Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

WiFi problem na windozie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 abuk07

abuk07
  • 4 postów

Napisano 20 marca 2009 - 17:14

Witam Mam problem z WiFI na windozie na macbook pro. W leopardzie loguje sie do sieci bezprewodowej bez problemu natomiast w windowsie lacznosc jest ograniczona. Wpisywalem juz na stale ip ale to tez nic nie pomoglo. Czy macie moze jakies sugestie co do naprawy tego problemu?

#2 Psycholl

Psycholl
  • 1 postów

Napisano 20 marca 2009 - 20:38

Mam ten sam problem: zainstalowałem Windows XP SP2 na wygenerowanej przez BootCamp partycji, ściągnąłem i przerzuciłem na ten dysk sterowniki, po kolei wszystkie zainstalowałem (zgubiłem płytę z OS X 10.5), ale nie mogę połączyć się ze swoją siecią bezprzewodową (a na systemie operacyjnym Leopard wszystko działa jak należy). Próbowałem "naprawić" sieć, ale nic to nie daje. Przy okazji nie działa mi tzw. prawy klawisz myszy podczas pracy w systemie operacyjnym Windows XP. Czy można coś na to poradzić?

#3 abuk07

abuk07
  • 4 postów

Napisano 22 marca 2009 - 19:22

mysz

Poloz 2 palce na padzie i wtedy nacisnij prawy myszy zdziala. a co do sieci sproboj zmienic ssid ja to zrobilem i zaskoczlo

---- Dodano 23-03-2009 o godzinie 06:27 ----
Witam
Rozwiazalem problem z WiFi pod winda, byl banalny, ustawienie klawiatury. Widoza ustawia sobie klawiature POLSKI(Appla) no a tam znaki nie odpowiadaja jezykowi Polskiemu (programisty) wiec wpisywane haslo bylo bledne. Takze polecam zmiane ustawien klawiatury i WiFi bedzie dzialac

#4 mike1980

mike1980
  • 4 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 kwietnia 2009 - 10:45

Mam podobny problem Mam router D-Linka DSL-2640B (Adsl) połączony kablem z domowym blaszakiem. MBP podłączony przez WiFi. Do tej pory wszystko działało bez zarzutu. Po instalacji XP na bootcamp internet na windzie nie działa. Początkowo wyskakiwał komunikat o szukaniu adresu sieciowego. Po ustawieniu ręczni IP, maski podsieci adresów DNS itd. oraz wpisaniu hasła dostępu na ustawionej polskiej klawiaturze łączy się z moją siecią bezprzewodową i niby wszystko wporządku....ale jak uruchamiam IE to nie chce się otworzyć żadna strona :-(....Oj ten windows...

#5 Leonard

Leonard
  • 1 193 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 03:02

mike1980 - spinguj jakiegoś publicznego hosta - np. 74.125.43.104. Jeżeli otrzymasz odpowiedź to znaczy że pewnie źle wpisałeś adres DNS. Jeżeli nie otrzymasz odpowiedzi, znaczy że pewnie wiele rzeczy jest źle ;) i trzeba sprawdzić calą konfigurację (mogłeś np wpisać ręcznie IP z puli zarezerwowanej dla DHCP routera itp).

#6 signor_parwano

signor_parwano
  • 19 postów
  • SkądW-ek

Napisano 01 czerwca 2009 - 14:34

Spróbujcie zainstalować najnowszy firmware/sterowniki dla chipsetu Intela (tego, który jest na waszym kompie).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych