Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pomóżcie w zdobyciu MacBooka :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
130 odpowiedzi w tym temacie

#101 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 01:41

Przepraszam, za rozsiewanie plotek, ale przeglądając forum kibolów natrafiłem na takie coś: "(...)na naszym forum czyt. Korony zalogowala sie niby osoba od fotki z wiewiorka, piszac ze jesli nie odrobi straty to wszyscy ludzie od niej beda glosowac za moja praca... powod ponoc osoba od jajek strasznie pojechala po jego zonie autorce pracy..." Z czystej ciekawości, bez żadnych zamiarów [nie potrakyujcie mnie wrogo ;p], O co chodzi?

#102 GReat

GReat
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 grudnia 2008 - 02:25

to smierdzi kitem, bo soobiscie znam Vithrena i watpie zeby takie cos mialo miejsce. :) kity satelity :-P i glosuje dalej, bo mu sie przyda ten macbook jak malo komu...

#103 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 26 grudnia 2008 - 02:41

..tez klik..

#104 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 02:42

Z czystej ciekawości, bez żadnych zamiarów [nie potrakyujcie mnie wrogo ;p],
O co chodzi?


Małżonek autorki pracy uważa, że... hm... Święta świętami a konkurs trwa... - By Piotr Potera - tutaj, możliwe, znajdziesz odpowiedzi, znaczy: zarzuty. Sam - nigdy o szanownej małżonce nie wyraziłem się źle. "Dyskusja" między mną, a autorem bloga - mężem autorki - choć pozbawiona sensu z różnych powodów, obfituje w różne, pewnie trudne do odczytania, szczegóły, więc trzeba wspomnieć o:
autorka, również, jak ja, digartowiczka, dorwała jakiś profil na NK(jak się później okazało, biednego kolegi z DA) & uparcie twierdziła, że mam lat 19, a na imie - Gracjan. Nie mam lat 19, nie mam również na imię Gracjan, co, po uprzednim wyjaśnieniu, autorka skwitowała, że się wypieram i jestem, uch, żałosny.
Parę osób, z nieukrywaną, choć może nieco aż nazbyt widoczną, uciechą wyjaśniło, że zaszła pomyłka. Niestety, pewnie zarówno mąż jak i żona uważają, że mam brata-klona etc.

#105 GReat

GReat
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 grudnia 2008 - 03:11

hahahah mistrz historyjka, a tak btw, ktorego usera z DA ?

#106 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 03:11

Gracjana, GReat, biednego Gracjana :D

#107 GReat

GReat
  • 27 postów
  • SkądWrocław

Napisano 26 grudnia 2008 - 03:53

hahahaha tego gracjana, no to faktycznie szkoda chlopa, ale profilowe ma mistrz :D juz bez offtopow bo modzi zatluka

#108 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 14:28

Smierdzi kitem w obie strony... :lol:

#109 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 14:29

Acha Wszystko jasne juz chyba 10 głosow oddałem :D

#110 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 26 grudnia 2008 - 14:42

Ja tam ciagle klikam jak moge ;D

#111 pineapple

pineapple
  • 106 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 15:08

Oj, przewaga w stosunku do suszi zmalała do mniej niż 100 głosów. Może to niezdrowe, ale jakoś nie chcę, by jakiś kibol szpanował nowym maczkiem przed skinheadami. A po przeczytaniu wątku z tego forum kibiców Kielc aż mi wrze w środku. :evil:

#112 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 20:58

Kurde znowu ten kibic prowadzi... Aż mi się kotłuje, jak jakiś skin ma dostać MBP do windowsa i szpanu. Głosujcie i rozsyłajcie, pomóżcie koledze :D

#113 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 26 grudnia 2008 - 23:09

I prosze pan ze znakiem zapytania prowadzi o jakieś 500-600 głosów!
Kibole klikali...:D

---- Dodano 27-12-2008 o godzinie 13:21 ----
I wiewiórka prowadzi

#114 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 27 grudnia 2008 - 13:29

Yhh, jakbyśmy z taką zawziętością w Pajacyka poklikali...

#115 Gringo997

Gringo997
  • 779 postów
  • Skądnieznana

Napisano 27 grudnia 2008 - 16:32

gość ma już niezłą przewagę...

#116 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 27 grudnia 2008 - 17:19

odpusc sobie albo wez sie profesjonalnie do roboty,...


Aha - profesjonalna robota to znaczy oszustwo?

ty nie masz dylematu moralnego wiec przemysl to,


Nie - to Ty przemyśl zanim coś znowu coś takiego napiszesz.

...ja bym pomyslal o ufundowaniu nagrody, 10% wygranej dla konstruktora skutecznego narzedzia...

Ja bez zastanowienia zafunduję odpoczynek od tego forum każdemu kto będzie tu konstruował/podawał metody czy narzędzia służące do jakichkolwiek oszustw internetowych.

Żeby nie było wątpliwości - propagowanie swojej pracy w konkursie na forum jak najbardziej ok - sam klikam.

---- Dodano 27-12-2008 o godzinie 16:22 ----

Pi, nawet gdybym chciał coś podobnego przedsięwziąć to nie mam pojęcia "jak". Jeżeli masz pomysł, którym umiałbyś mi pomóc - gdyby ktokolwiek z Was, moi drodzy, taki miał - słucham naprawdę uważnie. :)


Ja również "słucham" i lepiej by to nadal była dyskusja o twojej udanej pracy, a nie o oszukiwaniu w konkursie.

#117 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 27 grudnia 2008 - 17:31

Ja zagłosowałem, ale na inną pracę, bo ta podsunięta pod nos mi się i tak nie podoba.

#118 123456

123456
  • 0 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 18:09

Moje "narzedzie" zrobilem z [URL="http://www.google.pl/"]TEJ[/URL] strony... serio ale jak pisalem tylko 10 glosow sie udalo nabic :(

#119 pi

pi
  • 616 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 18:12

Aha - profesjonalna robota to znaczy oszustwo?

Nie - to Ty przemyśl zanim coś znowu coś takiego napiszesz.


to co napisalem w kilku swoich postach w tym watku jest efektem moich obserwacji tego typu konkursow, w tym jednego z bliska,
gdyby chodzilo o uczciwa ocene pracy konkursowej kazdy mialby prawo oddac jeden glos na prace i tyle,
a tu moim zdaniem chodzi o jak najwieksza ilosc odwiedzin strony i przekazanie komunikatu przez firme ubezpieczeniowa,
a ze przy okazji szczuje sie ludzi przeciw sobie/ kibole przeciw digiartowcom itd, to ich nie za bardzo obchodzi,
przeciez oni tylko rozpisali konkurs i dali nagrode, co moga poradzic na to ze ludzie dla tej nagrody potrafia sobie robic rozne dziwne nieprzyjemnosci,

Ja bez zastanowienia zafunduję odpoczynek od tego forum każdemu kto będzie tu konstruował/podawał metody czy narzędzia służące do jakichkolwiek oszustw internetowych.


zatem pytanie brzmi czy metoda o ktorej pisalem jest oszustwem?
ciekaw jestem czy w regulaminie konkursu jest zaznaczone ze trzeba to robic osobiscie czy mozna zlecic np.... maszynie,


Ja również "słucham" i lepiej by to nadal była dyskusja o twojej udanej pracy, a nie o oszukiwaniu w konkursie.


zwroc uwage ze w pierwszym poscie autor watku pisze ze jakosc pracy to najmniej istotna kwestia w tym konkursie

#120 Vithren

Vithren
  • 26 postów

Napisano 27 grudnia 2008 - 19:34

Pisałem już, że oba obozy głosujące dogadały się, że cokolwiek ma się stać - moja praca nie może wygrać? chyba pisałem. W każdym razie do 15 stycznia masa czasu i zapewne do tego momentu nieobcy im będzie syndrom wypalenia. Więc jest jeszcze czas, są jeszcze pomysłu. Źle nie jest. 1500 głosów przewagi można odrobić w ciągu jednego dnia(tak się stało w drugim dniu, kiedy moja praca została umieszczona; co prawda pare osób pewnie ma mnie dość ;) ). Regulamin jest wyjątkowo "luźny", absolutnie minimalistyczny - do wglądu jest, przecież. Nie reguluje kwestii "kto"/"co" głosuje, nawet[co woła o poste do nieba], nie reguluje co podchodzi pod oszustwo, nie ma nawet wyróżnionego(chyba, może nieuważnie czytałem cztery razy) meila, na który zgłaszać można swoje uwagi co do przebiegu.

#121 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 28 grudnia 2008 - 02:16

Ależ promujcie pracę kolegi ile chcecie i jak chcecie - nic mi do tego.
Proszę tylko by tutaj nie powstał sztab akcji pod kryptonimem:"jak oni oszukują to my też" ponieważ w mojej ocenie to nie uchodzi, a od tego jestem by decydować co na tym forum jest niedopuszczalne.
Dziękuję.

#122 123456

123456
  • 0 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 13:59

potrzeba 1700 glosow, od ostatniego razu ok. 20 razy zaglosowalem (podbijam :)

#123 nitr0

nitr0
  • 850 postów
  • SkądGryfino, Poland

Napisano 28 grudnia 2008 - 16:37

głos poleciał. dwa powody : -rozumiem Cię, bo sam szukam każdej możliwej metody zdobycia Jabłuszka, bo nie należę do sfer arystokrackich -zajebi*ta praca :)

#124 rEaLaPpLeFaN

rEaLaPpLeFaN
  • 708 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 11:48

głos oddany x]

#125 crackodille

crackodille
  • 5 postów

Napisano 01 stycznia 2009 - 01:09

zium..! myszka wylądowała na samym środku napisu "Zagłosuj na tę prace" ;) powodzenia

---- Dodano 01-01-2009 o godzinie 03:12 ----
btw. [URL="http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/122"]co sadzicie o tej?[/URL]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych