Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

'Testy i Opinie' zaczynamy !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2005 - 23:21

Zachęcam do wysyłania testów i opini na temat posiadanego przez WAS sprzętu i oprogramowania. Nie ma chyba lepszego źródła wiedzy na temat produktów Apple, niż od użytkowników. Ponieważ nadal jako MAC/iPOD użytkownicy jesteśmy w mniejszości, warto przedstawiać osobom niepewnym, wrażenia tych, którzy już zaufali Apple. Szczególnie istotne są opinie na temat sprzętu starszego z racji zamożności polskiego nabywcy. Sami ustalcie formę i ekspresję, test nie musi być sztywny ani trzymać się jakiś reguł i konwencji. Im więcej twórczego wkładu, tym ciekawszy efekt. Dane techniczne zna każdy, natomiast to, czy zasilacz od ibooka/powerbooka nadaje się do podgrzewania kawy ... to wiecie tylko WY ! Ewentualne zdjęcia proszę przesyłać najlepiej w formacie WYS/SZER X/505 pix Kontakt : PW/cyprian.s@gmail.com Pozdrawiam

#2 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 lipca 2005 - 08:17

Doskonały pomysł. Skończe pisać pracę magisterską to napewno coś wysmaruję :mrgreen: Tyle tylko, że kompy apple'a też mają swoje wady (szczególnie w Polsce). Przewidujesz jakąś cenzurę :twisted: ?

#3 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 07 lipca 2005 - 10:22

Właśnie piszę test myszek na USB. Nówki, 800dpi, kumpel dostał do testowania dla PCtowego serwisu. Na płytkach są stery od X'a więc zobaczymy :twisted: . Potem napiszę jakiś tekst jakiego używanego maka warto kupić i dlaczego G3 B&W :mrgreen: :wink: . Piszę tak z wyprzedzeniem, żeby nikt mi arta nie podkradł :) .

#4 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 07 lipca 2005 - 19:16

_sys zabraknie ci miejsca na forum :mrgreen: jest dużo powodów żeby zakupić Smerfa :) co do mnie to moge potestowac kart na pci USB (2.0), Dyski, napędy cd\dvd itp. Również mogę przedstawić sposób przerobienia chłodzenia w B&W :) radiatorek na procku, kolorowy wiatraczek 120x120, podświetlany wiatraczek w zasilaczu itp :P

#5 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2005 - 10:08

Przewidujesz jakąś cenzurę

- moze troszeczke


Właśnie piszę test myszek na USB. Nówki


Potem napiszę jakiś tekst jakiego używanego maka warto kupić i dlaczego G3 B&W


moge potestowac kart na pci USB (2.0), Dyski, napędy cd\dvd itp.


Panowie nie moge sie doczekac ! :)

#6 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2005 - 13:55

A ja chciałem zaproponować możliwość dodania artykułu od zarejestrowanego czytlenika w takiej formie jak to było na jabłuszku albo jest na macnews.pl
Jeśli tu można dać coś od siebie, to jest to tak nieintuicyjne, że taka lama jak ja nie wie jak to zrobić :mrgreen:
Brakuje mi po prostu w menu wortalu wyraźnej pozycji w rodzaju "dodaj/napisz artykuł/news"

#7 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 09 lipca 2005 - 15:07

A ja chciałem zaproponować możliwość dodania artykułu od zarejestrowanego czytlenika w takiej formie jak to było na jabłuszku albo jest na macnews.pl


Nestety muszę zaprotestować. Pomysł dobry, ale artykuły/testy powinny trzymać wysoki poziom. Myślę, że mają one reprezentować MyApple.pl a ortografy i niewiedza autora może wpłynać na pogorszenie wizerunku MyApple'a jako wiarygodnego źródła informacji o świecie maczka. Chyba dobrze by było jakby każdy taki tekst przed publikacją przeszedł przez ręce admina czy kogoś innego, który poprawiłby ewentualne błędy i zlecił autorowi poprawki (nikt nie ma chyba czasu poprawiać za kogoś tekstu :wink: ). Tylko moje skromne zdanie 8) .

#8 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 lipca 2005 - 15:43

Każdy może napisać posta w odpowiednim dziale i zgłosić go adminowi do przeniesienia na stronę główną.

#9 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2005 - 16:19

Nestety muszę zaprotestować. Pomysł dobry, ale artykuły/testy powinny trzymać wysoki poziom. Myślę, że mają one reprezentować MyApple.pl a ortografy i niewiedza autora może wpłynać na pogorszenie wizerunku MyApple'a jako wiarygodnego źródła informacji o świecie maczka. Chyba dobrze by było jakby każdy taki tekst przed publikacją przeszedł przez ręce admina czy kogoś innego, który poprawiłby ewentualne błędy i zlecił autorowi poprawki (nikt nie ma chyba czasu poprawiać za kogoś tekstu ). Tylko moje skromne zdanie .


No przecież tak to ma działać, że najpierw artykuł czeka na zatwierdzenie przez admina :)
Nigdzie nie napisałem, że klikasz i już news jest na głównej stronie, wręcz przeciwnie: tak jak bylo na jabłuszku i jest na macnews.pl :)

[ Dodano: 2005-07-09, 17:20 ]

Każdy może napisać posta w odpowiednim dziale i zgłosić go adminowi do przeniesienia na stronę główną.


W odpowiednim, to znaczy w jakim? O to mi chodzi... Czy ta procedura jest gdziekolwiek opisana?
Ja na nią nie trafiłem :/

#10 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 09 lipca 2005 - 17:13

W takim w którym post będzie pasował tematyką, a jeśli to coś wartego aby umieścić na głównej to dajesz mi cynk i już :)

#11 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2005 - 17:24

W takim w którym post będzie pasował tematyką, a jeśli to coś wartego aby umieścić na głównej to dajesz mi cynk i już

Acha, rozumiem :)
Ale sam post już redaguję tak, jak ewentualny news, tak? Wstawiam jakąś fotkę ewentualnie itd...?
Czy to już robi admin?

#12 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 09 lipca 2005 - 18:01

Zachęcam do wysyłania testów i opini na temat posiadanego przez WAS sprzętu i oprogramowania.



W takim w którym post będzie pasował tematyką, a jeśli to coś wartego aby umieścić na głównej to dajesz mi cynk i już :)


To w końcu to mają być testy, czy newsy, że na stronę główną będziecie wklejać :shock: :?:

#13 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipca 2005 - 18:06

Oj, no mały OT zrobiłem nt. newsów :)

#14 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 09 lipca 2005 - 18:09

Oj, no mały OT zrobiłem nt. newsów

A to trzeba było tak od razu :mrgreen: . Już się zastanawiałem jak code zamieści na głównej testy :P .

#15 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 10 lipca 2005 - 10:16

Jeśli ktoś chce to może i fotke zrobić ale szerokość MUSI być 505px a wysokość taka w miare nie za duża żeby pół strony nie zajmowalo <- to dotyczy neswów A testy to oddzielna sprawa ;)

#16 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 lipca 2005 - 19:51

Panie i Panowie Co News-ow to sprawa juz jest rozwiazana, natomiast testy i minitesty/opinie wymagaja zamieszczenie zdjec/dzwiekow itd a to wymaga serwera/konta ktorym nie kazdy dysponuje. Dlatego procedura zamieszczania testu wymaga wiecej, znaczniej wiecej zachodu i proponuje kontakowac sie mailowo. Przynajmniej na razie nie mamy do czynienia z zalewem testow zatem mysle ze dam rade konsultowac sie z kazda osoba indywidualnie aby osiagnac wspolny cel. Jezeli ktos dysponuje wszystkim co potrzeba i chce zupelnie samodzielnie sprawe wykonac to prosze takowy testy wrzucac do dzialy najbardziej pasujacego poprzedajac go "[ Test ]" dla naszej wiedzy a my to przeniesiemy gdzie trzeba. jedynie przypominam aby foto mialy szer. 505 pikseli i w miare mozliwosci byla rosadnej jakosci i dobrej kompresji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych