Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ciekawa anikieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 22 września 2006 - 15:25

Długo nie widziałem windowsa na oczy i zapominałem o tamtej strefie mroku a tu przyszedł mail do mnie za światów a tam prośba o wypełnienie ankiety więc wchodzę i widzę to http://eletter.wip.pl/ankiety/hub/ poczytajcie to śmiać się chce:) jakie tam są problemy czasami byłem bezradny wypełniając to coś

a jeszcze jedno w nagrodę dostaje się plik pdf z niezbędnymi radami do użytkowania wingrozy :) miłej zabawy

#2 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 22 września 2006 - 17:04

ta ankieta jest tak kretynska ze w polowie wcisnalem jabco+w ;)

#3 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 22 września 2006 - 17:17

Ufff.. dałem radę tylko do 20 pytania :D Wiedza i Praktyka.. brrr... firma naciągająca naiwnych ;)

#4 maryo666

maryo666
  • 574 postów
  • SkądPuławy

Napisano 22 września 2006 - 20:45

ja tam wypelnilem cala, fakt ze nie przeczytalem ale zaznaczylem wszystkie pola ktore sie dalo. :D

#5 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 22 września 2006 - 21:58

Luuuuudzie to jest bez sĘsu! Łidnołs fszendzie ;] po przeczytaniu tej ankiety mam wrażenie że tylko Windows istnieje i tylko on się liczy. Bez sĘsu! BTW to chyba jest ankieta dla "Dzieci Neo" :D

#6 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 22 września 2006 - 22:14

Kiedys przylazl do mnie ankieter z OBOP, w ramach ogolonopolskiej proby itd itd. Zapytal mnie o system, dal mi tylko do wyboru Windows. Powiedzialem ze mam "ejpla" a on,ze nie ma takiego. Zajrzalem mu do ankiety- mial. Ale on to wypowiadal "aple" :) Byl wielce zdziwiony, bylem pierwszym do ktortego trafil i mial cos innego niz windows:)

#7 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 września 2006 - 22:48

Na pytanie

Która czynność związana z optymalizacją systemu jest dla Ciebie najważniejsza?


pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy do "czyszczenie ekranu" :)

#8 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 22 września 2006 - 22:53

Dzisiaj dzwonili do mnie z OBOP-u z taką ankietą 1 Czy w Polsce jest lepiej koniec pytania 2 Kto jest temu winien Lepper Kaczyński Tusk 3 Czy będzie lepiej jak wygra Platforma Boże co to było ?? OBOP niby profesjonalna firma i takie pytania? Przecież to urąga komuś z maturą jestem historykiem na studiach miałem statystykę i nikt mi nie wmówi że takie badania są cokolwiek wiarygodne i jakieś wnioski z nich można wyciągnąć a ludzie się dziwią że sondaże wygrywają jedni a wybory drudzy. Na końcu spytałem się pani jakie ma wykształcenie ona że jest po socjologii i spytałem się czy ktoś by zaliczył jej takie badania na studiach ona po chwili ciszy ja tu tylko pracuje... ankiety

#9 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 22 września 2006 - 23:19

W Polsce badania telefoniczne nie sa wiarygodne, bo za mala czesc populacji ma telefon stacjonarny. Wczoraj Wybiorcza zachlysnela sie ankieta, ze PiS ma nizsze notowania niz PO, tyle ze to ankieta na poziomie rozmow w maglu, bo na probie 400 osob. Czyli zadna. Takie krotkie, bezsensowne ankiety maja wziecie,bo daja szybkie i proste odpowiedzi. Dziennikarze generalnie sa głąbami :) i nie rozumieja poprawnych metodologicznie badan. Dlatego robi sie takie,nic nie mowiace ale fajnie wygladajace w mediach "badania". Szczytem manipulacji byl sondaz zrobiony w Gdansku, po aferze z faszysta Guenterem Grassem. Zadano pytanie- czy zgadzasz sie ze slowami Kurskiego... co od razu ludzi nastawilo na nie bo malo kto lubi Kurskiego,nawet jesli zgadzaja sie z tym co mowi. Takie czasy, w TV rzadzi sensacja, dziwki, krew, to i tak sa robione sondaze.

#10 Jankesik

Jankesik
  • 479 postów
  • SkądCzęstochowa/Poland

Napisano 23 września 2006 - 08:13

takie i takie ankiety w Polsce to bez sensu

#11 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 23 września 2006 - 12:42

Ja odpowiedziałem na 15 pytań :D

#12 SoleJunior

SoleJunior
  • 271 postów

Napisano 24 września 2006 - 19:01

A ja wypełniłem "na szkołe", czyli w odpowiednie pola skopiowałem dane ze strony szkoły :twisted:

#13 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 24 września 2006 - 19:09

Daremna ta ankieta... Po którymś tam z kolei pytaniu człek zaczyna już klikać co popadnie... :)

#14 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 24 września 2006 - 19:16

Daremna ta ankieta... Po którymś tam z kolei pytaniu człek zaczyna już klikać co popadnie... :)

Ja ostatnie pytania klikałem pierwsze lepsze bo mi sie mysleć nie chciało

#15 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 24 września 2006 - 19:17

Ja ostatnie pytania klikałem pierwsze lepsze bo mi sie mysleć nie chciało


O tym właśnie mówiłem ;) Aha, a ja tak robiłem chyba od 10 pytania... :D

#16 mekintosz

mekintosz
  • 964 postów

Napisano 26 września 2006 - 14:12

A ja tam odpowiedzialem bo mi sie nudzilo. kola_00 ty tu kitu nie wciskaj bo mieszkamy na tej samej ulicy i ty zadnego maca nie miales i nie masz. pozdr.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych