Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

podstawy zarzadzania- apple- egzamin- człon kierowniczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 10 stycznia 2009 - 14:33

kocham Was i buziaczki :* Po pierwsze to ze jestem na pierwszym roku ZGN to nie znaczy ze mam 19 lat. Po drugie studiowalem na panstwowej uczelni inni kierunek. Wiec mam porownanie niestety. I JA osobiscie nie dostrzegam roznicy miedzy panstwowa uczelnia a prywatna z tym ze na prywatnej jest sto razy lepszy sprzet i kontakt z wykladowcami;-) Po trzecie nie mowilem tez ze studiuje na prywatnej uczelni w polsce, prawda? Jest wiele niewiadomych :-) Poza tym nie szukam tutaj wojny. Juz nie potrzebuje tutaj pomocy. PS gdybym napisal ze zaplace za napisanie takiej pracy 300zł to kazdy z WAS- POLSKICH MADROSCI napisalby bo zarabiajac na uczelni 3 tys to sobie mozna.. wiecie. (nie obrazajac nikogo oczywiscie). Pozdrawiam

#27 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 10 stycznia 2009 - 15:33

Moja rada - zmień uczelnię, bo będziesz kolejnym wykształconym bezrobotnym z dyplomem na widok którego HRowcy będą się kłaść ze śmiechu....


Moge tylko potwierdzic. Co jakis czas do mnie do pracy przy projektach trafiaja tacy muczaczos z pretensjami (finansowymi) po prywatnych wyzszych szkolach gotowania na gazie i marketingu ;)
Polskie uczelnie panstwowe nie sa super hiper, ale przy prywatnych to kuznie talentow :D

#28 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 stycznia 2009 - 16:07


6,

troszkę flejm nam się wzniecił.... czy mogę prosić kolegów i koleżanki o wstrzemięźliwość ?



#29 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 10 stycznia 2009 - 16:23

Moge tylko potwierdzic. Co jakis czas do mnie do pracy przy projektach trafiaja tacy muczaczos z pretensjami (finansowymi) po prywatnych wyzszych szkolach gotowania na gazie i marketingu ;)
Polskie uczelnie panstwowe nie sa super hiper, ale przy prywatnych to kuznie talentow :D

nie zgodze sie z Toba drogi kolego. Ale kazdy moze miec inne zdanie prawda? W koncu czy to wazne na jakiej uczelnie sie studiuje? I tak wazna jest praktyka zawodowa. Mozna kupic wyksztalcenie wszedzie, lecz pytanie po co..? Mozna studiowac prywatnie i wymagac od siebie.

#30 Desertsun

Desertsun
  • 54 postów

Napisano 10 stycznia 2009 - 17:30

Ale się uśmiałam : "Bo wykładowca miał was w d**" hahahaha ! To ja nie wiem jak sobie chcesz dać radę na kolejnych sesjach, bo to, że wykładowca ma studentów gdzieś to akurat stała praktyka. Ja już przywykłam do zajęć na których oglądamy filmy o Palestynie i rozmawiamy o polskim hymnie a przed sesją otrzymujemy 2 strony A4 zagadnień dot. np. gospodarek światowych albo podatków leśnych, cywilnoprawnych i innych przyjemności. I radzę się lepiej też zacznij się przyzwyczajać, bo kiepsko widzę Twoje następne egzaminy. Ale humor mi poprawiłeś :) dziękuję

#31 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 10 stycznia 2009 - 17:47

Jak mnie pamięć nie myli zaczynało się od iPhone za grosze na allegro (1000 sztuk), ostatnio był linux z "graficznym interfejsem" dla iPhone, a teraz to. Kolejny temat z cyklu prowokacje, bo nie sądzę żeby free66 pisał na poważnie, gdyż opisując temat który podał chociażby na podstawie postów z tego wątku otrzymałby ze dwie strony A4 :-)

#32 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 10 stycznia 2009 - 17:58

ja sie dziwie jednemu, ale tak naprawde. Dlaczego kazdy z Was omija moje pytanie dotyczace pierwszego postu? Nie znacie odpowiedzi? Wystarczyla by mi taka odpowiedz. Kolego dam Ci adres strony www, przeczytaj ta ksiazke a ta, zrobisz sam wszystko, a pisal za Ciebie nie bede. Proste!!!! Mozna zamknac temat gdyz SAM napisalem WSZYSTKO! Bez Waszej pomocy, ale i tak caluski dla Was Kochani. Lubie takie drazliwe tematy ludzi. Wasza reakcja w 40% byla prawidlowa. Ale i tak warto bylo zadac takie pytanie. pozdrawiam i zycze sukcesow zawodowych lub naukowych (szczerze).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych