Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki Iphone ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tec75

Tec75
  • 3 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 11:55

Witam, pierwsze co powiem to to, że jestem newbie w tematach Iphone więc proszę o cierpliwość. Mam zamiar kupić sobie dobry telefon, ale nie wiem który wybrać. :arrow: Iphone 3G :arrow: Iphone 4GB/8GB - czym się różni od 3G? :arrow: Nokia N95 8GB :arrow: Czy poczekać na 4G ? Każdy post mi pomoże. Pozdrawiam.

#2 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2009 - 12:02

ja osobiście proponowałbym Ci iPhona 3G ;)

#3 Dziki

Dziki
  • 78 postów
  • SkądKnurów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 12:17

iPhone 3G różni się od swojego poprzednika transmisją danych 3G oraz GPS (jeśli chodzi o jego funkcje). Iphone 3G jest cieńszy i ma z tyłu plastikową obudowę a starszy iPhone aluminiową. Co do noki to jakoś nie jestem przekonany do telefonów tej firmy. Ja osobiście poczekał bym na twoim miejscu na nowego iPhona.

#4 Tec75

Tec75
  • 3 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 17:46

A jak jest z aparatem ? Słyszałem, że 3G nie może nagrywać, a aparat jest strasznie słabej jakości ? Narazie mam plany poczekać na 4G.

#5 robertk572

robertk572
  • 1 109 postów
  • SkądNEW YORK

Napisano 22 kwietnia 2009 - 17:51

-ja bym poczekal na 4G gdyz obudowa 3G jest wykonana z tandetnych szbko sie rysujacych plastikow.

#6 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 22 kwietnia 2009 - 18:03

Bierz nokie nie będziesz zaśmiecał forum później głupimi pytaniami a będziesz mógł szpanować :aparat 5mpx możliwością nagrywania wideo(którego jakość jest jakbyś miał 3 promile ale to szpan ma być) i zwykla klawiatura(a nie dotykowa) ps: a może weż sobie samsung ultra touch ( ma dotykowy ekran 2.8 cala co prawda nie multi-touch ale jest :Dma też wysuwaną klawiature i aparat 8mpx a wszytko to w sliderze 12.8 mm

#7 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 18:21

Poczekaj do sierpnia - jezeli nie bedzie nowego iPhone'a to weź 3g. Od razu zaznaczam, zebys prze kupnem iP troche go poznał, bo potem mogą byc rozczarowania. ;) pzdr,

#8 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 18:49

hmmm sam nie wiem... Niby iPhone 3G jest lepszy od swojego poprzednika, ale ja wróciłem do tego pierwszego modelu - nie wiem dlaczego, wydawało mi się, że lepiej działa :)

---- Dodano 22-04-2009 o godzinie 19:52 ----

Poczekaj do sierpnia - jezeli nie bedzie nowego iPhone'a to weź 3g.
Od razu zaznaczam, zebys prze kupnem iP troche go poznał, bo potem mogą byc rozczarowania. ;)
pzdr,


Dokładnie - poczytaj sobie na forum. Zobacz jakie ma wady i zalety. Ja do niektórych wad się przyzwyczaiłem. Moim zdaniem to jest świetny sprzęt i się szybko nie nudzi - rok czasu i jeszcze nie planuję go zmieniać ( coś w tym jest ). Napewno jest to coś innego niż Nokie, gdzie wcześniej tylko ich używałem - tak naprawdę nie wiele się tam zmienia ;)

#9 paiczi

paiczi
  • 274 postów
  • Skądpomorze

Napisano 22 kwietnia 2009 - 19:07

3g 16GB. jak chcesz to czekaj na 4G ale pewnie znajac polski rynek to sobie troooooszke poczekasz to raz a dwa, bedzie troooszke kosztowal

#10 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 22 kwietnia 2009 - 19:47

Nokia N95 8GB
Czy poczekać na 4G ?


Ja bym wzial moze Samsung innov...albo ta Nokie n82,polecam..
Malo jest roznic pomiedzy n82 i n95 8gb...wiec odwiedz symbianos.pl i tam Ci doradza :)

#11 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwietnia 2009 - 21:14

Nokii nie bierz bo są słabe... Lepsze już Sony Ericssony. Jestem ciekaw kiedy wedlug Was ma wyjść iPhone 4G, skoro jeszcze nie wszystkie sieci mają nadajniki 3G, a o standardzie 4G nic mi nie wiadomo ;] Ta generacja co nadchodzi to 3g ze standardem 3G. Ja bym poczekał do czasu ogłoszenia czy będzie iPhone nowy, a jak nie - kup (2g) 3G

#12 Tec75

Tec75
  • 3 postów

Napisano 23 kwietnia 2009 - 07:29

Thx za wszystkie odpowiedzi, na innych forach o GSM piszą, że iphone 3G to straszny badziew, a Nokia N95 8GB jeszcze gorszy. Jednak poczekam do sierpnia, a jak nie to kupie 3G... Bo mi się bardzo podoba, a inni niech se piszą co chcą. Swoją drogą to polecam telefon Siemens C75 - mam go już 3 i prawie pół roku i działa bez zastrzeżeń. Nie miałem ani jednej usterki.

#13 estel

estel
  • 195 postów

Napisano 23 kwietnia 2009 - 13:50

Cóż, ja swojego iPhone'a 3G badziewiem bym nie nazwał. Telefon do wszystkiego, bo dzięki AppStore albo Cydii i pomysłowości developerów ilość modyfikacji jest nieograniczona. Fakt ma swoje minusy, jak na przykład słaby aparat czy ograniczony bluetooth, ale mimo wszystko mogę go polecić z ręką na sercu, bo sprawia masę radochy, jest prosty w użyciu no i dzięki aplikacjom możesz go dopasować do siebie. Jeżeli chodzi o elektronikę to był to jeden z najlepszych zakupów w moim życiu ;)

#14 paiczi

paiczi
  • 274 postów
  • Skądpomorze

Napisano 23 kwietnia 2009 - 22:14

Jestem ciekaw kiedy wedlug Was ma wyjść iPhone 4G, skoro jeszcze nie wszystkie sieci mają nadajniki 3G, a o standardzie 4G nic mi nie wiadomo ;] Ta generacja co nadchodzi to 3g ze standardem 3G.

czepiasz sie slowek :] jabol pewnie jakos bedzie musial nazwac nowego iphone'a,a bardzo watpie by nazwal go tak jak mowisz '3G ze standardem 3G' ...'3G z 3G' ??? yyyy...

na innych forach o GSM piszą, że iphone 3G to straszny badziew

ciekawe na ktorych forach i ciekawe czy mieli w ogole z iphonem do czynienia. na tym forum,ktore strikte dotyczy takze iphone'ow, ludzie uzywaja iphonow i chyba zaden z nich nie napisze ze iphone to badziew...no sory




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych