Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Blackberry - kolejne g.... ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#51 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 09 lutego 2010 - 09:43

Ja jestem gruby i mam tłuste paluchy i w iphonie na tej małej klawiaturze qwerty nie mam problemow, a autokorekte mam wyłączoną. nic mnie bardziej nie denerwuje w smartfonach niz marnowanie miejsca na klawiature fizyczna a 2g mozna juz kupic za 600-700 zlotych, 3g za tysiaka, niestety nie jest to badziewne g1 czy samsung omnia ktore w dwa miesiace stanialy do 500 zlotych, sprzet apple wolno traci na wartosci dzieki swojej jakosci

#52 vendisse

vendisse
  • 1 190 postów

Napisano 09 lutego 2010 - 12:14

W zasadzie nie traci, iphone kupiony za 1200zl sprzeda sie po roku za 1100zl. Nie mowiac o kompach:) Dlatego warto brac uzywki.

#53 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 09 lutego 2010 - 12:24

Znowu przepraszam Vendisse, dlatego lepiej brać nówki, to jedyny logiczny wniosek, jeśli to prawda co mówisz o cenach.

#54 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lutego 2010 - 23:13

A jeśli ktoś z grona używa jeszcze BB, to niech poda tu swój BB PIN :)

#55 jawor121

jawor121
  • 45 postów

Napisano 21 lutego 2010 - 00:19

Ja miałem przez jakiś czas iPhone 3g, posiadam również iToucha ale jeśli chodzi o telefon to preferuję klawiaturę Qwerty. Z iPhone jest ten problem że ekran nie reaguję jak masz rękawiczki na rękach. Obecnie posiadam G1 i tam po prostu go rozkładam, nie to że krytykuję iPhone ale tak mi jest wygodniej i to moja opinia. iPhone jest fajny i dlatego posiadam iToucha bo to "prawie" to samo. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych