Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Infolinia Apple Polska 00800 4411875 nie dziala?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Redviking

Redviking
  • 583 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 11:29

Potrzebuje skontaktowac sie z infolinia Apple - na stronie podany numer 00800 4411875 i... nie dziala. Standardowy komunikat ze nie ma takiego numeru. Czy komus udalo sie z nimi polaczyc? Dzwonie ze stacjonarnych i nic, tak samo z jednym zerem z przodu. Jestem (na razie) lekko zniesmaczony po lekturze postow z neta ze problem z moim imakiem early 2006 (pionowe linie, oczywiscie juz bez gwarancji) jest niezauwazany przez Apple i ze ciezko uzyskac naprawe tej sprzetowej wady konstrukcyjnej (bo na ekranie jest linia, na razie jedna ale screenshoty robi bez niej wiec system tego "nie zauwaza"-ewidentnie sprzetowy problem, mnostwo ludzi ma to samo wystarczy wpisac w google "imac vertical lines" wiec to nie jest indywidualne). Prawdopodobnie zostane zliczowany za "herezje" ale: Mam takze laptop PC Compaq/HP 6000z ktory mial wade konstrukcyjna - przegrzewala sie plyta glowna co powodowalo spalenie karty wifi i na ten jeden problem byla 3-letnia dodatkowa gwarancja. Oczywiscie tak sie stalo - jeden telefon na ich infolinie, przyjechal kurier, zabral laptopa na ich koszt, naprawa bezplatna, przesylka powrotna tak samo i to wszystko w Polsce (sic!) To moj pierwszy i jesli nie uda sie uzyskac bezplatnej naprawy ostatni mac, bo jesli zaczyna sie od problemu z kontaktem z infolinia, to co bedzie pozniej? Pewnie przyjdzie zadowolic sie polsrodkiem czyli podpieciem zewnetrznego monitora, tylko niezbyt mi sie to usmiecha. Mam tylko (jeszcze) nadzieje ze Apple stanie na wysokosci zadania i udowodni ze ich pomoc techniczna i serwis sa nie gorsze od tych jakie ma PC. "Hi I'm Imac and I have a vertical lines on my face. Will Apple fix it?"

#2 Mc oL

Mc oL
  • 60 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 13:09

może o jedno zero za duzo z przodu? ;)

#3 luki_1442

luki_1442
  • 104 postów
  • SkądBielsko - Biała

Napisano 13 kwietnia 2009 - 13:11

no własnie w polsce numery zaczynają sie na 0800 a nie na 00800 ;p

#4 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 kwietnia 2009 - 13:16

W tym numerze jest błąd, abstrahując od zera to jest jedna cyfra po 800 za dużo. Coś mi się wydaje, że to nie jest do końca polski numer i trzeba przez jakiś kierunkowy dzwonić. Ale pewnie mi się tylko wydaje ;)

#5 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 13 kwietnia 2009 - 13:20

00800 to chyba infolinie międzynarodowe.

---- Dodano 13-04-2009 o godzinie 14:23 ----
U mnie działa, dzwonię z Orange. A macie włączoną usługę dzwonienia na infolinie?

#6 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 kwietnia 2009 - 13:34

Numer nie jest zlokalizowany w PL. Sporo osob ma problem z dodzwonieniem sie. Ja z telefonow TPSA i VoIP spokojnie moge sie polaczyc.

#7 Redviking

Redviking
  • 583 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 15:52

Dzieki! poprobuje z komorki orange, prawdopodobnie chodzilo o to ze wszystkie 3 telefony co probowalem byly z Tele2 (obecnie to bodajze netia) ale i tak dziwne, powinno dzialac. Mozliwe ze jakiegos prefiksu brakuje.

#8 aciga

aciga
  • 56 postów
  • SkądMACiek

Napisano 13 kwietnia 2009 - 20:43

... dziś dzwoniłem i nr działał bez problemu, jedynie czas oczekiwania był długi około 10 minut

#9 macandroll

macandroll
  • 252 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 23:33

Pewnie przyjdzie zadowolic sie polsrodkiem czyli podpieciem zewnetrznego monitora, tylko niezbyt mi sie to usmiecha.
Mam tylko (jeszcze) nadzieje ze Apple stanie na wysokosci zadania i udowodni ze ich pomoc techniczna i serwis sa nie gorsze od tych jakie ma PC.


Pewno Cię zmartwię, ale jeśli to jest uszkodzona karta graficzna, to podłączenie zewnętrznego monitora nic nie zmieni.

#10 Redviking

Redviking
  • 583 postów

Napisano 14 kwietnia 2009 - 15:02

W tym rzecz ze to nie karta tylko (prawdopodobnie bo Apple nie przyznaje ze taki problem ma wogole miejsce) kontroler matrycy - wszyscy co maja takie paski a nie udaje sie im uzyskac naprawy podpinaja zewnetrzne monitory i na nich dziala.

#11 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 14 kwietnia 2009 - 15:06

To samo dzisiaj u mnie, numer infolinii - "nie ma takiego numeru" i zarówno z dwoma zerami jak, z jednym jak i bez niczego, bo tak też proponowali próbować w Cortlandzie. Telefon w Netii ( Tele 2 ).

#12 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 14 kwietnia 2009 - 18:23

A ktoś czytał tekst pod spodem?: "Numer bezpłatny z telefonów stacjonarnych. Niektórzy operatorzy sieci komórkowych nie zapewniają dostępu lub pobierają opłatę." Zatem komórki i kombinowani usługodawcy odpadają. Niestety Netia i Tele2 korzystają najczęściej z łączy TP, ale połączenia są przekierowywane. Stąd też mogą być problemy...

#13 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 14 kwietnia 2009 - 19:00

To o tyle dziwne, że z tego samego telefonu, tego samego dostawcy, dzwoniłem na tę infolinię w zeszłym roku bez kłopotu. Musi, że jakieś przejściowe kłopoty.

#14 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 kwietnia 2009 - 14:02

mi z orange się udało:]

#15 fan

fan
  • 43 postów
  • Skądten swąd?

Napisano 15 kwietnia 2009 - 14:08

Numer jest do Cork w Irlandii - probuj ze stacjonarnego.

#16 Redviking

Redviking
  • 583 postów

Napisano 27 października 2009 - 10:48

Dalo sie zyc z jedna linia na ekranie az do dzisiaj... teraz juz ich jest ze 20 i z tym juz niebardzo. Dzwonilem do Tele2 (Netia teraz) i nie lacza na 00 800, to samo z voipdiscounta. Natomiast dzialaja budki TP (oczywiscie nie wszystkie) i telefony stacjonarne TP no i komorki Orange. Masakra. Powazna firma a taka niepowazna infolinia, zaloze starter orange i z niego bede wydzwaniac, nie ma wyjscia.
W dodatku jak zadzwonilem pierwszy raz z budki to pierwsza linia wsparcia oczywiscie kieruje na platna naprawe, sprobuje sie poprzebijac dalej moze ktos wyzej bedzie mogl autoryzowac bezplatna naprawe tak jak w USA:
Apple - Support - Discussions - vertical lines - there for sure ...
Troche ludzi z tym jest pomimo ze Apple udaje ze problemu nie ma.
Ech, pierwszy maczek i moze byc ostatnim, bo bez bezplatnej naprawy to sobie odpuszcze uzywanie czegokolwiek od Apple. Jesli tak bedzie to nie zaufam tej firmie wiecej, a az takim apple fanatykiem jeszcze nie jestem, a jak bede potrzebowal MAC OS'a to sobie zmontuje ha-maca ;)
W porownaniu z infoliniami innych producentow (latwosc dodzwonienia sie, obsluga) to apple na razie laduje 100 lat za murzynami.
A moze zrobie reklame Hi I'm Imac and I have vertical lines on my display? a facet z apple support bedzie udawal ze nie widzi problemu, chyba zeby mu dac 400$ to powie ze wymienial juz wiele LCD z tym problemem bo to jest czeste i naprawi. Wrzuce to na youtube tak jak ten facet od United. YouTube - United Breaks Guitars

---- Dodano 27-10-2009 o godzinie 15:41 ----
Jest numer sprawy, zobaczymy czy sie zgodza naprawic czy nie.

#17 ollla

ollla
  • 17 postów

Napisano 14 września 2012 - 11:04

Sorry, że odkopuje stary temat, ale właśnie się dowiedziałem, że dzwoniąc na ten numer zapłaciłem 100zł (!) za rozmowę. Dzwoniłem z komórki (play), ale uważam, że nie uczciwe jest takie traktowanie klientów, tym bardziej ze numer zaczyna sie na 0800 wiec jasne było dla mnie, że jest darmowy...

#18 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2012 - 11:38

Zaczyna się od 00800, a to różnica. Temat poruszany wielokrotnie i nie ma sensu odświeżać wątku z 2009 roku. Proszę znaleźć aktualny temat, a ten zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych