Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget] Orange Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#26 szymont

szymont
  • 9 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 21:25

Działa poprawnie dla Nowy Twój Plan. Fajny!

#27 -=JaMiRo=-

-=JaMiRo=-
  • 178 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 22:34

A ja mam Orange GO no i jest luzik. Dziala spox.

#28 Virtual

Virtual
  • 134 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 14:52

U mnie nie chciał pokazywać stanu konta jeżeli zalogowałem się po numerze telefonu, stan pokazał się natomiast jak zalogowałem się swoim loginem. Mam "Nowe Orange Go". Po za tym świetny widget, prosty i przydatny. Gratuluje.

#29 m.bolechowski

m.bolechowski

  • 970 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 11:43

Ok, u mnie wszystko teraz działa. Znakomity pomysł i świetne wykonanie widgeta. Chciałem jednak umieścić obok siebie dwa widgety, z dwoma odrębnymi numerami telefonów. Działa tylko do czasu następnej synchronizacji z serwerem. Niuans, ale może dałoby się zrobić osobny plik konfiguracyjny (jeśli tak to się odbywa) dla każdego widgetu?

#30 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 02 stycznia 2009 - 12:50

Ok, u mnie wszystko teraz działa. Znakomity pomysł i świetne wykonanie widgeta.
Chciałem jednak umieścić obok siebie dwa widgety, z dwoma odrębnymi numerami telefonów.
Działa tylko do czasu następnej synchronizacji z serwerem. Niuans, ale może dałoby się zrobić osobny plik konfiguracyjny (jeśli tak to się odbywa) dla każdego widgetu?

Racja, powinno się dać coś takiego zrobić. Po łikendzie powinno być ;-) - jest coś takiego w widżetach jak "instance configuration" w tej chwili do zapamiętania user/password używam globalnej konfiguracji, co powoduje że nie da się skonfigurować więcej niż jednego numeru.

#31 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 02 stycznia 2009 - 13:03

Wszystko działa elegancko :)

#32 kaslapek

kaslapek
  • 256 postów
  • SkądGliwice

Napisano 03 stycznia 2009 - 14:04

kurcze , ja mam mixa i widzet jest caly bialy :( nie pisze tak jak u was jaki plan taryfowy itp

#33 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 20:37

kurcze , ja mam mixa i widzet jest caly bialy :( nie pisze tak jak u was jaki plan taryfowy itp

A na pewno podałeś dobry login i hasło? Zakładam że jak na www.orange.pl się da zalogować na to konto to przynajmniej numer telefonu w widgecie powinien się pojawić. Jaki "mix" masz konkretnie - powinien się pojawić jak się zalogujesz na www.orange.pl

#34 jawess

jawess
  • 53 postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 20:49

U mnie nie chciał pokazywać stanu konta jeżeli zalogowałem się*po numerze telefonu, stan pokazał*się natomiast jak zalogowałem się*swoim loginem.

Mam "Nowe Orange Go".

Po za tym świetny widget, prosty i przydatny. Gratuluje.



Potwierdzam - u mnie było to samo, najpierw zalogowałem się na numer - stan konta był niedostępny, dopiero potem zalogowałem się "loginem" - i włala - stan konta jest - mój wyświetlany plan JEDNA IDEA 25 -

widget super !

/i pomysł na login "loginem' też super :lol:

#35 likuziak

likuziak
  • 101 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:05

Nie wiem jak długo trzeba czekać by widget się uruchomił.Ciągle mam napis "proszę czekać" i wirujące kółko.Używając tego samego hasła i loginu bez problemów loguję się na stronie Orange.Natomiast Twój widget w moim systemie (10.4.11) nie chce połączyć się ze stroną Orange niezależnie czy jestem na niej już zalogowany i mam stronę otwartą, czy też nie.W czym jest problem - podpowiedz.Jeszcze jedno .Mam telefon na kartę w Orange chyba GO.Ale widget mógłby chociaż numer telefonu wyświetlić i podać pod jaką usługę jestem przypisany.

#36 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:20

Mam pytanie z innej beczki to jest program na PC czy iphona bo za grzyba nie mogę sie doczytać jeżeli na iphona to jak to wrzucić napiszcie bo wszystkim działa a nie ma opisu jak to zainstalować Edit a czy nie lepiej wstukać *200 szybciej

#37 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 11:51

Nie wiem jak długo trzeba czekać by widget się uruchomił.Ciągle mam napis "proszę czekać" i wirujące kółko.Używając tego samego hasła i loginu bez problemów loguję się na stronie Orange.Natomiast Twój widget w moim systemie (10.4.11) nie chce połączyć się ze stroną Orange niezależnie czy jestem na niej już zalogowany i mam stronę otwartą, czy też nie.W czym jest problem - podpowiedz.Jeszcze jedno .Mam telefon na kartę w Orange chyba GO.Ale widget mógłby chociaż numer telefonu wyświetlić i podać pod jaką usługę jestem przypisany.

Chwilowo nie mam na to pomysłu. Jedyne o mi prtzychodzi do głowy to pytanie czy jak jesteś normalnie zalogowany w przeglądarce i odpalasz widgeta to czy Cię wylogowuje z konta w przeglądarce?

#38 kaslapek

kaslapek
  • 256 postów
  • SkądGliwice

Napisano 19 stycznia 2009 - 10:14

Natomiast Twój widget w moim systemie (10.4.11) nie chce połączyć się ze stroną Orange niezależnie czy jestem na niej już zalogowany i mam stronę otwartą, czy też nie.


widze to chyba wina systemu, mam ten sam system i ten sam problem - wkolko wiruje prosze czekac

#39 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 19 stycznia 2009 - 22:15

widze to chyba wina systemu, mam ten sam system i ten sam problem - wkolko wiruje prosze czekac

Wygląda na to że coś może z tigerem nie banglać. Sprawdzam właśnie czy czegoś specyficznego dla 10.5 w pluginie do widgeta nie używam :-(

---- Dodano 20-01-2009 o godzinie 14:18 ----

Wygląda na to że coś może z tigerem nie banglać. Sprawdzam właśnie czy czegoś specyficznego dla 10.5 w pluginie do widgeta nie używam :-(

Szukam chętnych do pomocy przy testach na 10.4 - do testów konieczne będzie wykonanie programiku, który wyświetli kilka informacji "debugujących". Ochotników prosze o kontakt na priv.

#40 Patrykw

Patrykw
  • 580 postów

Napisano 29 stycznia 2009 - 02:17

EDIT: Do usunięcia.

#41 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 stycznia 2009 - 02:43

Gratuluję! Widget bardzo fajny :) Przydałaby się tylko jeszcze jedna, nie wiem jak dla innych, ale dla mnie ważna rzecz - ilość*pozostałych smsów w pakiecie :) Nie wiem jak w innych planach taryfowych, ale w dla firm jest to z góry narzucona miesięcznie ilość, nie jest wymienna minuty-smsy.

#42 thrull

thrull
  • 37 postów

Napisano 20 marca 2009 - 21:16

Witam do pobrania pojawiła się nowa wersja 0.2:

0.2 - beta - 2009.03.20
* poprawne wyświetlanie informacji o planie taryfowym po ostatnich zmianach na orange.pl
* data i godzina ostatniego pobrania danych
* logo orange :-)

Narazie ciągle nie działa pod Tigerem :-(

#43 m.bolechowski

m.bolechowski

  • 970 postów

Napisano 20 marca 2009 - 22:35

jako pierwszy beta tester z MyApple, oficjalnie potwierdzam - wszystko działa : ) piękne dzięki dla autora za udostępnienie.

#44 hahment

hahment
  • 59 postów
  • SkądLubin

Napisano 25 marca 2009 - 22:07

Też potwierdzam działanie. Widzę jednak różnicę. Wcześniej podawana była liczba minut. teraz jest to kwota w zł. Na stronie Orange jest informacja o ilości minut do numerów poza sieć Orange oraz kwota do sieci. Nie śmiem proponować ale może udałoby się to w widgecie uchwycić? Pozdrawiam autora i forumowiczów.

#45 user1234567890

user1234567890
  • 42 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2009 - 19:15

A czy jest cos podobnego na Ere?

#46 iFilip

iFilip
  • 791 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 02 marca 2010 - 12:39

W sumie fajny widget, ale pokazuje tylko 1 numer. Ja mam 3 telefony i chciałbym mieć informacje o wszystkich. Albo żeby chociaż dało się ustawić, który numer ma być widoczny.

#47 dembsky

dembsky
  • 80 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 02 marca 2010 - 23:28

Jak dla mnie funkcjonalność na prawdę zadowalająca ;) (a co do samego wyglądu... nie jestem pewien czy dawanie tego cienia pod tekstem to taki super pomysł ;) no ale to tylko kwestia gustu )

#48 belrum

belrum
  • 336 postów
  • SkądŁodzia

Napisano 03 marca 2010 - 12:37

no mnie niestety ale nie wyświetla nic oprócz abonamentu

#49 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 03 marca 2010 - 12:45

Fajne, przydałoby się coś takiego jak liczba pobranych pakietów internetowych.

#50 Verah

Verah
  • 6 postów

Napisano 11 marca 2010 - 09:28

dziala jak nalezy na nowe abonamenty optymalne ;] gratuluje i dziekuje :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych