Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Pytanie] Czy ktoś korzystał z tego sklepu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2006 - 10:21

Przypadkiem będąc na appleinsaiderze trafiłem na reklamę tego sklepu:
http://www.gainsaver...t.aspx?TCode=57
Maja zupełnie przyzwoite ceny i wysyłają do Polski.
Korzystał ktoś z forumowiczów z tego sklepu? Zastanawiam się nad kupieniem u nich PowerBooka i wolałbym wcześniej zapoznać się z opiniami na jego temat.

#2 alleslegales

alleslegales
  • 71 postów
  • SkądKołobrzeg/Szczecin

Napisano 12 września 2006 - 11:15

Pewnie nie. Ja też nie ale na maps.google.com możesz znaleźć to miejsce. Jedyna sugestia to zadzwonic pod numer podany przez nich na Contact Us pogadać i wysłać kogoś znajomego kto mieszka blisko żeby potwierdził adres i istnienie takiego sklepu. Zastanawia mnie tylko czy oszczędzenie paru groszy i przeliczenie tego na nerwy (może sie uszkodzić w drodze, może zaginąć, nie dotrzeć na czas, albo w najgorszym wypadku możesz zostać naciągnięty) jest sensownym wyjściem.

#3 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 września 2006 - 11:22

Właśnie ostro przeglądam ich ofertę. Dają 90 dniową gwarancję, wysyłają do Polski a ceny mają dość atrakcyjne;) Kupowałem już na amerykańskim ebayu i mam pozytywne nastawienie do takich zakupów. Szkoda że nie mogę się oprzeć na opinii forumowicza który kupował w tym sklepie. Co do przewałek, reklama ich oferty znajdowała się na appleinsaiderze więc raczej jest to normalnie działająca firma... Heh... google Twoim przyjacielem;) Wiem już więcej na temat tego sklepu i generalnie nie wygląda to aż tak ciekawie jak na początku... Poczytamy, zobaczymy.

#4 alleslegales

alleslegales
  • 71 postów
  • SkądKołobrzeg/Szczecin

Napisano 12 września 2006 - 14:56

Widzisz :) Powodzenia hehe

#5 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 września 2006 - 10:51

Zupełna zmyłka, ale wygląda ciekawie;)
http://mega-oferta.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych