Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Need For Speed juz jest!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#26 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 06 maja 2009 - 10:18

Kupiłem w Polskim AppStore i jestem zadowolony. Nareszcie porządnie zrealizowana ścigałka na iPhone'a. Właśnie ze względu na sterowanie i przechylanie się kamery. Tego właśnie mi brakowało, przez co nie używałem wychylania ekranu do sterowania w innych gierkach. Grafika także jest na najlepszym poziomie ze wszystkich dostępnych w AppStore ścigałek. @spoon3er: Nie porównywałbym gierki do VW Polo jeżeli idzie o grafikę. Fakt VW Polo to ładna gierka, ale tam mamy łyse tereny i ściganie się z czasem, a tutaj przeciwników, ruch uliczny, helikopter, światła, odbicia, mnóstwo dodatków na poboczach i dodatkowe efekty. Nic dziwnego, że nie zrobili przezroczystych szyb. Wg mnie przewagą nad Ferrari GT są ciekawsze, węższe trasy, lepsza grafika. Całość jest jakby większa, przez co samochody nie wyglądają jak zabawki, a przede wszystkim zaletą jest stabilność i płynność. Fakt, faktem, że stabilność Ferrari GT poprawiła się po kilku łatkach, ale tutaj nie mam żadnych problemów już przy pierwszej wersji. Nie będę się kłócił o model jazdy, bo to kwestia gustu. Żadna z gierek na iPhone'a nie ma realistycznego modelu jazdy, bo taka jest specyfika platformy. iPhone jest na to zwyczajnie za słaby. Pamiętam jak ludzie mówili, że iPhone jest mocniejszy od PSP i NDS razem wziętych. A po grach widzimy, że jest gdzieś pomiędzy NDS, a PSP. Być może nie ze względu na hardware, a to że to nie tylko konsola do gier i oprócz działającej gry, w tle działa cały system telefonu;) W każdym razie, jest coraz lepiej :D

#27 robbo2k

robbo2k
  • 95 postów

Napisano 06 maja 2009 - 10:22

iPhone ma mocniejszy procek od PSP ale nie ma GPU jako takiego stad faktycznie znajduje sie miedzy DSem a PSP. IMHO co do grafiki to tez mamy dwa płaskie plany czyli tło i budynki ale nie ma co ... sie napinać jest ok. Nasze auto co prawda sie nie gnie ale potrafi za to wydachować i nie obija sie o bandy (pobocze spowalnia tylko ) wiec jest wiele ciekawych patentów. Od 4 misji gdzie uciekamy przed policja zaczynaja sie schody.

#28 kruszkraker

kruszkraker
  • 88 postów

Napisano 06 maja 2009 - 10:56

Nie no EA naprawdę się postarało najpierw Tiger Woods a teraz NFSU super!!!!
Obawiam się tylko o żywotność tej aplikacji pograłem chwilę i już jestem na drugiej wyspie ..
co będzie potem, nudy !?!
Sporo się nadziało w liście moich ulubionych gier
1 Tiger Woods
2 Rolando
3 NFSU

P.S
mówcie sobie co chcecie ale sterowanie wymiata

#29 robbo2k

robbo2k
  • 95 postów

Napisano 06 maja 2009 - 10:58

A spojrzales ile trzeba nazbierac punktów na Zonde ? Sie zejdzie.

#30 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 06 maja 2009 - 11:52

Recenzja już czeka ;) Mam nadzieję, że niedługo wyląduje na Stronie Głównej.

#31 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 06 maja 2009 - 12:48

jak dla mnie wygląda to tragicznie sorry ale spodziewałem się czegoś więcej, wszystko obszarpane jak papier toaletowy.

#32 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 06 maja 2009 - 13:08

hehe wysłałem znajomemu linka do tematu a on mi odpisuje na GG że się w czas obudziłem, bo od rana się świeci na torrentach... :/ i już gra 2 godziny ehhh - a takiego miałem newsa :) swoją drogą skąd się biorą*pliki ipa? można jakoś zarchwizować programy kupione w appstore? mam tego troche w iTunes i zastanawiam się co się stanie np po reinstalce? Pewnie będę mógł ściągnąć wszystkie kupione rzeczy ponownie za free ale nie mam Gigabitowego netu żeby to ściągnąć migaczem. Ktoś wie czy programy są gdzieś na dysku w plikach schowane?

#33 robbo2k

robbo2k
  • 95 postów

Napisano 06 maja 2009 - 14:09

A zajrzales już do Moje Dokumenty/ Muzyka

#34 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 06 maja 2009 - 14:21

kiepsko ja tez postanowilem podzielic sie moimi spostrzezeniami... GENERALNIE NIE POLECAM... a teraz dla czego: -gra bardzo łatwa i bardzo krótka, -brak mozliwości zmiany sterowania, -cena jeżeli chodzi o wszystkie wyścigi na iP, może i najlepsza, ale spodziewałem sie po nich zdecydowanie więcej, tym bardziej, że narobili tyle szumu i zamieszania wokoł tego tytułu. Może i najlepsza ściganka, ale średniak wśród innych gier. Gra nie warta tej ceny. Większość wagi tego pliku to sa filmiki przed kazdym wyścigiem inny:/ jestem zawiedziony, liczyłem na coś więcej

#35 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 06 maja 2009 - 15:27

Rozumiem, że gdyby przed każdym wyścigiem byłby ten sam filmik było by lepiej ;) ? Łatwość gry nie musi być jej minusem, tak samo jak trudnośc plusem ;) Chodzi o Grywalność. Już widzę jak jadąc pociągiem świetnie grałoby się w grę w której najlżejsze poruszenie telefonem niweczyło by wcześniejsze 20 minutowe staranie ;).

#36 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 06 maja 2009 - 16:17

te filmiki są po prostu zbędne i tak ich nie oglądam a tylko miejsce zajmują, gra jest żenująco krótka 1,5h i po grze:/ 10$ za 90 minut średniej zabawy:/

#37 pewuenos

pewuenos
  • 52 postów

Napisano 06 maja 2009 - 17:54

idać do kina płacisz podobnie, a siedzisz w sumie mniej. Dla mnie gra warta swojej ceny, jedna z tych, dla ktorych zostawiam PC i siadam wygodnie na kanapie łojąc miło na iphonie. :D

#38 wielkidemonelo

wielkidemonelo
  • 46 postów

Napisano 06 maja 2009 - 17:55

Samochód sam skręca, hahaha.

#39 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 06 maja 2009 - 18:07

No dokładnie :P Naprawdę ta gra jest tragiczna wg mnie. Jak wam się może podobać takie coś? Przecież nasza ingerencja podczas gry jest prawie zerowa, auto samo skręca, a my tylko nitro dajemy. Czekam na Real Racing... Szkoda mi wydanej kasy i to bardzo...

#40 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 06 maja 2009 - 18:22

Oczywiście że samo skręca. Dzięki temu przynajmniej mi gra się przyjemniej i nie jestem sfrustrowany grą w której obijam się od bandy do bandy. Takie sterowanie jest jak najbardziej uzasadnione biorąc pod uwagę z czym mamy tutaj do czynienia i gdzie się tego używa ;). Z przyjemnością jadę sobie po trasie i omijam inne auta. Do tej pory żadna ścigałka nie gościła u mnie dłużej niż kilka godzin, właśnie ze względu na sterowanie. Wspomaganie sterowania ma plusy i minusy. Jednym będzie to odpowiadało innym nie. Najrozsądniejszą opcją była by możliwość wyłączenia lub włączenia danego trybu. Jednak mając do wyboru tylko jedną z opcji wybieram pierwszą, to tylko telefon, urządzenie przenośne, z którego walorów multimedialnych korzystamy w podróży, oczekiwaniu itp. Nie rozgrywam na nim turnieju w NFS. Co najwyżej umilam sobie czas, w którym i tak mógłbym jedynie siedzieć i nic nie robić. Forma w jakiej EA zaprezentowało nam sterowanie podnosi grywalność i w pełni spełnia wymagania, jakie stawiamy w stosunku do iPhonea. P.S Połóż telefon na stole i dodawaj nitro, zobaczymy ile wygrasz wyścigów.

#41 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 06 maja 2009 - 18:53

No właśnie przed chwilą tak highway battle wygrałem... Z tym że z 5 min trwało bo mam rx-8 a przeciwnik miał Vipera. Ta gra jest ogromnie frustrująca, szczególnie na zakrętach, jeśli jedzie tam jakiś trafik. Jest cieżko wysterować tak aby go ominąć i mimo iż sterujemy to w niego wjeżdzamy. Poziom trudności też jest przesadzony - albo RX8 się tak ciężko gra - że po 10 razy trzeba powtarzać wyścig.

#42 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 06 maja 2009 - 19:01

Ja mam viper'a i wszystko na max'a upgradowane i zajebiście się jeździ. Używaj czasami hamulca, zwłaszcza na zakrętach przy trafic'u :> Gierka wypasiona, po raz pierwszy podoba mi się sterowanie za pomocą akcelerometru.

#43 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2009 - 19:23

grafika super, ale sterowanie masakra, mogliby zrobic pare opcji tak jak to jest w 2XL Motocross

#44 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 06 maja 2009 - 19:24

gierka konkretna, czasem tylko sypnie mnie do SB ;)

#45 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2009 - 19:39

Proponuję ten zamknąć temat. Dyskusja powinna toczyć się tutaj Need for Speed: Undercover - komu w drogę temu NFS - MyApple.pl.:)

#46 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 06 maja 2009 - 19:55

Proponuję ten zamknąć temat. Dyskusja powinna toczyć się tutaj [url=http://www.myapple.pl/showthread.php?t=103863]Need for Speed: Undercover - komu w drogę temu NFS - MyApple.pl[/url].:)


Dlaczego mamy zamykać ten skoro był pierwszy zamknijmy tamten z Twojego linku tutaj bylo wczesniej bo od wczoraj od 20 sie dyskusja toczy, a w Twoim linku jest od dzis od 10 czy tam 14, co tamten jest lepszy bo napisany przez Endrju?

#47 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 06 maja 2009 - 21:18

A zajrzales już do Moje Dokumenty/ Muzyka


dziękuję :)

#48 pio11

pio11
  • 1 700 postów

Napisano 06 maja 2009 - 21:33

Dlaczego mamy zamykać ten skoro był pierwszy zamknijmy tamten z Twojego linku tutaj bylo wczesniej bo od wczoraj od 20 sie dyskusja toczy, a w Twoim linku jest od dzis od 10 czy tam 14, co tamten jest lepszy bo napisany przez Endrju?


Jest lepszy, znajduje się na głównej stronie i na początku tematu mamy recenzję . Temat do zamknięcia.

#49 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2009 - 21:45

Dlaczego mamy zamykać ten skoro był pierwszy zamknijmy tamten z Twojego linku tutaj bylo wczesniej bo od wczoraj od 20 sie dyskusja toczy, a w Twoim linku jest od dzis od 10 czy tam 14, co tamten jest lepszy bo napisany przez Endrju?


Chyba lepiej toczyć dyskusję w temacie w którym znajduje się recenzja, a nie mała wzmianka o tym że gra już jest dostępna. Przy zakładaniu tego tematu nikt się nie natrudził. Warto uszanować pracę endrju.

#50 mong034

mong034
  • 13 postów
  • SkądRybnik/Częstochowa

Napisano 06 maja 2009 - 22:32

ale ja szanuje, tylko czemu zamykacie ten temat skoro endrju zrobil taki sam i co bo endju jest gosc to jego jest fajny a ten nie, a ja bronie tego kogos kto zalozyn ten temat bo byl pierwszy i nie mam zamiaru tam wchodzic bo mnie recenzja nie interesuje skoro chce sie podzielic moimi wrazeniami, nie musze czytac recenzji. po prostu mnie to denerwuje ze admin czy gosc wyzej ustawiony powiela temat i kogos kto jest malo znany zamyka mu sie temat:/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych