Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skype vs. Skype - Skype już do pobrania z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

#451 wislakrakow

wislakrakow
  • 37 postów

Napisano 29 października 2012 - 16:11

No właśnie nie mogę. Bo w profilu na kompie z windows seven na skypie mam : użytkownik: live:xxx(bez outlook.com). Napiszę do pomocy Skypa może odpiszą :)

#452 Slasheer

Slasheer
  • 150 postów
  • SkądStorrs, CT

Napisano 16 listopada 2012 - 15:18

Ipad ciągle rozłącza skype.

Hej,
spotkał się ktoś z takim przypadkiem, korzystam z ipada do rozmów na skype. Niestety jest to okropnie uciążliwe, gdyż raz, jak iPad ma humor to da mi pogadac 5 minut, bez rozłączania, a raz 1 minutę. Po prostu wylogowuje mnie tak jakby ze skype, przez co przerywa połączenie. Myślalem, że to wina internetu, jednak ipad zachowuje się tak samo po podpięciu do WiFi jak i na 3G. Gruntowne restarty nic nie pomagają… jakieś pomysły?



Na tym forum piszemy zgodnie z zasadami jęz. polskiego!
Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


#453 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 16 listopada 2012 - 15:35

A wgrywałeś jeszcze raz skajpa?

#454 wislakrakow

wislakrakow
  • 37 postów

Napisano 28 listopada 2012 - 13:56

Nowa wersja Skypa wyszła. Dopasowali aplikację do retiny i wyświetlacza iphona 5 oraz dali wreszcie możliwość logowania za pomocą konta outlook.com jak jest na windowsach. Nareszcie można używać.

#455 Maciekmoniak

Maciekmoniak
  • 21 postów
  • SkądLublin, PL

Napisano 14 grudnia 2012 - 18:32

Skype na iPhonie taki sam jak na Androidzie ? Witam ! Wczoraj gadałem sobie z kolegą przez skype, ja na iPhonie 4 on na komputerze ( rozmawialiśmy a nie pisaliśmy ). I tak z ciekawości zapytam czy na telefonach z androidem rówież jest taka możliwość ? Nie chodzi mi o telefony typu Samsung Galaxy s3 bo to oczywiste, ale np.: samsung galaxy s2, samsung galaxy s1.

#456 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 14 grudnia 2012 - 19:03

A dlaczego nie? Przecież do rozmowy wymagany jest Skype i kamera. Mając kamerę i system pozwalający na uruchomienie Skype masz rozmowę. IPhone ne jest pod tym względem wyjątkowy.

#457 Tomek Seręga

Tomek Seręga
  • 1 postów

Napisano 02 maja 2013 - 16:31

IPad 4 - nie widzę rozmówcy podczas połączenia Skype Witam Posiadam IPad 4 16 GB. Podczas połączeń z komputerem z Win 7 za pomocą Skype rozmówca mnie jak również siebie widzi, natomias ja widzę tylko swoje oblicze w rogu ekranu. Podczas łączenia tegoż komputera z innym komputerem (nie IPadem) wszystko dzała ok. Na iPadzie zainstalowany jest skype w wersji 4.6.0.306 niestety nie wiem na pewno jaka jest na laptopie - pisano mi że 6.3.59.105 Podczas rozmowy wyświetla się komunikat inicjuje wideo... i obrazu nie ma Jeżeli miał ktoś podobny przypadek będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

#458 slawekwch

slawekwch
  • 51 postów

Napisano 03 maja 2013 - 21:43

Ostatnio używałem skype na telekonfie w robocie na iPhone, znakomicie to działa. Dźwięki głośne i wyraźne, nic nie przerywało, szczerze mówiąc to działa lepiej niż na PC

#459 Hryniu

Hryniu
  • 3 postów

Napisano 05 czerwca 2013 - 15:46

Tomek mam to samo tylko z ipadem.Mnie widzą a ja tylko siebie z tym samym komunikatem.Nie wiem o co chodzi.Może ktoś wie jak przejść ten problem?

#460 sydnej20

sydnej20
  • 1 postów

Napisano 03 września 2013 - 21:41

Skype na ipodzie 4 działa tylko na sluchawkach Witam serdecznie, Od razu napisze ze nie znam się na tych sprzetach, tyle ile mi potrzeba to ogarne ;) więc z góry przepraszam za banalne pytania ;) Problem mam tego typu iż skype działa tylko i wyłącznie na sluchawkach tzn dźwięk. Bez słuchawek słychać dopiero jak przyloze ucho ale to się mija z celem takie używanie skype. Wszystko mam podglosnione i inne aplikacje otwierają się normalnie i grają jak grać powinny tylko ten nieszczęsny skype nie :/ Czy ktoś mi podpowie jak to naprawić. Dziękuje i pozdrawiam

#461 diesel2117

diesel2117
  • 1 743 postów
  • SkądKatowice PL

Napisano 04 września 2013 - 00:18

Wina skype, mam to samo na iphone 5 po aktualizacji... :/

#462 michail

michail
  • 146 postów

Napisano 07 września 2013 - 21:15

Rozmówca mnie nie widzi mimo próby włączania i wyłączaia kamery przedniej i tylnej - żadna sie nie włącza. ?

#463 dziadutb

dziadutb
  • 2 postów

Napisano 26 września 2013 - 06:42

Nie działa mikrofon w Skype Witam problem polega na tym ze nie dziala mi mikrofon w komunikatorze SKYPE. Ja słysze rozmowce ale on mnie nie! Dodam jeszcze ze mikrofon dziala prawidlowo na facceboku i kamerze podczas nagrywania. W Ipadzie jak i w Skypie nie widze zadnych ustawien mikrofonu oprocz wyciszenia podczas roxmowy, ale ten jest włączony! Czy macie jakis pomysł na rozwiazanie tego problemu ??? Ipad 4 + IOS7 Pzdr dziadutb

#464 rafi1775

rafi1775
  • 47 postów

Napisano 26 września 2013 - 12:50

Wejdź w Ustawienia-> Prywatność -> Mikrofon i tam sprawdź czy masz włączone dla skype mikrofon.

#465 dziadutb

dziadutb
  • 2 postów

Napisano 27 września 2013 - 18:52

Dzięki rafi1775, wszystko już działa. Nie wiem tylko czemu to się samo przestawiło. Pozdrawiam

#466 Bania88

Bania88
  • 202 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:13

Skype- denerwujacy problem Witam. Niestety wujek google nie znal odpowiedzi na moje pytanie. Mam na telefonie zainstalowany skype, problem jest taki, ze nawet jak wylacze go to i tak jestem dostepny i ludzie nawet w nocy do mnie pisza. Wylaczam wszystkie powiadomienia dla skype, a nawet wylaczylem dla niego dostep do danych - bez skutku. Czy idzie zrobic zeby dzialal jak normalna aplikacja? Tj. przestala dzialac po jej wylaczeniu?

#467 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:15

Tez mam ten problem, nawet po wylogowaniu dostaje powiadomienia jak ktos do mnie napisze ...

#468 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:28

To dość znany problem. Upewnij się, że na innych urządzeniach też jesteś wylogowany. Po tym powinno zaskoczyć. (choć nie na 100%, w końcu to Microsoft)

#469 Bania88

Bania88
  • 202 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:30

Jedyne inne urzadzenie to komp. Ale kompa wylaczam na noc tak wiec chyba nie ma opcji, zeby skype na nim dalej dzialal. AdiGITAL, u ciebie normalnie to dziala? Moze jakis reinstal?

#470 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:32

Mam ten sam problem odkąd mam IP5S :D
Wylogowałem się ze Skype na komputerze, w telefonie, a w pracy nadal widzę, że jestem non stop online.

- - - Updated - - -

Dodam, że czasem mi się zdarzało, że mimo wylogowania z Ajfona powiadomienia op wiadomościach nadal przychodziły na telefon.

#471 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 09:44

Jedyne inne urzadzenie to komp. Ale kompa wylaczam na noc tak wiec chyba nie ma opcji, zeby skype na nim dalej dzialal. AdiGITAL, u ciebie normalnie to dziala? Moze jakis reinstal?


Samo wyłączenie urządzenia nic nie daje. O ile się nie mylę, problem zaczął od kiedy Microsoft zaczął zabawę z wiadomościami off-line w Skype. Odinstalowanie nie zaszkodzi. U mnie pomogło dopiero po przełączeniu statusu na Offline i późniejszym wylogowaniu z każdego urządzenia osobno. Po wszystkim sprawdzałem swój status z konta służbowego. Cała zabawa trochę trwała zanim się serwery "zsynchronizowały".

Ciekwaostka: Skype na Windows Mobile nawet nie ma opcji Offline. Jest tylko "dostępny" albo "niewidoczny".

#472 Bania88

Bania88
  • 202 postów

Napisano 02 kwietnia 2014 - 14:45

Probowalem juz wszystkiego. U mnie nie idzie tego zrobic. Ciekawe czy to wina telefonu czy aplikacji.

#473 ciekawski

ciekawski
  • 1 100 postów

Napisano 20 kwietnia 2014 - 16:01

Cos mi sie zrobilo ostatnio i nie moge odbierac zadnych zdjec wysylanych przez skype na iphone...dawniej normalnie na czacie pisalem i zalozmy uzytkownik x wysylal zdjecie i sie pokazywalo, a teraz mam "x przesyla zdjecie" i tyle, a zdjecia nie widac... Szukalem w opcjach czy cos jest, ale nic nie widze, czy ktos ma jakies rozwiazanie na to?

#474 ec1940c406

ec1940c406
  • 893 postów
  • Płeć:

Napisano 13 czerwca 2014 - 09:45

Aktualizacja Skype z dnia 12.06.2014 - błędy i problemy.

Witam,
wczoraj pojawiła się w AppStore aktualizacja do najnowszej wersji Skype.
Właśnie próbowałem zaktualizować, ale nie da się. Wyskakuje info o aktualizacji, ale po kliknięciu "update" otrzymujemy komunikat "the item you try to buy is no longer available".

Dołączona grafika

Trzeba odinstalować i zainstalować ponownie. Niestety nie działają powiadomienia o czacie, poza jednym - plakietka na ikonie. Zero dźwięków czy powiadomień na ekranie blokady. Czy ktoś jeszcze ma podobne problemy?

#475 roger1801

roger1801
  • 508 postów

Napisano 13 czerwca 2014 - 11:52

Wczoraj mialem ten sam problem jak chcialem zrobic update. Dzisiaj wszystko przebieglo ok.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych