Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sad News


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 03 lipca 2005 - 22:07

[center:8d098a68e5]Dołączona grafika[/center:8d098a68e5]
Smutne wieści z Nowego Jorku. Nastolatek o imieniu Christopher Rose został zamordowany przez dwóch nieletnich, którzy zostali aresztowani pod zarzutem morderstwa, kradzieży oraz posiadania broni. Czemu piszemy o tym w MyApple? Ponieważ, bandyci zabili go tylko dlatego, żeby zabrać mu iPoda... Co więcej liczba kradzieży iPodów stale rośnie. Największy wzrost tego procederu zanotowano w nowojorskim metrze. Co ciekawe skradzione iPody rzadko kiedy zostają sprzedawane, co świadczy o tym, że nowi "nabywcy" zostawiają je do własnego użytku. Czyżby magia iPoda aż tak mocno przyciągała?

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 22:15

czas pozbyć się białych słuchawek, które i tak są takie sobie (jakość) [']

#3 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 22:22

Najwyraźniej... Koniec lanserki na białe kabelki...

#4 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 22:58

No przykra sprawa... Ale cóż, NY to kolos, to i takich ludzi jest na pęczki... W Polsce, raczej nie znajdziecie wielu chętnych na białe słuchawczki, taki dresiarz, najpewniej nie wie co to, a juz poznać po kolorze kabelków... nie, nie sądze... Myśle, że w Polsce więcej chętnych będzie na telefon, anieżeli na iPoda... Zreszta, ja zawsze mam kabel od słuchaweczek pod koszulą :wink: Pozdrawiam, waluigi

#5 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 23:00

BTW któryś z modeli kriejtiwa też ma białe kabelki i nawet kształt słuchawek iPodowy ;)

#6 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 03 lipca 2005 - 23:11

[*]

#7 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 03 lipca 2005 - 23:31

dresiarz właśnie dlatego może ci zabrać białe kabelki, że ich nigdy wcześniej nie widział :twisted: A jeśli już widział to i tak zabierze, bo wie do czego są podłączone :lol:

#8 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 23:39

dresiarz właśnie dlatego może ci zabrać białe kabelki, że ich nigdy wcześniej nie widział :twisted:
A jeśli już widział to i tak zabierze, bo wie do czego są podłączone :lol:

Jejku, tym sposobem, najlepiej nie mieć telefonu, bo Ci go ukradną, ba, nawet ubrań, bo moze sie komus spodobają...
IMO prawdpodobieństwo ze stracisz iPoda, jest mniejsze, w stosunku straty telefonu...
Pozdrawiam, waluigi

#9 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 23:47

telefon zazwyczaj nosi się w kieszeni i go za bardzo nie widać

#10 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 03 lipca 2005 - 23:52

ale i tak w Polsce menelstwo się szerzy :lol:

#11 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2005 - 09:13

u mnie w miescie i sluszalem nawet ze w warszawie buty nawet kradna, jesli masz za dobre :/ przepraszam za slowa ale kurwicy mozna dostac, gdy ide sobie ulica i musze myslec o tym zeby mi nic nie ukradli. Albo w Warszawie, jak ktos do mnie dzwoni, to tez trzeba uwazac gdzie sie stoi :/ wracajac do tematu, w NY mlodzi zaczynaja gnaty nosic, czy to biali czy czarni i jak masz bron to bardziej cie kusi zeby jej uzyc. bron w PL nie jest rzecza normalna tak jak w stanach i jeszcze dlugo bedziemy pewnie musieli poczekac (na szczescie) zanim ludzie zacza kupowac bron. Z drugiej strony mamy jeszcze fakt ze dresy nosza noze, roznego typu ale i tak czesto boja sie ich uzyc... wiec nie jest zle :|

#12 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 04 lipca 2005 - 09:48

Ja właśnie jestem w stanie rozmyślań, czy nie warto by było dla mnie zacząć nosić w plecaku bagnet :twisted: . Mam taki wieeelki 8) . Jakby jakieś dresy wyskoczyły z kosami (dres to zwierzę stadne, pojedyńczo nigdy nie atakuje) to bym wyjął i od razu by pochowali te pilniczki :lol: . Mnie też wkurza to, że już po mieście nie można się normalnie przejść.

#13 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 lipca 2005 - 10:02

Tia... a ja się wybieram do Nowego Yorku... :/ To podobno najbezpieczniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych...

#14 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 04 lipca 2005 - 10:54

insider, podobno Detroit jest niebezpieczniejsze...

_sys, ale zanim bys wyciagnal pewnie juz oni dzieki swoim super-sportowym butom i dresom by dolecieli ;)

#15 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 04 lipca 2005 - 14:56

Z tym Nowym Jorkiem przesadzacie, aktualnie po tym jak Guliani zreformował policje jest dość bezpiecznie, poodbno nawet to jedna z najbezpieczniejsz metropolii, byłem zębów nie stracilem, chociaż cały mahattan z buta przeszedłem. Mieszkałem na Brooklynie (bezpiecznie) Harleem trochę dziki (wloska mafia i meksykańcy),ale przyjazny, przez Bronx odważylem się tylko przejechać kilak razy smochodem, ale podejrzewam, że moźna się pojawić gdzieniedzie, tylko nie wiedziałęm gdzie... Co do Polszy i bandytyzmu, szkoda słów... coraz gorzej, coraz brutalniej, widać oznaki polepszania się, ale chyba troszkę za wolno...

#16 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 06 lipca 2005 - 16:20

Uwaga! W poniedziałek sam Stefan Jobs zadzwonił do ojca zamordowanego chłopaka i złożył rodzinie kondolencje. Powiedział też, że zawsze może (ojciec) do niego zadzwonić, jeżeliby czegoś potrzebował. Miły gest.

#17 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2005 - 17:11

Uwaga! W poniedziałek sam Stefan Jobs zadzwonił do ojca zamordowanego chłopaka i złożył rodzinie kondolencje. Powiedział też, że zawsze może (ojciec) do niego zadzwonić, jeżeliby czegoś potrzebował. Miły gest.



plotka?? czy mi sie tylko wydaje ?

#18 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 06 lipca 2005 - 18:53

plotka?? czy mi sie tylko wydaje ?

Sam oceń. Mi wygląda na fakt.
http://ipodgarage.co...icle.php?id=111

#19 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 06 lipca 2005 - 22:30

Jeśli to prawda, to bardzo ładnie z jego strony. Jednak wiadomo, że Ojcu tego chłopaka nic juz nie zwróci syna, więc może mieć dziwne uczucia do Appla... :? Generalnie, bardzo przykra sprawa, że tak młodzi i niewinni ludzie, gina za nic :( Pozdrawiam, waluigi

#20 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 06 lipca 2005 - 23:05

Sory... ale mysle ze to tylko zeby zrobic dobre wrazenie i sprzedawac wiecej tych iPodow... ['][']

#21 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2005 - 23:27

Sory... ale mysle ze to tylko zeby zrobic dobre wrazenie i sprzedawac wiecej tych iPodow...


Niestety mi także to tak wygląda , może jednak nie znamy sprawy wystarczająco dokładnie

#22 kola_00

kola_00
  • 209 postów
  • SkądOsiek/k Sandomierza

Napisano 09 września 2006 - 13:22

Upp... Będe musiał uważać z moim iPodem :)

#23 raczysz

raczysz
  • 52 postów

Napisano 09 września 2006 - 20:31

W poniedziałek sam Stefan Jobs zadzwonił do ojca zamordowanego chłopaka i złożył rodzinie kondolencje. Powiedział też, że zawsze może (ojciec) do niego zadzwonić, jeżeliby chciałby dostać kolejnego iPoda. Miły gest.


;)

#24 PaTrYk_Yo

PaTrYk_Yo
  • 32 postów
  • Skądze Stogów

Napisano 25 grudnia 2006 - 14:03

Mój kumpel kupil pod wyglad taki jakby marker duzy ale to "palka sprezynowa" podesle zdjecie kiedys to zobaczycie a boli jak niewiem co :) z takim czyms do ciebie nie podejda
hehe :]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych