Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"iGadżety zakazane w domu Gatesów" :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 22 kwietnia 2009 - 18:51

A ja sadze, ze kazdy moze uzywac tego, co mu sie podoba, czy Bill jest jakims bogiem, ktory wlada swiatem? Nie! Jesli bylbym jego dzieckiem, na pewno kupilbym sobie iPhone'a, zeby mu zrobic na zlosc. pozdro

#27 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2009 - 19:01

jest chociaż jeden który mnie rozumie xD

#28 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 22 kwietnia 2009 - 20:01

czy Bill jest jakims bogiem, ktory wlada swiatem? Nie! Jesli bylbym jego dzieckiem, na pewno kupilbym sobie iPhone'a, zeby mu zrobic na zlosc.
pozdro


no jasne że nie jest! ale kim Ty jesteś, że wiesz czy dzieciaki Gatesa chcą iPoda? Wróżką?

...Jesli bylbym jego dzieckiem, na pewno kupilbym sobie iPhone'a, zeby mu zrobic na zlosc.
pozdro


mam pomysł: od dzisiaj zrób wszystkim na złość i przestań chodzić do pracy/szkoły czy co tam robisz na co dzień. A kimże oni są, żeby Cię zmuszać do robienia czegoś? Bogami? Za jakiś czas, kiedy już to ogarniesz, napisz nam proszę komu tak naprawdę zaszkodziłeś.

#29 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 23 kwietnia 2009 - 21:10

Ale ty nie rozumiesz tego wszystkigo(bez obrazy), nie jestem wrozka, ale jakie prawo ma Gates bronic im czegos, bo jest ich ojcem?, i co z tego. Podalem tylko przyklad, jesli oni chcieliby produkt Apple, a nie, ze zaraz przestane pracowac itp., moze sie odrazu powiesze? Chce tylko pokazac, jak chora polityka istnieje na swiecie i juz sie tego nie zmieni, jest co raz gorzej... pozdro

#30 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 23 kwietnia 2009 - 21:43

A po co im iPod, jak pewnie za darmo mają ZUNE?

Bo iPod jest kultowy a Zune tylko fajny.

#31 Skinnyp

Skinnyp
  • 169 postów
  • SkądGdynia

Napisano 23 kwietnia 2009 - 22:10

Niedlugo iPod touch bedzie tak powszechny na komunie jak teraz PSP.. I co wtedy zrobi Bill..


ja mojemu siostrzencowi wlasnie na komunie kupuje toucha :)

#32 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 24 kwietnia 2009 - 17:36

ja jakbym był w rodzinie gatesa to bym wyrzucił przez okno te wszystkie PCty, PDA z wingrozą mobile i zastąpił bym je iPhonem, iPodem i macem:D A jakbym był w rodzinie Jobsa to pewnie bym miał pokój zapełniony jabłkami...:D

#33 TTymek

TTymek
  • 556 postów
  • SkądWrocław/Kępno

Napisano 20 maja 2009 - 16:45

dobra dzieci czas zejsc na ziemie bo jezeli ten temat ma byc zawladniety przez 13-tolatków wyznawajacych jobsa to nie ma mowy o zadnym obiektywizmie. xD LoL HaHaH AnD PoSSdRo 4 aLL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych