Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0][3G] Problem z upgrade do 2.1 - błąd (13)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 RumburMK

RumburMK
  • 613 postów

Napisano 10 grudnia 2008 - 15:42

panowie spotkał się ktoś z blędem (13) ?? wczoraj nabyłem iphona 3g... narazie jest soft 2.0 sieć orange , ściągnołem nowsze oprogramowanie 2.1 plik --> iPhone1,2_2.1_5F136_Restore.ipsw ... ściągnołem najnowszą wersję itunesa 8.02 bodajże.... na poczatku wydaje się być wszystko ok, podłączam iphona, ładnie wykrywa go w windowsie uruchamia się itunes... wyskakują wszystkie dane iphona (wersja oprogramowania, numer seryjny itd) , w itunes pojawia się pytanie czy uaktualnić do najnowszej werski 2.2... nie ja chce uaktualnić do 2.1 ściągnietej na dysk...a więc postepuje według forumowych wskazówek, 10sekund oba przyciski, puszczam jeden wykrywa iphone (na ekranie ip pojawia sie znana wiekszosci ikonka kableka usb + ikonka itunes) ... nastepnie wciskam shift + odtworz, wybieram odpowiednią wersje w tym wypadku 2.1 niby sie wszystko ladnie ładuje, wyszukuje... po czym po około 20sekundach pojawia się błąd (13)... wywalana iphone ... i tak w kółko...zmiana protów usb nie pomaga..chociaz po 3 godzinnej probie uaktualnienia ... wróciłem do poprzedniego softu 2.0 (wczesniej iphone byl w trybie usb+iphone).... czy ktos sie spotkal z takim bledem ?? błąd 13...co on oznacza..?? znalazlem na forum jeden temat z zapytaniem o ten bląd, niestety nikt nie udzielił odpowiedzi....panowie co radzicie ?? w jaki sposob mam uaktualnic soft do porzadnaego 2.1 ?? z gory dzieki :)

#2 Zasalamell

Zasalamell
  • 8 postów

Napisano 10 grudnia 2008 - 21:34

Dokladnie wiarze sie z takim samym problemem :/ Prosze o pomoc! Moja sugestia: temat raczej powinen byc w Pomocy... Zrob upgrade do 2.0.2 a pozniej do 2.1 i wszystko bedzie dzialalo :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych