Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[OT] Jaki telefon polecacie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#226 lucass

lucass
  • 112 postów
  • SkądDublin

Napisano 18 sierpnia 2007 - 17:27

tak...Treo 680...mily telefonik....sam mam Treo 650... wedlug mnie cudo.... ale... czy potrzebujesz telefonu czy palmtopa? sam mam dwa SE i Treo.... bo czasem wole mniejszy telefon, ktory ma sluzyc tylko do dzwonienia... a treo robi za palmtopa.... heh, czekam na male biale treo 800 na zdjeciu jest wersja z windowsem dla vodafone...sorry za jakosc ale to koncept i trudno lepsze w sieci znalesc... ma byc terz wersja z palm os garnet :P
Dołączona grafika

a w miedzyczasie palmtop z linuxem sie do mnie zbliza.... starszy model ale wystarcza
Dołączona grafika

#227 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 18 sierpnia 2007 - 18:22

No ja właśnie wolałbym takie 2 w 1 :) Wiem, że takie coś to nie jest może super ekstra rozwiązanie no ale cóż :) Jedno urządzenie i mobilne :) Jak się dopatrzyłem Treo nie ma wifi :> A to go raczej dyskwalifikuje... N80 już jest chyba troszkę starym telefonem o ile się nie mylę... Więc zostaje N61i na którą się chyba zdecyduję :) BTW. O co chodzi z future packiem dla symbiana, co on daje ?? Jak sprawują się telefony z WM na pokładzie ?? Np. HTC P4350 Herald ?? :) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

#228 dusker

dusker
  • 383 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 sierpnia 2007 - 19:31

ja mam LG Chocolate (PLAY) oraz HP Hw6510 (ORANGE)

#229 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 26 sierpnia 2007 - 00:31

Czy masz może jakiś link na podorędziu?


my-symbian.com/forum

Raczej angielska czesc, wiele razy wiecej niz na polskim forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych