Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak przetestować Mac OS X nie posiadając Mac'a


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 gregory003

gregory003
  • 77 postów

Napisano 19 lipca 2009 - 18:14

Ech, chyba swoim wątkiem wywołałem dwie wojny - między ftpd a chrisem i między windziarzami a makówkami. Dzięki za pomoc, ale dogadałem się już z kolegą. Co do zakupu tego maca to nie ma pośpiechu. Kolega chce (o ile się wogóle zdecyduje) kupić nowego kompa we wrześniu z nowym leosiem. Niby jest opcja upgrade, ale jeśli mu się nie spieszy to po co marnować 10$. Ja za dwa tygodnie wyjeżdżam na wakacje więc pożycze mu w tym czasie swojego iMaca(bo lapa zabieram ze sobą). Aha Haseo wiem że Mac OS stoi w dużej mierze na BSD ale ja dużo(w większości dobrego) słyszałem o "czystym" BSD czyli freeBSD.

#27 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 19 lipca 2009 - 20:51

FreeBSD jest tak samo "czyste" jak NetBSD. Albo OpenBSD. Albo DragonFly.

#28 gregory003

gregory003
  • 77 postów

Napisano 19 lipca 2009 - 22:14

FreeBSD jest tak samo "czyste" jak NetBSD. Albo OpenBSD. Albo DragonFly.


To zabrzmiało jak jakiś zarzut. Nie twierdzę że nie. Nie jestem specem w kwesti BSD - jak już wspomniałem nigdy nie używałem. Mi o uszy obiło się coś o freeBSD więc o nim mowa w poście. "Czyste" BSD czyli pełny system a nie jakąś częściowa implementacja w Mac OS.

#29 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 072 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 lipca 2009 - 00:50

Nie jak zarzut, raczej jak ironia. FreeBSD nie jest "czyste".

#30 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 20 lipca 2009 - 09:14

ostrzegam jesli w tym temacie poleci jeszcze jakas klotnia oraz nie odpowiednie wyrazy, ktos poleci

#31 lashred

lashred
  • 254 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 20 lipca 2009 - 11:15

Dorzucę swoje trzy grosze do tych 500 ikon na pulpicie... Ja na win 7 mam dokładnie trzy ikony... a dokładniej to kosz, skrót do Opery i iTunes... a ilość ikon bardziej zależy od upodobań użytkownika... a wakla Win vs. Os X vs. Linux też jest bez sensu... po prostu wybierasz to co Ci bardziej pasuje i tyle... a tak btw. w przyszłe wakacje planuje zakup Maca ;)

#32 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 20 lipca 2009 - 12:09

To wynika z tego ze desktop w WIN i desktop w OS X to dwie zupeeeeelnie rozne rzeczy i i naczej pojmowane. Czy lepiej czy gorzej to juz kazdy sobie sam ocenia. Win nie ma takiej funkcjonalnosci jak OS X z expose, dashboardem etc, wiec jego pulpit moze/choc nie musi sluzyc za tlo do ikon. I pewnie dlatego z reguly sluzy, bo przeciez jak inaczej wykorzystac to miejsce? Ew. mozna ladna pania ustawic;)

#33 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 20 lipca 2009 - 19:16

Moderator odpowiada na raporty użytkowników którym nie podoba się wulgaryzm w temacie. Temat ze względu na OT zamykam, następne próby trolowania będą karane usunięciem z forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych