Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

chcecie iChoinke? no to macie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#26 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 12:53

Mam kolejny problem. Podlałem dzisiaj moją IChoinkę i jakoś tak hmm bez rewelacji działa. Raz świecą lampki, raz nie . Co robić ?

#27 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 21 grudnia 2008 - 13:30

Mam kolejny problem. Podlałem dzisiaj moją IChoinkę i jakoś tak hmm bez rewelacji działa. Raz świecą lampki, raz nie . Co robić ?


Źle nazwałeś temat. Zajrzyj do FAQ. Używaj szukajki.

Od czasu wprowadzenia iChoinki poziom forum spadł na łeb, na szyję... :-D

#28 Topek

Topek
  • 755 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 13:35

iChoinka uzywa tylko stojaka firmy Apple ;)

#29 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 13:51

Mam kolejny problem. Podlałem dzisiaj moją IChoinkę i jakoś tak hmm bez rewelacji działa. Raz świecą lampki, raz nie . Co robić ?


niepotrzebnie instalowałeś nowe SU!! Trzeba było poczekać na opinie. Problem znany, rozwiązania szukaj na Apple - Support :lol:

#30 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 21 grudnia 2008 - 14:09

Mam kolejny problem. Podlałem dzisiaj moją IChoinkę i jakoś tak hmm bez rewelacji działa. Raz świecą lampki, raz nie . Co robić ?


ja bym wgrał nowy update :P ryzykowne (dopiero co wyszedł), ale jest nadzieja, że coś poprawi ;)

---- Dodano 21-12-2008 o godzinie 16:12 ----

Po pierwsze zdejmij bombki (ale najpierw sprawdz uprawnienia), Po drugie to po co ci ten iCarols? Kto dziś jeszcze tego używa? Usuń iCarols i wez sobie iSanta - działa znacznie lepiej i nie zawiesza pracy iChoinki. Uaktualnienie ściągnij z drzewka i zrobione.
Następnym razem zajrzyj na forum czy już tego tematu nie było i nie powtarzaj wątków.
PS. Mam nadzieję że pomogłem. Polecam się na przyszłość


używa, używa ;) ale polonizator iCarols straszny syf robi. pozatym iSanta jest tylko na intela, a wciąż dużo ludzi ma ppc :roll:

---- Dodano 21-12-2008 o godzinie 16:19 ----

A jak zrobić restore iChoinki?
WyBaCzCiE ale jestem tÓ noWY!!!!!!



:lol:


ZBANOWAĆ GO!!! :D :D :D

no mercy dla nowych userów ;) :lol:

#31 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 16:11

O panowie problem zakończony. Trzeba było nawozu.

#32 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 grudnia 2008 - 16:18

A czy na tym drzewku można postawić Linuksa? Choć może należałoby mówić "powiesić pingwina"? :-D I ewentualnie jaką dystrybucję polecacie?

#33 chmielowy

chmielowy
  • 123 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 17:59

A czy na tym drzewku można postawić Linuksa? Choć może należałoby mówić "powiesić pingwina"? :-D

I ewentualnie jaką dystrybucję polecacie?


Nie sądze. Osobiście nie próbowałem, ale może JailDrzewko. Nie wiem czy się dobrze wgryzie. Jak by nie poszło spróbuj jeszcze iKornik, a jak i to zawiedzie to pytaj iLeśników.

#34 karolek

karolek
  • 171 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 grudnia 2008 - 18:08

Fajna ta choinka:D

#35 krzysiekmie

krzysiekmie
  • 17 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 19:37

Kiedy wyjdzie iChoinka 2Gen? Mam na razie 1G, działa dosyć dobrze, synchronizuje się przez iChristmas (uboższe iSanta działające pod PC). Mam już nawet TreeBreak'a. Wgrałem dość dużo kolorów lampek, 50 albumów z kolędami, ale wciąż nie mogę wgrywać nowych kolorów bombek... Mam pytanie co do iSanta... Chodzi toto na PC? Jak na razie nie posiadam komputera od Apple'a, więc nie wiem czy dało by się synchronizować przez PC... Będę chyba musiał zrestartować tą iChoinkę bo zaczyna zamulać (lampki coraz rzadziej zmieniają kolor i kolędy odtwarzają się z przerwami). I jeszcze jedno, słyszałem gdzieś że iChoinka ma akcelerometr... Czyli jeśli będę miał jakąś aplikację do zmiany koloru igieł przez potrząśnięcie to wystarczy, że nią trochę potrząsnę?

#36 Wojtano

Wojtano
  • 55 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 19:44

iCHoinka wpadła mi do wody!!! Pierwsze co zrobiłem to natychmiast wyłączyłem ją z prądu. Już trochę wyschła. Kiedy będę mógł ją włączyć? Przyjmą do serwisu? :(

#37 krzysiekmie

krzysiekmie
  • 17 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 20:03

Nie bój nic... Najpierw musisz ją podłączyć do kompa i zsynchronizować, a potem naciśnij znaczek igiełki w prawym dolnym rogu iSanta/iChristmas, aby sprawdzić czy wszystkie igły iChoinki dobrze się zsynchronizowały, jeśli otrzymasz komunikat, że synchronizacja przebiegła pomyślnie, to znaczy, że możesz podłączyć ją do prądu.

#38 Topek

Topek
  • 755 postów

Napisano 21 grudnia 2008 - 20:09

Macie zdjecia iChoinki nano ? podobno maja ja niedlugo wypuscic :D

#39 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 21 grudnia 2008 - 23:02

ale to dopiero w styczniu będzie wiadomo :) podobno ma być też szuffle iChoinka ?!

#40 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 grudnia 2008 - 23:05

iChoinka shuffle ponoć będzie pozbawiona iGliwia i niestety nie będzie można na niej instalować iLampek oraz iSanta, za to będzie to bardzo gustowna przypinka.

#41 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 grudnia 2008 - 16:30

To powoli robi się nudne :) .

#42 Mordimer

Mordimer
  • 17 postów

Napisano 22 grudnia 2008 - 17:00

Apple znów wypuściło sprzęt za który przepłacacie, a taką samą funkcjonalność daje tańszy sprzęt. Ja kupiłem zwykłą choinkę Świerqlla i wgrałem sobie soft z iChoinki. Mam teraz zarąbistą Ha-Choinkę :D PS Dla mnie apple i tak skończyło się na Kill'em All...

#43 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 grudnia 2008 - 17:01

To powoli robi się nudne :) .


ale jakie to wszystko prawdziwe :razz:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych