Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dziwne uszkodzenia pierwszych iPodów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 11:29

Tak się złożyło, że poszukuję jakiegoś "starszego iPoda". Zainteresowały mnie iPody "te pierwsze". Na Allegro bardzo łatwo je znaleźć. Zainteresowały mnie jednak takie jak na zdjęciu poniżej. Poszukałem nieco o informacji wyświetlanej na sprzęcie jednak nie znalazłem rzeczowej odpowiedzi: Co trzeba zrobić aby iPod znów działał?

Dołączona grafika

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 sierpnia 2009 - 12:22

często należy wymienić dysk, co jest dość drogą sprawą

#3 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 12:25

Dziękuję za informację, w takim razie sobie odpuszczę

#4 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 12:46

w moim pierwszym 4G była uszkodzona płyta główna,nie widziała wogóle dysku twardego,mimo że wymieniłem go na nowy,częściej to uszkodzone same dyski twarde (łatwo je uszkodzić,zwłaszcza jak czyta dane a trzyma się go w kieszeni)

#5 mann

mann
  • 123 postów

Napisano 08 sierpnia 2009 - 08:33

Miałem taki sam efekt po włączeniu ipoda Mam classica 20 Gb i doczytałem, że trzeba go otworzyć- znajdziesz na youtube ilm how to open your ipod- podwazasz co zrobiłem i docisanąłem taśmę w twardym dysku, bo była niedopchnieta i wszystko znowu działa a już szukałem dysku na wymianę i cena mnie osłabiała... dja znać czy poszlo?

#6 iPodzik

iPodzik
  • 187 postów

Napisano 08 sierpnia 2009 - 09:29

Człowieku w którym miejscu napisałem, że chcę coś naprawić? Napisałem, że rozważam zakup iPoda z taką usterką. Temat od dawna uważałem za zamknięty gdyż znalazłem już odpowiedź. PS. Proszę nie pisać do mnie PW, że "odpowiedziałem na twój temat"

#7 mann

mann
  • 123 postów

Napisano 08 sierpnia 2009 - 11:07

Oki, oki chciałem pomóc, co się wytrząsasz??? :oP




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych