Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Chyba problem z klawiatura acryl bluetooth - klawisz Tab wriuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 benjik

benjik
  • 21 postów

Napisano 05 lutego 2009 - 13:51

witam wszystkich forumowiczow. Mam bardzo dziwny problem, z ktorym walcze juz dwa dni i nie moge sobie poradzic.

Ogolnie rzecz biorac klawisz Tab zostal jakby przedefiniowany. Otoz w Windowsie a dokladniej w Wordzie 2000 przycisniecie klawisza Tab powoduje wstawienie myslnika zamiast tabulacji. Poza tym klawisz Tab przestal sluzyc do przechodzenia pomiedzy poszczegolmymi elementami okna programu np Firefox'a. Wcisniecie klawisza Tab na pasku adresu przegladarki powoduje wstawienie myslnika - zamiasta przejscie do paska wyszukiwania Google.

Dziwne jest to ze jezyk jest ustawiony na polski a klawiatura na polski programisty. Probowalem usuwac a nastepnie dodawac i jezyk i typ klawiatury ale bez rezultatu. nawet reinstalacja Word'a nie dala nic.

Dziwniejsze jest to, ze taka sytuacja ma miejsce na klawiaturze acryl Bluetooth. podlaczajac zwykla klawiature USB Apple'a wszystko jest w porzadku. Wywalalem z systemu klawiature i nic to nie daje.Klawiatura zwariowala, czy co - albo moze zalicza zgon?

jest to moj pierwszy przypadek z Windows'em na maku. do tej pory ponad rok hulalo wszystko osej. Bootcamp w wersji 2.1, Windows XP Pro SP2, imac Alu 20'' 2GHz, 4Gb ramu.

Moze ktos spotkal sie z taka dziwna przypadloscia?

P.S.

Wszystkim, ktorzy zaraz zaczna mnie pytac po co mi Windows na maku z gory dziekuje - darujcie sobie. Windowsa musze uzywac w pracy wiec potrzebowalem komputera na ktorym moge uzywac OSX (prywatnie) i windows'a (zawodowo).

pozdrawiam. benjik

---- Dodano 05-02-2009 o godzinie 22:17 ----
Po kilku godzinach testow odkrylem ze nacisniecie klawisza "minus" na klawiaturze numerycznej dziala jak wcisniecie klawisza Tab. wyglada na to ze klawisze sie pozamienialy funkcjami. jak tu powrocic do normalnosci?

#2 benjik

benjik
  • 21 postów

Napisano 08 lutego 2009 - 23:14

Skonczylo sie na postawieniu od nowa Windows'a. wszystko dziala ale niestety instalowanie wszystkiego troche trwalo i to najwiekszy bol.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych