Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomysł na cykliczne spotkania o tematyce Mac w W-wie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Pomysł na cykliczne spotkania o tematyce Mac w W-wie (0 użytkowników oddało głos)

  1. Kto jest za? (6 głosów [42.86%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.86%

  2. Kto przeciw? (3 głosów [21.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.43%

  3. Kto się wacha? (5 głosów [35.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.71%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 11:31

Cześć,
tak sobie pomyślałem, że może by tak się częściej spotykać w W-wie na pogadankach na tematy Macowe, coś na kształt wymiany informacji o tym co ciekawego robimy na Macu, tips and tricks, dyskusja o nowinkach itp? Co Wy na to? Na swojej stronie na Facebooku uruchomiłem grupę, jeśli ktoś jest zainteresowany, to niech się tam wpisuje, nie zamierzam być głownym organizatorem wszystkiego, liczę na pomoc ewentualnie, ale miło byłoby pogadać i zainicjować coś na kształt lokalnej grupy uzytkowników systemu Mac.

Tutaj link: Warsaw Macintosh Users Group | Facebook

#2 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 12:01

Wiesz, jeżeli mogę wyrazić swoje skromne zdanie na ten tamat, to mi się to trochę kojarzy ze spotkaniami fanatyków albo geeków p.t. "co ostatnio dodałeś*do swojego muzeum Apple" ;) Ogólnie jest tak, że spotkania w realu ludzi, których zna się*tylko z forum, średnio wypalają, chociaż oczywiście nie powinno się na to przesadnie pesymistycznie patrzeć :) Jeżeli okazało by się że spotkania są super i pije się na nich przysłowiowe piwo rozmawiając o tematach bardziej życiowych niż "co zrobiłeś ostatnio ze swoim kextem" to bardzo chętnie przyjdę :)

#3 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 12:31

Wiesz, jeżeli mogę wyrazić swoje skromne zdanie na ten tamat, to mi się to trochę kojarzy ze spotkaniami fanatyków albo geeków p.t. "co ostatnio dodałeś*do swojego muzeum Apple" ;)
Ogólnie jest tak, że spotkania w realu ludzi, których zna się*tylko z forum, średnio wypalają, chociaż oczywiście nie powinno się na to przesadnie pesymistycznie patrzeć :)

Jeżeli okazało by się że spotkania są super i pije się na nich przysłowiowe piwo rozmawiając o tematach bardziej życiowych niż "co zrobiłeś ostatnio ze swoim kextem" to bardzo chętnie przyjdę :)


Hm, z tymi spotkaniami ludzi z forum to się akurat zgadza - średnio wypalają, ale może czas to zmienić? Jaka byłaby tego forma, to już od nas zależy. Czy chcemy gadać o rzeczasz czysto technicznych, czy po prostu podyskutować o tym i o tamtym. Kwestia formy, to już zależy od chętnych.

#4 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 14:08

Póki nie spróbujemy to się nie przekonamy jak to wyjdzie. Osobiście jestem za. Pozdrawiam PS: Zdaje się, że trzecia opcja jest dla niezdecydowanych. Jeśli tak, to powinno być "...waha"

#5 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 14:23

Póki nie spróbujemy to się nie przekonamy jak to wyjdzie. Osobiście jestem za.

Pozdrawiam

PS: Zdaje się, że trzecia opcja jest dla niezdecydowanych. Jeśli tak, to powinno być "...waha"


No z tym "waha" to racja, mój błąd! Mea culpa, ale idea jest jasna ;-) Jak ktoś ma jakieś pomysły, to prosze o komentarze na Facebooku.

#6 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 06 lipca 2009 - 14:56

"Kto się wacha?"

Ałaaa, moje oczy ;)

#7 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 15:03

No dobra, dobra, mogę to głosowanie usunąć, jak tak bardzo owo "wacha" w oczy kole? No, ale z drugiej strony nie o gramatyce tutaj rozmawiamy!

#8 Kagain

Kagain
  • 583 postów
  • SkądGrodzisko, ELW, PL

Napisano 06 lipca 2009 - 15:20

Zdecydowanie o ortografii ;) Ja nie jestem z Warszawy więc zaznaczyłem trzecią opcję. Idea fajna, ale nie zawsze będę mógł przyjechać (w tygodniu praca/szkoła a w weekend czasem trzeba rodzinę odwiedzić).

#9 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 15:29

Zdecydowanie o ortografii ;) Ja nie jestem z Warszawy więc zaznaczyłem trzecią opcję. Idea fajna, ale nie zawsze będę mógł przyjechać (w tygodniu praca/szkoła a w weekend czasem trzeba rodzinę odwiedzić).


No, chodzi o chętnych i tematykę. Jak będziesz mógł przyjechać super, jak innym razem nie to też spox. Może każdy mógłby przygotować jakiś ciekawy temat na takie spotkania i wtedy byłoby tematycznie.

#10 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2009 - 22:41

Takie spotkania są organizowane. Wystarczy czytać np. Moje Jabłuszko: http://mojejabluszko.pl/?p=2862

Spotkania z myapple już nie wypalają od 2 lat

#11 mkrzysztof

mkrzysztof
  • 21 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lipca 2009 - 06:43

Takie spotkania są organizowane. Wystarczy czytać np. Moje Jabłuszko: http://mojejabluszko.pl/?p=2862

Spotkania z myapple już nie wypalają od 2 lat


Oczywiście, że na spotkania mojejabluszko.pl chodzę. Są super! Na myapple.pl, przyszedłem w tamtym roku i było...hm, ok, dzięki woli uczestników. Ja nie występuję w roli jedej czy drugiej redakcji, mi raczej chodzi o zrobienie czegoś od początku na zasadzie tematycznych spotkań o tematyce bardziej technicznej.

#12 M@thias

M@thias
  • 188 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lipca 2009 - 18:17

Witam :))) jestem za, lecz żeby nie było tak jak na urodzinach myapple.pl, chociaż nie powiem było miło... :) a tak na marginesie kiedy następne spotkanie na mojejabuszko.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych