia 2014 - 19:27

MackBook Pro jak i Apple Care są zakupione w Polsce i pochodzą z Polskiej dystrybucji. Jutro dzwonię na infolinię celem rejestracji- poinformuję o wynikach.

#212 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 stycznia 2014 - 12:41

Apple Protection Plan został zarejestrowany telefonicznie - infolinia miała również jakieś bliżej nieokreślone problemy z moja rejestracją. Wszystko grzecznie i miło, po 15 minutach rozmowy udało się :) Podobna gwarancje można dokupić do iPada, a wkrótce powiedzieli, że i dla iPhona.

#213 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 02 stycznia 2014 - 12:43

Apple Protection Plan został zarejestrowany telefonicznie - infolinia miała również jakieś bliżej nieokreślone problemy z moja rejestracją.
Wszystko grzecznie i miło, po 15 minutach rozmowy udało się :) Podobna gwarancje można dokupić do iPada, a wkrótce powiedzieli, że i dla iPhona.

Jak do telefonu to spoko ;) CIekawe jaką dzadzą cene :)

#214 Negatyf

Negatyf
  • 317 postów

Napisano 07 stycznia 2014 - 18:48

Gdzie najlepiej kupić AppleCare do Maca z mojego podpisu? :)

#215 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 07 stycznia 2014 - 19:03

Gdzie najlepiej kupić AppleCare do Maca z mojego podpisu? :)


Popatarz na amazonie ;)

- - - Połączono posty - - -

Warto kupić do telefonu ?

#216 Gość_serrg_*

Gość_serrg_*

Napisano 15 stycznia 2014 - 10:33

AppleCare dla 13" (MacBook Air/MacBook Pro Retina) jest dostępny w Karen za 806zł (AOS 1099zł). Zakupiłem i jest to pełnoprawna wersja pudełkowa MF126PL/A (produkt dokładnie ten sam co w AOS - pudełko itp.) - zarejestrowałem już telefoniczne bezproblemu.

#217 emi1983

emi1983
  • 11 postów
  • SkądKoło / Poznań

Napisano 18 stycznia 2014 - 18:15

Słuchajcie.. Pisałam do x-kom o przedłużenie gwarancji na MacBooka Pro 15" i dostałam odpowiedź, że mają takie opcje: "1 rok przedłużonej gwarancji - 1189,90 zł 2 lata przedłużonej gwarancji - 1427,88 zł 3 lata przedłużonej gwarancji - 1784,85 zł" I tu moje pytanie, o co chodzi?? Jaki rok? Jakie 2 lata? Jakie 3 lata? To brzmi, jakby była gwarancja, która przedłuża o rok, czyli na w sumie 2 lata.. o 2 na 3 lata i o 3 na w sumie 4 lata. Nic nie rozumiem, przecież gwarancja Apple jest na 3 lata, a nie przedłuża podstawową o 3 lata. Ktoś wie, co autor miał na myśli?

#218 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 18 stycznia 2014 - 18:19

Nic nie rozumiem, przecież gwarancja Apple jest na 3 lata


Ktoś wie, co autor miał na myśli? :D

A myślałem,że znam się na sprzęcie apple ...

#219 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 20 stycznia 2014 - 22:10

Słuchajcie.. Pisałam do x-kom o przedłużenie gwarancji na MacBooka Pro 15" i dostałam odpowiedź, że mają takie opcje:
"1 rok przedłużonej gwarancji - 1189,90 zł
2 lata przedłużonej gwarancji - 1427,88 zł
3 lata przedłużonej gwarancji - 1784,85 zł"

I tu moje pytanie, o co chodzi?? Jaki rok? Jakie 2 lata? Jakie 3 lata?
To brzmi, jakby była gwarancja, która przedłuża o rok, czyli na w sumie 2 lata.. o 2 na 3 lata i o 3 na w sumie 4 lata. Nic nie rozumiem, przecież gwarancja Apple jest na 3 lata, a nie przedłuża podstawową o 3 lata.
Ktoś wie, co autor miał na myśli?


Pewnie chodzi o to, że oferują swoją gwarancję a nie Apple Care.

#220 Nativ92

Nativ92
  • 32 postów

Napisano 21 stycznia 2014 - 09:31

Czy mozna zamówić applecare dla iphone? Jak tak to na jakiej stronie bo na Applu nie widzę :/

#221 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 21 stycznia 2014 - 09:59

AppleCare nie miałoby sensu w Polsce gdyż z prawa wynika odpowiedzialność przez 2 lata, a dla iPhone AppleCare przedłuża gwarancję do dwóch lat. Jeśli miałeś na myśli AppleCare+ (czyli to z ubezpieczeniem) to nie jest ono dostępne w Polsce.

#222 emi1983

emi1983
  • 11 postów
  • SkądKoło / Poznań

Napisano 21 stycznia 2014 - 16:39

Pewnie chodzi o to, że oferują swoją gwarancję a nie Apple Care.



Tak, chodzi o ich gwarancję, już odpisali.:) Dzięki.:)

#223 uki

uki
  • 4 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 18:00

Witam. Mam kilka pytań odnośnie AppleCare, mianowicie moja żonka obecnie przebywa w USA i zamierza zakupić iPhone 5s, w iSpocie usilnie wciskają jej dodatkowy plan AppleCare za 99$. Pytanie czy warto brać? Jakie uzyskam dodatkowe plusy (oprócz oczywiście przedłużenia gwarancji do 2lat)? Sprzedawcy Apple twierdzą, że w nawet w przypadku zbicia wymienią na nowego przy tej opcji (coś nie chce mi się wierzyć ażeby to działało - tym bardziej w Polsce). Czy ktoś ma doświadczenie z AppleCare dla iPhone? Interesują mnie zalety? Z góry dzięki za podpowiedzi.

#224 pavi7600

pavi7600

  • 1 199 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 18:13

Witam. Mam kilka pytań odnośnie AppleCare, mianowicie moja żonka obecnie przebywa w USA i zamierza zakupić iPhone 5s, w iSpocie usilnie wciskają jej dodatkowy plan AppleCare za 99$. Pytanie czy warto brać? Jakie uzyskam dodatkowe plusy (oprócz oczywiście przedłużenia gwarancji do 2lat)? Sprzedawcy Apple twierdzą, że w nawet w przypadku zbicia wymienią na nowego przy tej opcji (coś nie chce mi się wierzyć ażeby to działało - tym bardziej w Polsce). Czy ktoś ma doświadczenie z AppleCare dla iPhone? Interesują mnie zalety? Z góry dzięki za podpowiedzi.


Chyba chodzi o Apple Store bo iSpotu to chyba w USA nie ma.
I chodzi zapewne o AppleCare+ dla iPhona. Owszem kosztuje to 99$ i owszem ta gwarancja pozawala na wymianę iPhona dwa razy podczas trwania tej gwarancji nawet po uszkodzeniu mechanicznym czyli np. upadku - ale jest za to opłata 79 $ + podatek w USA. Natomiast wydaje mi się, że ta gwarancja jest oferowana i uznawana tylko w USA ponieważ np. w PL nie ma jej w ofercie. I jednak nie sądze, żeby ta gwarancja była respektowana w PL. Sprzedawcy w sklepie powiedzą Ci wszystko co chcesz usłyszeć w celu sprzedaży towaru.

P.S.
Myślę, że jeden szybki telefon na infolinię Apple w PL wyjaśni problem.

#225 uki

uki
  • 4 postów

Napisano 02 lutego 2014 - 19:40

Niech Ci jest w Apple Store... ;P Przyzwyczajenie. Tak chodzi o gwarancję AppleCare+, w Polsce jest nierespektowana, ale ponoć w Niemczech tak - nie wiem czy warto z tego planu skorzystać. Może ktoś miał z tym jakieś doświadczenie? Faktycznie jutro wykonam telefon na infolinię.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych