Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Up to Date - Snow Leopard


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pio11

pio11
  • 1 700 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 13:34

Witam. Przeczytałem przed chwilą, że program Up to Date (obejmujący mego miniaka) jest ważny 90 dni od zakupu oraz trzeba wypełnić formularz. Więc moje pytanie jest takie: Czy SL muszę zamówić przez tę stronę czy będę mógł przejść*się do iSpotu i zakupić u nich płytkę? W ogóle jak to będzie wyglądało?

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 czerwca 2009 - 14:56

jak chcesz za 9$ to wypełniasz. W ispot będzie za 29$

#3 Sebastian Brzuzek

Sebastian Brzuzek

    MyApple Team

  • 2 090 postów
  • SkądŚląskie/USA

Napisano 12 lipca 2009 - 19:53

To ja mam jeszcze jedno związane z wątkiem pytanie. Zakupiłem niedawno uMBP (taki jak w podpisie) w USA w Apple Store. Moje pytanie jest takie - gdzie mogę znaleźć ten formularz i czy ważny on jest na cały świat (chodzi mi o to czy będę mógł dostać SL w iSpot w Polsce za te 9$ nawet jeśli komputer ze Stanów)? Liczę na szybko odpowiedź.

#4 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lipca 2009 - 22:58

no sluchaj... jesli chcesz dostac tego SL 9$ to i tak masz na to 30 dni... jakby nie patrzyl do premiery SL zostalo wiecej niz 30 dni... (zapowiadany gdzies na wrzesien). Tak wiec noz widelec sie uda, albo skonczy sie tak, ze dostaniesz paczuszke jakos tak wlasnie przy premierze SL. Nikt za bardzo nie wie, bo nie korzystal z "takiego" programu UTD. Zazwyczaj u nas dzialaly one "inaczej". Sprobuj doczytac dokladnie warunki tego programu UTD i podziel sie z nami tymi informacjami




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych