Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Iphone 3G Dock - zasilanie, a synchronizacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtano

Wojtano
  • 55 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 11:13

Witam, zamierzam kupić Iphone 3G Dock. Mam pewne obawy. Chciałbym, żeby Dock ładował mi Iphone'a niezależnie od tego czy komputer jest włączony czy nie. Rozumiem, że mógłbym go podłączyć po prostu do prądu poprzez USB Power Adapter i nie wyciągać z gniazdka, ale wtedy musiałbym przełączać kabel do kompa, gdy chciałbym Iphona zsynchronizować. Jest na to jakaś rada?

#2 Teq

Teq
  • 667 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 12:04

Problem poruszony tutaj Apple - Support - Discussions - Charging iPhone 3G While Computer is ...
Generalnie powiedzialbym: nie da sie
Najlatwiejsze rozwiazanie - kup drugi kabel, zebys nie musial ciagle sie przelaczac z tylu komputera, albo hub USB (zasilany) zeby przelaczanie nie stanowilo wiekszego problemu.

#3 Wojtano

Wojtano
  • 55 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 16:09

Czyli tak jak myślałem - Dock jest mi w takim razie całkowicie zbędny.Dzięki za info.

#4 Optiv

Optiv
  • 188 postów

Napisano 11 grudnia 2008 - 17:39

Alby kup sobie hub usb z własnym zasilaniem. To zalezy od komputera, porty ps/2 usb są czasem zasilane gdy komputer jest wylaczony by umozliwic jego włączenie przy użyciu klawiatury np...

#5 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 13 grudnia 2008 - 18:51

W Macbooku chyba jest jeden port zasilany, bo przy zamkniętej klapie ruszenie myszką powoduje wybudzenie.

#6 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 19 września 2009 - 01:33

Mam ten sam "problem" i wpadłem na pewien pomysł. Można zrobić taki "przedlużacz USB", który z jednej strony będzie miał gniazdko (tu podlaczymy dok), a z drugiej kabel USB podzielony na dwie części: 2 przewody odpowiedzialne za transfer, zakończone wtyczka USB do komputera, a dwa prądowe, tez zakończone wtyczka, do ladowarki. Co o tym myślicie?Będzie działać? Bezpieczne dla iPhone'a?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych