Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Beejive 3.0 z Push Notification w App Store !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#26 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 17:17

Piotrex, no fajnie, na Beejive to sobie możesz ustawić wysyłanie powiadomień na maila, ale co z aplikacjami które nie dają takiej możliwości a zarazem udostępniają push. W sumie mnie ten problem nie dotyczy gdyż mam iP kupionego w abonamencie w Orange (chyba poraz pierwszy naprawdę ucieszyłem się z tego że aż tyle za niego płacę), jednakże dziwi mnie taka sytuacja. A czy ktoś wie jak ma się ta sytuacja dla posiadaczy iphoneów bez simlocków z Ery którzy używają kart innych operatorów ?

#27 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2009 - 17:20

Wtedy wszystko działa - sprawdziłem na moim iPhonie z Ery na karcie Plusa.

#28 pjanet

pjanet
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 czerwca 2009 - 18:33

Witajcie, Czyli bez kombinowania ( znowu ) nieda sie w prosty sposob korzystac z iPhone'a :( Mam nadzieje ze zoajdzie sie predko (jakies) obejscie i bedzie mozna spokojnie cieszyc sie wszystkimi funkcjami ( no moze prawie wszystkimi ) na iPhone 2G. Teraz zaczynam zauwazac swiatelko w tunelu dla ktorego trzeba sie pozbywac starego iPhone'a :) Janet

#29 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 czerwca 2009 - 18:35

Akurat z Push Notification może być ciężko. Nie spodziewałbym się łatki.

#30 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 23 czerwca 2009 - 20:05

czyli na ipodzie touch 2g zakupionym w saturnie to będzie działać nie? ;)

#31 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 09:00

Hmmm... znany jest problem z rozłączaniem od serwera beejive. Użytkownik nie dostaje powiadomienia o rozłączeniu, a gdy włączy aplikację jest niby zalogowany, widzi listę kontaktów i pojawia się kręcące kółeczko. Żadne wiadomości nie są dostarczane i ciężko jest się wylogować i zalogować ponownie. Beejive zniknęło z Polskiego iTunes Store - ciekawe na jak długo. Przy próbie logowania pojawia się komunikat: Can't Connect To The Host lub zwyczajnie nie łączy się.

#32 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 24 czerwca 2009 - 09:16

A w ustawienia > beejiveIM jaki masz ustawiony session timeout?

#33 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 09:24

24h

#34 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 09:39

Hmmm... znany jest problem z rozłączaniem od serwera beejive.
Użytkownik nie dostaje powiadomienia o rozłączeniu, a gdy włączy aplikację jest niby zalogowany, widzi listę kontaktów i pojawia się kręcące kółeczko. Żadne wiadomości nie są dostarczane i ciężko jest się wylogować i zalogować ponownie.

Beejive zniknęło z Polskiego iTunes Store - ciekawe na jak długo.

Przy próbie logowania pojawia się komunikat: Can't Connect To The Host lub zwyczajnie nie łączy się.


były rano problemy z połączeniem to fakt bo również miałem takie błędy ale już jest ok

#35 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 10:31

U mnie dalej nie działa na iPhone 3G, a nie mogę przeinstalować, bo nie ma już beejive w iTunes Store.

#36 Amphibious

Amphibious
  • 66 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 10:58

a ja przeinstalowałem BJ ( bo zaqczął wariować po aktualizacji ) i teraz przy logowaniu wywala mi błąd ,, Invalid Response Code: 503 ,, - ktoś ma jakiś pomysł ? Na IM jabber działa bez problemu.

#37 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 11:13

na forum beejive:
Beejive - instant messaging anywhere
jest o tym głośno...nikomu nie działa


edit: Łączy się...jednak w appstore wciąż brak beejive.
Edit: znów jest w iTunes store i chyba wszystko lepiej działa :)

#38 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 14:09

Potwierdzam ostatnie problemy z beejive. U mnie dzieje sie tak od około tygodnia, dwóch. Nie podtrzymuje sesji przy czym w tym przypadku znikam z gg jako dostępny ale marna to pociecha. Może wdrażają ten nieszczęsny push i to jest powodem.

#39 benq

benq
  • 192 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2009 - 14:20

co do PN, Wczoraj zadałem właśnie takie pytanie ekipie DevTeam. Aktualnie pracują nad tym i gdy tylko dowiedza sie cos wiecej na ten temat to ukaże się stosowne info.

#40 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 15:10

u mnie działa bez problemów. Łącznie z pushem.

#41 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 15:12

>Abaddon A do jakich komunikatorów się łączysz przy pomocy beejive? I podtrzymuje Ci sesję... po wyjściu z beejive nadal jesteś widoczny jako dostępny?

#42 Amphibious

Amphibious
  • 66 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 14:56

Czasami może być problem z polskimi serwerami jabbera, walczyłem dwa dni z BJ -rzeczywiście były problemy ale po ponownym pojawieniu sie w Appstore uaktualnienia Push jest wszystko ok. Na jednym telefonie wyskakiwał mi ciągle Error ale gdy na nowo założyłem konto na jabber.abp.pl i dodałem transport i kontakty przez Chomika to działa już pięknie gg, podtrzymuje sesje, pieknie działa PN z wi-fi, 3G,gorzej z Edge ale też daje radę. Ale nowe IM+ też przyzwoicie wygląda i też PN działa dobrze a dodatkowo funkcja ustawienia w opisie swojej lokalizacji na google map - wygląda ok. IM będzie w rezerwie :)

#43 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 18:28

Czasami może być problem z polskimi serwerami jabbera, walczyłem dwa dni z BJ -rzeczywiście były problemy ale po ponownym pojawieniu sie w Appstore uaktualnienia Push jest wszystko ok. Na jednym telefonie wyskakiwał mi ciągle Error ale gdy na nowo założyłem konto na jabber.abp.pl i dodałem transport i kontakty przez Chomika to działa już pięknie gg, podtrzymuje sesje, pieknie działa PN z wi-fi, 3G,gorzej z Edge ale też daje radę. Ale nowe IM+ też przyzwoicie wygląda i też PN działa dobrze a dodatkowo funkcja ustawienia w opisie swojej lokalizacji na google map - wygląda ok. IM będzie w rezerwie :)


IM+ z wyglądu jest całkiem ładny ale nie ma jednej podstawowej jak dla mnie opcji która jest dostępna w beejive a mianowicie brak możliwości zmiany dźwięku powiadomienia przez PN .. jak dla mnie w IM+ ten dźwięk jest trochę za cichy

#44 kozzie

kozzie
  • 156 postów

Napisano 29 czerwca 2009 - 11:15

Mam małe pytanko, dlatego podpinam się pod ten wątek. Czy da się w Beejive ustawić minusowy priorytet jabbera, tak, żeby mając włączonego iChata, wiadomości pojawiały się w iChacie?

#45 Lashe

Lashe
  • 232 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 czerwca 2009 - 21:57

Czy w BeejiveIM jest możliwośc skonfigurowania dwóch czy nawet trzech kont GG i wyboru pożądanego przy starcie programu?

#46 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 30 czerwca 2009 - 22:09

Pośrednio tak. Musisz utworzyć 2 lub 3 konta na jabberze i wtedy dla każdego transport dla innego numeru gg i nie widzę problemu.

#47 Lashe

Lashe
  • 232 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2009 - 22:42

Pośrednio tak. Musisz utworzyć 2 lub 3 konta na jabberze i wtedy dla każdego transport dla innego numeru gg i nie widzę problemu.


OK. Dzięki za info.

#48 vcb

vcb
  • 11 postów

Napisano 04 lipca 2009 - 22:55

Chłopakom z Devteamu udało się odpalić push na iPhonach 2g. Sprawdziłem, śmiga aż miło. Jedyny minus to to, że trzeba mieć dostęp do legalnie aktywowanego iPhona albo iToucha. Link na twitterze bodaj MuscleNerd

#49 djKristo

djKristo
  • 899 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 09:02

dzisiaj w App Store pojawiła się nowa wersja beejiveIM 3.0.1.9

#50 marklar

marklar
  • 101 postów
  • SkądLondyn

Napisano 06 lipca 2009 - 11:52

sprawdzilem wczoraj ze IM+ trzyma sesje skype'a tylko przez godzine od zamkniecia programu. w ustawieniach mam 1 dzien. jak beejive sobie z tym radzi?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych