Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
2025 odpowiedzi w tym temacie

#376 dliwski

dliwski


  • 15聽306 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 23 marca 2010 - 14:07

Nie musi si臋 zmoczy膰. To cecha charakterystyczna Regenersis - "zalany".

#377 hasos

hasos
  • 2聽164 post贸w
  • Sk膮dWroc艂aw

Napisano 23 marca 2010 - 15:26

to sk膮d si臋 bior膮 te zabarwione czujniki? mo偶e to jaka艣 wada czy co艣 takiego?

#378 kostek

kostek
  • 318 post贸w
  • Sk膮dPiaseczno

Napisano 24 marca 2010 - 07:04

Wydaje mi si臋, 偶e s膮 najzwyczajniej zbyt czu艂e. Generalnie po tym co us艂ysza艂em od Pani w Regenersis, odno艣nie "zmoczenia" mojego iphona, ju偶 wiem 偶e nienale偶y: 1. Bra膰 Iphona na wyjazd "pod namiot" - szczeg贸lnie rano du偶a wilgo膰 2. Bro艅 bo偶e na podr贸偶 statkiem do USA (chyba 6 dni) lub na jaki艣 rejs wypoczynkowy 3. Zim膮 nie wolno bra膰 ze sob膮 telefonu, w przypadku takiej zimy jak ostatnia, iphone powinien by膰 u偶ywany tylko w domu przez jakie艣 2 miesi膮ce 4. Nie trzyma膰 go w kuchni podczas przygotowywania obiad贸w 5. Nie k艂a艣膰 Iphone na parapecie, wiadomo przy oknie najbardziej zbiera si臋 wilgo膰 itp, itd. Generalnie, 偶enu艂a, mam drugi telefon, jaki艣 z艂om Ericssona o ktr贸y nigdy nie dba艂em (na Iphona zawsze chucha艂em jak na jajko, zawsze w etui a dodatkowo poza domem do nieprzemakalnej skarpety zawieszanej na szyj臋) i nic si臋 z nim nie dzieje. Ma艂o tego, kiedy艣, daaaaaawno daaawno temu, nied艂ugo p tym jak wymy艣lili elektryczno艣膰 mia艂em Ericssona 320S czy jako艣 tak. Wpad艂 mi do wody, zanim go wyd艂uba艂em z ka艂u偶y mine艂o chyba z 5 sekund, wytar艂em i 艣miga艂 bez zaj膮kni臋cia. Zainstalowali ten czujnik i zapodali mu wysok膮 czu艂o艣膰 aby potem przy ka偶dej okazji umywa膰 r臋co od naprawy. Generalnie w Piasecznie mam rzut mokrym beretem do Rzecznika Praw Konsumenta, jakby co to si臋 przejd臋, mam do艣wiadczenie, ostatnio by艂em w sprawie mojego kochanego banku i wygl膮da na to 偶e wygram :)

#379 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1聽550 post贸w
  • Sk膮d艁aziska G贸rne

Napisano 24 marca 2010 - 08:50

Co do 3 punktu to raczej zgodzi膰 si臋 nie mog臋 bo ja go do pracy bra艂em jak by艂o po -20 stopni, na szybce troch臋 艣niegu i jak nie ma odbarwie艅 ( i oby tak do ko艅ca dni iPhona) tak dalej po za tym jakby艣cie wzi臋li latark臋 i popatrzeli w z艂膮cze docka ( w ta srebn膮 p艂ytk臋) 艣wiec膮c na nie t膮 latark膮 to zauwa偶ycie 偶e mieni si臋 na czerwono tzn. chyba 偶e ten czujnik to nic innego jak jaka艣 substancja kt贸ra w kontakcie z wod膮 zmienia zabarwienie

#380 grzes_l

grzes_l
  • 3聽397 post贸w
  • Sk膮dGdynia

Napisano 24 marca 2010 - 10:06

Ale i tak najwazniejsze czujniki sa wewnatrz. To jest kwestia podejscia i cwaniactwa polskiego serwisu. Umowmy sie - u nas poziom wilgotnosci jest smieszny w porownaniu z USA np. LA, Miami, NY czy nawet Chicago, gdzie ludzie regularnie przechodza z klimatyzowanych pomieszczen na zewnatrz gdzie wilgotnosc siega czesto 100%. Po prostu w Polsce trafia sie na debili i oszustow czesciej niz gdzie indziej (EDIT: zeby nie bylo niedomowien - chodzi mi o nieuczciwych serwisantow).

#381 krakers

krakers
  • 8聽135 post贸w
  • Sk膮dNibylandia

Napisano 24 marca 2010 - 12:33

Tu nie chodzi o to gdzie i jak u偶ywasz telefonu. Przeczytaj od pocz膮tku temat, a zobaczysz, 偶e zdarza艂y si臋 przypadki stwierdzenia zalania gdzie czujniki by艂y nietkni臋te.

#382 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1聽550 post贸w
  • Sk膮d艁aziska G贸rne

Napisano 24 marca 2010 - 12:33

Te偶 tak uwa偶am po prostu Regenersis wykorzystuje swoj膮 pozycje bo jest "jedynym"?? oficjalnym serwisantem produkt贸w Apple i my艣li 偶e mu wolno wybiera膰 komu naprawi iPhona a komu specjalnie spieprzy i jeszcze powie 偶e to z twojej winy.

#383 kostek

kostek
  • 318 post贸w
  • Sk膮dPiaseczno

Napisano 26 marca 2010 - 23:28

Dzisiaj Pani zadzwoni艂a i oczywi艣cie zalany, je艣li chc臋 to naprawa 800 PLN :) Co za mendy, kurwas (sorsy za m贸j francuski), nic tylko po g臋bach wystrzela膰. pozdr. kostek Ich szcz臋艣cie, jutro F1 i nic mi humoru nie zepsuje :)

#384 huberthc

huberthc
  • 1 post贸w

Napisano 02 kwietnia 2010 - 10:53

Witam, Jako, 偶e i ja mia艂em do czynienia ostatnio z napraw膮 Iphone'a, podziele si臋 moj膮 histori膮. Iphone'a 3g 8gb mam od kwietnia 2009 - kupiony na osob臋 prywatn膮 w Orange, w ci膮gu ostatnich dw贸ch miesi臋cy zacz膮艂 mi si臋 psu膰 tj. sam z siebie si臋 usypia艂 (nawet podczas rozmowy - roz艂膮cza艂), samoczynnie w艂acza艂a si臋 wibracja, oraz nie 艂apa艂 wi-fi, a ostatnio odpad艂 mi przycisk od podg艂a艣niania - to przela艂o czar臋 goryczy i postanowi艂em odda膰 go do naprawy. Przeczyta艂臋m wiele temat贸w na tym forum i mia艂em baaardzo pesymistyczne podej艣cie, poniewa偶 m贸j iphone praktycznie spe艂nia艂 wi臋kszo艣膰 warunk贸w w kt贸rych odrzucana by艂a naprawa tj: 1) gwarancja ko艅czy艂a mi si臋 za ok 2 tyg 2) iphone by艂 mocno porysowany, mog艂o wygl膮da膰 na pr贸b臋 wymiany 3) co najlepsze - wydaje mi si臋, 偶e czujka wilgoci w jacku s艂uchawek by艂a z lekk膮 czerwon膮 kropeczk膮 Tak czy siak, pomy艣la艂em - a co mi tam i 25 Marca zawioz艂em telefon do salonu, powiedzia艂em jaka jest sytuacja i zosta艂 odes艂any do serwisu. Po tej akcji wyczyta艂em te偶, 偶e lepiej wysy艂a膰 na pocz膮tku tygodnia i miesi膮ca, a m贸j zosta艂 przyj臋ty przez regenersis w pi膮tek 26 Marca :) We 艢rod臋 31 Marca zadzwoni艂em do regenersis, poda艂em nr IMEI i pan powiedzia艂 mi, 偶e telefon wymieniony i na drugi dzie艅 b臋dzie w salonie, i tak jak powiedzia艂 tak by艂o. 1go Kwietnia odebra艂em Iphone'a, nie wiem, czy nowego, czy "nowego", poniewa偶 nie bardzo wiem jak to sprawdzi膰, na pewno jest 艣wietnie spasowany i 艣wieci tak jak poprzedni, przyciski s膮 niewyrobione, nie by艂 aktywowany itd. Tak czy siak chcia艂em napisa膰 ten post, aby mo偶e cho膰 troszk臋 uspokoi膰 user贸w kt贸rzy czekaj膮 - m贸j przypadek pokazuje, 偶e nie zawsze sytuacja jest beznadziejna :) Pozdrawiam wszystkich i 偶ycz臋 tyle szcz臋艣cia, co ja w wymianie!

#385 dliwski

dliwski


  • 15聽306 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2010 - 11:01

Cho膰 troch臋 uspokoi膰 u偶ytkownik贸w, kt贸rzy czekaj膮 i cho膰 troszk臋 wk..... tych, kt贸rzy oddali w艂a艣ciwie nowy telefon, a otrzymali kwitek o zalaniu. huberthc, dzi臋ki - takiej historii potrzebowa艂em, na dobry pocz膮tek dnia. :lol:

#386 ART533

ART533
  • 19 post贸w

Napisano 13 kwietnia 2010 - 12:05

Witam w艂a艣nie odebra艂em iphona z "naprawy".Zanios艂em go 4.12.2009 a odebra艂em 11.04 2010 Trwa艂o to kr贸ciutko -4,5 miesi膮ca,oczywi艣cie serwis Regenersis. Chcia艂em si臋 pochwali膰 moim rekordem bo wkur... mnie wypowiedzi 偶e regenersis wymienia w 7dni na nowy telefon.Oczywi艣cie jak nie dzia艂a艂o wi-fi tak nie dzia艂a. O pismach do Orange i rzecznika konsument贸w nie chce mi si臋 ju偶 rozpisywa膰.Telefon kupiony w salonie Orange i tam zostawiony do naprawy.( oni wys艂ali do" regesrersis") Oczywi艣cie dosta艂em mo偶liwo艣膰 naprawy za 900 z艂. Moge jasno stwierdzi膰 偶e serwis regenersis to oszu艣膰i.Najpierw stwierdzili 偶e uszkodzony jest modu艂 wi-FI ale nie naprawi膮 bo jest po rocznej gwarancji.Gdy po kilku pismach domaga艂em si臋 wymiany ze wzgl臋du na towar niezgodny z umow膮 geniusze z "resrersis" stwierdzili-uszkodzenie mechaniczne wy艣wietlacza.Oczywi艣cie wy艣wietlacz jest nie uszkodzony i nigdy nie by艂. Ps.z tego co wiem Regenersis straci艂 od 1.01.2010 autoryzacje Appla na naprawe Iphona.Jest jeszcze autoryzowanym serwisem Orange i dlatego jeszcze dostaje Iphony do "naprawy" Ps2 Przy odbieraniu paniusia z orange "kierowniczka"bezczelne jeszcze pr贸bowa艂a mnie obci膮偶y膰 faktur膮 za"ekspertyze"z"resrersis" 60z艂.chyba jako nagroda za d艂ugo艣膰 naprawy telefonu.Zanios艂em przed Bo偶ym Narodzeniem a odebra艂em JU偶 po Wielkanocy.

#387 summerinparis33

summerinparis33
  • 210 post贸w

Napisano 17 kwietnia 2010 - 06:53

apple zosta艂o pozwane za m.in. " czujniki wilgoci" niemo偶liwe do zweryfikowania
AppleInsider | Apple sued over use of moisture indicators to deny free repairs

#388 mantee78

mantee78
  • 176 post贸w
  • Sk膮dUK

Napisano 17 kwietnia 2010 - 14:49

apple zosta艂o pozwane za m.in. " czujniki wilgoci" niemo偶liwe do zweryfikowania
AppleInsider | Apple sued over use of moisture indicators to deny free repairs


Nie do ko艅ca kolego tak jak piszesz - nie za "niemo偶liwe do zweryfikowania" czujniki, tylko o to, 偶e odbieraj膮 gwarancj臋 je艣li czujniki wskazuj膮 kontakt z ciecz膮, bez badania tych czujnik贸w i weryfikacji, czy awaria iP jest spowodowana faktycznie kontaktem z ciecz膮.

#389 Misi06

Misi06
  • 202 post贸w

Napisano 19 kwietnia 2010 - 12:22

Witam, mam od 10.2009 ip 3gs 16gb. Obchodz臋 si臋 z nim jak z jajkiem ,a i tak obudow臋 wok贸艂 ramki mam pop臋kan膮. Odda艂em raz telefon w orange na gwarancje lecz jak w innych przypadkach 900z艂 i mi naprawi膮. Jak odda膰 imten telefon , 偶eby wymienili mi na nowy? Napisa膰 jakie艣 pismo mo偶e ?

#390 gucorek

gucorek
  • 596 post贸w
  • Sk膮dStalowa Wola

Napisano 21 kwietnia 2010 - 16:59

Ja moge powiedzie膰 tak samo jak autor tematu :D ba艂em si臋, 偶e mi zalej膮 a tu mi nowego iphone dali :D dzieki renegeris :P

#391 jorosz

jorosz
  • 7 post贸w

Napisano 21 kwietnia 2010 - 19:10

R贸wnie偶 pragn臋 przychyli膰 si臋 do pozytywnej oceny Regenersis. Telefon iPhone 3G 16GB naby艂em w maju 2009 w Orange. Telefon przez ca艂y czas sprawowa艂 si臋 doskonale i by艂 wszechstronnie przeze mnie u偶ywany. W kwietniu 2009 zauwa偶y艂em p臋kni臋cia obudowy przy wy艂膮czniku wyciszania oraz przy otworze stacji dokuj膮cej. Telefon w dniu 12.04.2010 r. zanios艂em do punktu Orange, gdzie w mi艂ej atmosferze zosta艂 on ode mnie przyj臋ty. W dniu dzisiejszym tj. 21.04.2010 otrzyma艂em informacj臋 i偶 telefon jest do odebrania w punkcie Orange. Jak si臋 okaza艂o, dosta艂em nowy telefon - oczywi艣cie 3G 16GB. Mo偶e mia艂em wi臋cej szcz臋艣cia ni偶 inni, mo偶e jednak nie jest tak 藕le. Pozdrawiam wszystkich klient贸w serwisu.

#392 njkola

njkola
  • 32 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 04 maja 2010 - 21:22

Dodam swoj膮 opini臋 na temat s艂ynnego ju偶 Regenesis. Telefon [iPhone 3G 8gb] z Ery na gwarancji do czerwca odda艂em do serwisu osobi艣cie dnia 19.04 (poniedzia艂ek). We wtorek (20.04) dosta艂em SMS, 偶e telefon jest do odbioru. Zestresowany po przeczytaniu ca艂ego tego w膮tku przez noc z 19/20.04 mia艂em podejrzenia typu "zalany":) Potwierdzi艂em telefonicznie, 偶e telefon rzeczywi艣cie jest "do wydania" i nie do ko艅ca 艣wiadom czy dostan臋 "nowy" czy stary "zalany" pojecha艂em do Raszyna:) Ku mojej ogromnej rado艣ci telefon zosta艂 wymieniony.. Wr贸ci艂em zadowolony do domu, od艂o偶y艂em "nowego" ipka na bok i tak na prawd臋 "od foliowa艂em" go dopiero w weekend. Tak jak kilka os贸b ju偶 tu wspomina艂o telefon po wymianie nie nale偶a艂 do idea艂贸w. Prze艣wity wzd艂u偶 lewej strony (mi臋dzy metalow膮 ramk膮 a wy艣wietlaczem/szybk膮), 偶贸艂ty wy艣wietlacz (mia艂em por贸wnanie do mojego iPod Touch cho膰 sam nie wiem czy to ten sam element w tych urz膮dzeniach ale kontrast by艂 inny). Rozczarowany stwierdzi艂em, 偶e b臋d臋 si臋 musia艂 z tym pogodzi膰 ale po w namy艣le doszed艂em do wniosku co mi szkodzi i zawioz艂em "nowego" iPhone (w takim stanie jak dosta艂em) ponownie do serwisu Regenesis w poniedzia艂ek (26.04. W usterkach napisa艂em to co powy偶ej (prze艣wit/wy艣wietlacz). We wtorek (27.04 - szybko艣膰 godna podziwu) ponownie SMS, 偶e sprz臋t do obioru. Tym razem dosta艂em "nowego" iPhone ju偶 bez prze艣witu (wg. mnie prawie idealny), tylko wy艣wietlacz pozosta艂 z "偶贸艂tawym" kontrastem w por贸wnaniu do Touch. W ka偶dym b膮d藕 razie podsumowuj膮c moj膮 przygod臋 z serwisem Regenesis jestem zadowolony. Mo偶e (prawie na pewno) telefon kt贸ry teraz mam jest tzw. "Refurbished" ale wygl膮da jak nowy i jak nowy funkcjonuje. Bior膮c pod uwag臋 to, 偶e pierwotny iPhone z Ery by艂 w op艂akanym stanie zar贸wno wizualnym jak i technicznym jestem zadowolony z tej "wymiany". Aha, nie wiem czy ma to jakie艣 znaczenie ale iPhone kt贸ry dosta艂em za drugim razem i mam do dzi艣 dnia zosta艂 wyprodukowany p贸艂 roku p贸藕niej ni偶 ten kt贸ry dosta艂em za pierwszym razem. Pozdrawiam i 偶ycz臋 wszystkim powodzenia i wytrwa艂o艣ci w wsp贸艂pracy z serwisem Regenesis:) Og贸lnie polecam osobisty kontakt w Raszynie, nie przez Era/Orange, jak wida膰 na moim przyk艂adzie "wymiany" odbywaj膮 si臋 w ci膮gu 24h. Chocia偶 mo偶e to tylko ja mia艂em tyle szcz臋艣cia:)

#393 dliwski

dliwski


  • 15聽306 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 04 maja 2010 - 21:28

Ja kontaktowa艂em si臋 osobi艣cie i czeka艂em tydzie艅. Widocznie mieli lepszy humor, bo to chyba od tego zale偶y czy zalewaj膮聽czy wymieniaj膮. Ot taki kaprys. Innego wyt艂umaczenia nie mam.

#394 njkola

njkola
  • 32 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 04 maja 2010 - 21:55

Mo偶e i tak, my艣l臋, 偶e znaczenie te偶 ma tu czy maj膮 na stanie te "refuby" na wymian臋 czy nie. Ja akurat mia艂em szcz臋艣cie, 偶e mieli i nie robili trudno艣ci. Je艣li chodzi o czas procedury reklamacyjnej mia艂em te偶 na my艣li to, 偶e omijaj膮c Er臋/Orange nie czekamy na wysy艂k臋 sprz臋tu od operatora do serwisu i w drug膮 stron臋. Ale na to mog臋 sobie pozwoli膰 tylko osoby z mo偶liwo艣ciow膮 dojazdu do Raszyna. aha, kto艣 ju偶 o tym wspomina艂 ale potwierdz臋 na wszelki wypadek - gwarancja (jej czas) pozostaje ta sama jak na pierwszy/pierwotny telefon. Bardzo szybko si臋 to zmienia. U mnie na pocz膮tku wy艣wietla艂o, 偶e niby jest d艂u偶sza ale nast臋pnego dnia po wprowadzeniu numeru seryjnego na stronie Apple m贸j "nowy" iPhone ju偶 mia艂 "poprawiony" okres gwarancji na taki jak telefon pierwotny. Tak膮 sam膮 s艂own膮 informacj臋 dosta艂em w serwisie od mi艂ej Pani za lad膮:) Troch臋 ma艂o gramatycznie napisane ale mam nadziej臋, 偶e da si臋 zrozumie膰 o co chodzi:)

#395 loocaso

loocaso
  • 260 post贸w

Napisano 01 czerwca 2010 - 23:22

jAK zrrobi臋 jailbreaka To strace gwarancj臋 i nie b臋de m贸g艂 ju偶 go odda膰 do wymiany ? (...usuni臋te - pow贸d poni偶ej)

#396 Suave

Suave

  • 2聽204 post贸w

Napisano 02 czerwca 2010 - 07:03

Przypominam, 偶e na forum nie rozmawiamy na temat nielegalnego oprogramowania.

#397 sahib

sahib
  • 73 post贸w

Napisano 02 czerwca 2010 - 08:36

aha, kto艣 ju偶 o tym wspomina艂 ale potwierdz臋 na wszelki wypadek - gwarancja (jej czas) pozostaje ta sama jak na pierwszy/pierwotny telefon.


Tutaj jest plus reklamowania towaru w miejscu zakupu - w wypadku wymiany, odpowiedzialno艣膰 sprzedawcy z tytu艂u niezgodno艣ci towaru z umow膮 liczona jest od zera. Dotyczy to oczywi艣cie tylko zakup贸w konsumenckich.

#398 Buebaka

Buebaka
  • 586 post贸w

Napisano 16 czerwca 2010 - 20:08

Witam Was s艂odziutko! Niedawno wr贸ci艂em do domu z salonu Orange. Ot贸偶 m贸j iPhone 3G mia艂 martwe pixele. Po ponad 2 tygodniach telefon by艂 do odebrania i zamiast iPhone`a 3G dosta艂em nowiutkiego 3Gs`a! Masakra jaka艣 ;)

#399 meg

meg
  • 310 post贸w
  • Sk膮dGda艅sk

Napisano 19 czerwca 2010 - 15:26

Chcia艂e艣 powiedzie膰 "nowy" ? Bo jeszcze chyba na forum taki si臋 nie trafi艂 co by dosta艂 nowy tak jak dostaje w sklepie.





a jak mo偶na to sprawdzi膰?

#400 Pyro_coiler

Pyro_coiler
  • 1 post贸w

Napisano 06 sierpnia 2010 - 13:19

Nie jestem u偶ytkownikiem iphona ale podziele si臋 z wami moimi odczuciami co do serwisu Regenersis kt贸ry serwisuje r贸wnie偶 telefony HTC Witam serdecznie. Chcia艂em si臋 podzieli膰 moimi odczuciami na przestrzeni 3 lat telefonami marki HTC. Obydwa telefony z kt贸rymi mia艂em do czynienia stwarza艂y mi wi臋cej problem贸w ni偶 je u偶ytkowa艂em. Tym sposobem wi臋cej przebywa艂y w serwisie ni偶 z nich korzysta艂em. Przy pierwszym HTC Tytanie objawy by艂y tego typu: sam dzwoni艂, zawiesza艂 si臋, w ko艅cu ca艂kiem si臋 zablokowa艂 i po wy艂膮czeniu ju偶 si臋 nie w艂膮cza艂. Historia si臋 powtarza艂a a偶 3x i z tego tytu艂u dosta艂em nowy w ramach r臋kojmi HTC touch pro. Z tym egzemplarzem r贸wnie偶 mia艂em przej艣cia co nie miara. Tak jak przy pierwszym wymieniali p艂yt臋 g艂贸wn膮 kilka razy, ekran LCD i u偶ytkuj膮c go przez 14 miesi臋cy by艂 ju偶 5 razy w serwisie!!! Je偶eli chodzi o sam serwis zdecydownie nie polecam Regenersis (Warsaw). Kontakt telefoniczy przez infolini臋 mizerny. Jak ju偶 si臋 dodzwania艂em to nie by艂o mo偶liwo艣ci uzyska膰 konkretnej odpowiedzi. Droga e-mailowa nie istnieje, czyli nie odpisuj膮 na emaile. A na stronie podanych jest chyba z 5 e-maili. Drog膮 listown膮 odpisuj膮 po 2 m-cach. Reasumuj膮c nie polecam 偶adnych telefon贸w z seri HTC. Fatalny serwis z kt贸rym mia艂em do czynienia i cz臋ste usterki przekre艣laj膮 u mnie zakupy telefon贸w HTC. P贸藕niejsze podwa偶anie moich argument贸w usterkowych co do telefon贸w i wr臋cz obwinianie mnie za co musia艂em solidnie p贸藕niej p艂aci膰 dyskwalifikuj膮 firm臋 HTC i Regeneris w mich oczach. My艣l臋, ze HTC i Regeneris przeliczy艂 si臋 i nie ma co szuka膰 w naszym kraju z takim podej艣ciem. Aktualnie przy zakupie nowego telefonu nie bior臋 pod uwag臋 firmy HTC, ale za razem zwracam uwag臋 na serwis gwarancyjny. Polecam zwraca膰 uwag臋 na te ma艂e ale wielkie szczeg贸艂y !!




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 7

0 u偶ytkownik贸w, 7 go艣ci, 0 anonimowych