Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"iGadżety zakazane w domu Gatesów" :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 04 marca 2009 - 17:57

Gates bardzo wyraznie promuje haslo Think Different ;)

iGadĹźety zakazane w domu GatesĂłw — CHIP
:rolleyes:

#2 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 04 marca 2009 - 18:02

To się nazywa domowa, Gates'owa propaganda :D

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 marca 2009 - 18:05

trochę to smutne...

#4 PATRICO

PATRICO
  • 187 postów
  • SkądTurek

Napisano 04 marca 2009 - 18:11

Biedne dzieci, no bo co zrobi Bill, jak jego pociechy w przyszłości stwierdzą,że przechodzą na "jabłkową stronę mocy", wydziedziczy je???:)

#5 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 04 marca 2009 - 18:20

I zamiast iPoda bede uzywac mp3 creative..?

#6 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 04 marca 2009 - 18:20

Niedlugo iPod touch bedzie tak powszechny na komunie jak teraz PSP.. I co wtedy zrobi Bill..

#7 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 04 marca 2009 - 18:23

Niedlugo iPod touch bedzie tak powszechny na komunie jak teraz PSP.. I co wtedy zrobi Bill..


Przejdzie na buddyzm ;)

#8 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 04 marca 2009 - 18:23

A po co im iPod, jak pewnie za darmo mają ZUNE?

#9 Smoczy

Smoczy
  • 4 066 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 04 marca 2009 - 18:26

I zamiast iPoda bede uzywac mp3 creative..?


Raczej da dzieciakom Zune,a puźniej nauczy je jak usuwać trojany i wirusy:P

#10 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 04 marca 2009 - 18:47

Beda uzywali takiego "no name" 1GB,z wbudowanym USB z Tesco za 45zl :D

#11 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 04 marca 2009 - 19:41

Bill przecież już dawno wydziedziczył dzieci, wiec nie ma się co dziwić. Przecież wiadomo o tym od dawna. Powiedział publicznie, ze on sam doszedł do wszystkiego i jego dzieci tez jak chcą pieniądze to muszą je sobie zarobić. Przepraszam, zapomniałem: powiedzial, ze każde z dzieci otrzyma 100 000$

#12 Dominikmaniak

Dominikmaniak
  • 251 postów
  • SkądKraków 

Napisano 06 marca 2009 - 16:06

świr .niech zabroni dzieciom wchodzić na Apple
i patrzyć na obrazki z wymarzonymi gadżetami apple

#13 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 marca 2009 - 19:24

Niedlugo iPod touch bedzie tak powszechny na komunie jak teraz PSP.. I co wtedy zrobi Bill..


szkoda ze za moich czasów na komunie nie rozdawali takich prezentów :D

#14 dekkiel

dekkiel
  • 209 postów

Napisano 06 marca 2009 - 19:37

Hahahah biedne dzieci gatesa xDD Wszyscy mają iphony i ipody a te muszą z badziewiami z wm chodzić:)

#15 tomlisek1

tomlisek1
  • 124 postów
  • SkądZ Krakowa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:12

Mam pytanie DLACZEGO są zabronione?? u nich

#16 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:19

szkoda ze za moich czasów na komunie nie rozdawali takich prezentów :D


Szkoda ? JA na przykład bym nie chciał dostać takiej rzeczy :) Na kumunię dostałem rower, który do dziś wspominam:) Jakbym dostał jakiś sprzęt to po 12 miesiącach by się zrobił stary i nudny - jak to z elektroniką...

---- Dodano 07-04-2009 o godzinie 19:20 ----

Mam pytanie
DLACZEGO są zabronione?? u nich


pomyśl przez chwilę... :lol:

#17 tomlisek1

tomlisek1
  • 124 postów
  • SkądZ Krakowa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 18:43

Sorki, pomyliły misie nazwiska Jobs z Gates

#18 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2009 - 09:21

Współczuję im -.- Mogli by mieć wszystko od Apple a nie mają nic Windows jst dobry bo jest naprawdę wiele programów Ale Mac jest funkcjonalny itp. Pewnie zamiast iPhone'a maja jakieś BlackBerry

#19 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2009 - 21:05

To jest żałosne, straszne i chore xD Pewnie Bill im wmawia, że PowerPoint jest lepszy od Keynote i Movie Maker jest lepszy od iMovie xD i że znajdą lepsze programy do tworzenia stron niż iWeb xD ja to bym się wyprowadził nawet jakbym miał 10 lat xD BE FREE WITH APPLE

#20 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 21 kwietnia 2009 - 21:48

No dobra - czas zejść na ziemie! Bardzo Was proszę, wysilcie tylko odrobinę swoją wyobraźnię, zdejmijcie okład z jabłek z oczu i pomyślcie jak to jest w rzeczywistym świecie. W świecie, w którym żyjemy, a nie w tym, w którym chcielibyśmy żyć. Po krótce: 1. Czy dzieciaki Gatesa chcą tego czy nie są osobami publicznymi tak samo jak ich ojciec, mama, może i babcia z dziadkiem też. 2. Jak myślicie ile zasrany brukowiec typu Fakt zapłaci jakiemuś paparazzi za zdjęcie dziecka Gates'a z iPodem? (może tyle samo co za zdjęcie Jobs'a z ZUNE w kieszeni). Nie mam raczej wiele wspólnego ze światem wielkiego biznesu ale wiem, że każdy kolejny poziom rozwoju firmy oznacza utratę pewnej części własnej suwerenności, a nawet nie tylko własnej ale i rodziny. Jak myślicie, ile zostało jej Gatesowi? 3. Nie wiem w jakim wieku są dzieci Gates'a ale jeśli nie potrafią jeszcze trzeźwo oceniać skutków swoich działań (w kontekście szumu medialnego) - może to i lepiej, że rodzice decydują o takich sprawach? 4. Z drugiej strony, może ta wypowiedź nie była przypadkowa - jak widać rozniosła się echem - "nie ważne co mówią, ważne że mówią". Czy jest to zabieg medialny czy też nie - ani Gates nie pokaże się z iPodem, ani Jobs z ZUNE. Dlatego też zapewne prezes Audi nie jeździ BMW i na odwrót. Bliskie im osoby też nie będą wzbudzać burzy w szklance wody z tak banalnego powodu, a pytania dziennikarzy o takie sprawy mają tylko sprowokować dyskusję. Ludzie - iPod czy iPhone nie jest niezbędny do życia! iPod jest kultowy i nic mu tego nie odbierze. Skąd niby wiecie o czym marzy dziecko miliardera żeby pisać jak to musi być smutne bo nie ma iPoda? Może jednym z powodów dla których Mac jest dla nas czymś wyjątkowym jest to, że musimy na niego ciułać, że musimy najczęściej czegoś sobie odmówić by kupić taki komputer? Wybaczcie, ale gdybym miał możliwości finansowe na poziomie rodziny Gatesów dajmy na to tylko pod warunkiem nieużywania sprzętu Apple - jakoś bym to przebolał. Zakładam, że każdy z Was zrobiłby tak samo!

#21 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 kwietnia 2009 - 21:59

Pewnie, za taką kasę to i z Zune bym się pomęczył ;)

#22 borsuk1

borsuk1
  • 1 450 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 kwietnia 2009 - 09:43

No rzeczywiście kolega ma rację no ale może bez przesady. Ja rozumiem, że nie po za domem gdzieś w centrum jakiegoś city, ale we własnym domu?? Przecież ich posesja jest tak chroniona, że to głowa małą i raczej żaden paparazzi tam by się nie wdarł i nie robił dzieciom zdjęć z za winkla jak jakiś pedofil bo by Bill go pozwał jakby to zobaczył, a zobaczyłby to po kilku sekundach i już było by po fotografowaniu. A we własnym domu to raczej można robić prawie to co się chce. Oczywiście nie wszystko, ale większość rzeczy. Tak przynajmniej ja uważam ;)

#23 Piterson

Piterson
  • 224 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 kwietnia 2009 - 09:50

Borsuk1: Chyba nie znasz mocy Canona 1200mm L 5.6 :D

#24 domeen

domeen
  • 270 postów
  • Skądja to znam?

Napisano 22 kwietnia 2009 - 11:11

...bo by Bill go pozwał jakby to zobaczył, a zobaczyłby to po kilku sekundach i już było by po fotografowaniu...


po pierwsze ludzie żyjący ze skandalowych fotek nie robią zdjęć zza winkla bo mają do tego celu odpowiedni sprzęt za setki tysiaków $, a co do procesów to chyba nie wymaga komentarza.

#25 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwietnia 2009 - 13:24

Wybaczcie, ale gdybym miał możliwości finansowe na poziomie rodziny Gatesów dajmy na to tylko pod warunkiem nieużywania sprzętu Apple - jakoś bym to przebolał. Zakładam, że każdy z Was zrobiłby tak samo!

Popieram kolegę :-)

Poza tym, gdybym produkował np.: CZERWONE KWADRATY, a konkurencja robiłaby NIEBIESKIE PROSTOKĄTY, to na pewno nie chciałbym aby moja rodzina kupowała ich produkty tylko doceniała mój nieważne jaki by była! Taka prawda i mentalność człowieka - jeżeli tak by nie był, to zdecydowana większość z Was powinna odsyłać klientów do firm "lepszych" - a dlaczego tego nie robicie, skoro wiecie, że inni zrobią to lepiej niż np. Ty drogi czytelniku? Dlatego, że każdy chce zarobić i promuje swój produkt.

Przepraszam z góry jeżeli kogoś uraziłem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych