Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pianist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2008 - 17:27

[touchsmallimg]http://img152.imageshack.us/img152/4440/192798f520mj4.jpg[/touchsmallimg]

Pianist to jeden z wielu symulatorów pianina dostepnych w AppStore.

Dołączona grafika


Zacznijmy od głównej funkcji opisywanej aplikacji, czyli symulowania gry na instrumencie klawiszowym. Wystarczy w menu głównym wybrać opcję Piano i już mamy przed sobą oktawę klawiszy. Dźwięk wydawany przy grze jest dość realistyczny i ładny - nie można mieć co do tego zastrzeżeń. Wygodę muzykowania psuje jedynie wielkość klawiszy oraz to, że na wyświetlaczu mieści się ich tylko 8. Ogólnie rzecz biorąc, pomimo drobnych niewygód podczas gry, nie możemy narzekać - w końcu to telefon, a nie keyboard. Z ekranu gry mamy też możliwość nagrania swoich muzycznych wyczynów, odsłuchania aktualnie będącego w pamięci nagrania, oraz dostosowania generowanego dźwięku (np. ustawienie dłuższego wybrzmiewania dźwięków). Jest też możliwość powrotu do ekranu głównego.

Dołączona grafika


Aktualnie obecny w pamięci utwór możemy trwale zapisać pod podaną nazwą. Służy do tego kolejna opcja z menu głównego o wiele mówiącej nazwie “Load / Save”. Umożliwia ona zapis jak i załadowanie do pamięci przechowywanych kompozycji. W razie jakichkolwiek problemów z aplikacją do naszej dyspozycji jest także pomoc. Znajdziemy w niej dość rozbudowaną, składającą się z 12 stron instrukcję obsługi programu, wyjaśniającą wszelkie możliwe wątpliwości.

Dołączona grafika


Jedno jest pewne - prawdziwego instrumentu Pianist nam nie zastąpi. Może on byc przyjemnym narzędziem którepowinien miec każdy kto lubi czasami postukac w klawisze.

Wersja: 1.0
Rozmiar: 7.0 MB
Cena: 2.99 Euro
Źródło: AppStore http://itunes.apple....=284622652&mt=8
Moja ocena: 

#2 Dominikmaniak

Dominikmaniak
  • 251 postów
  • SkądKraków 

Napisano 28 listopada 2008 - 19:08

do postukania klawiszy lebszy jest free piano bo za darmo... Ale i tak wg. mnie Ty jesteś najlebszy ,bo wszystko opisujesz dzięki tobie wiele ludzi ma fajne i ciekawe aplikacje.gratuluje.

#3 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 listopada 2008 - 19:57

Ja mam tą aplikacje przypadkowo. Ściągnałem Free Piano. I mój brat powiedział że też sobie sciągnie. A z niego taki nieogar że ściągnął Pianist.:D Więc zrecenzowałem. Aha, dzięki aż się zawstydziłem:D

#4 rkosciuk

rkosciuk
  • 92 postów
  • SkądOppeln

Napisano 28 listopada 2008 - 23:04

do postukania klawiszy lebszy jest free piano bo za darmo...
Ale i tak wg. mnie Ty jesteś najlebszy ,bo wszystko opisujesz dzięki tobie wiele ludzi ma fajne i ciekawe aplikacje.gratuluje.


??? :)

#5 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 listopada 2008 - 23:08

rkosciuk
Posta chciałeś nabić?

Prawda.Dominikmaniak trochę dziwnie to napisał bo z jego wypowiedzi można by wywnioskować że jestem "najlebszy" z pianin na iPhone'a.:D

Dominikmaniak
To nie dzięki mnie ludzie mają aplikacje. Dzięki mnie ludzie wiedzą coś o aplikacjach które chcą kupić. Mam taką nadzieje.:D

#6 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 28 listopada 2008 - 23:17

Oj chłopcy chłopcy nie świntuszyć ;) A recenzje twoje są naprawdę dobre. A co do aplikacji to jednak nawet po przeczytaniu tej recenzji skłonie się ku darmowej wersji,

#7 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 listopada 2008 - 23:19

Ja również bym się skłonił ku darmowej.:D

#8 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 28 listopada 2008 - 23:34

No ciekawe jak dobrze się sprzedaje ta aplikacja i jaki procent kupionych egzemplarzy zostało kupione w podobny sposób jaki popełnił twój brat :) ps. pozdrów go ;)

#9 Dziamka

Dziamka
  • 7 postów

Napisano 20 grudnia 2008 - 17:54

do postukania klawiszy lebszy jest free piano bo za darmo...
Ale i tak wg. mnie Ty jesteś najlebszy ,bo wszystko opisujesz dzięki tobie wiele ludzi ma fajne i ciekawe aplikacje.gratuluje.


A recenzje twoje są naprawdę dobre. A co do aplikacji to jednak nawet po przeczytaniu tej recenzji skłonie się ku darmowej wersji,



Szkoda, że kradnie.

Jeśli podoba sięi wam panowie ta recenzja to zapraszamy na naszą stronę [url=http://www.i-app.eu/recenzje/pianist/]Pianist | I-app[/url] z której została ukradziona. Znajdziecie tam jeszcze kilka ukradzionych przez Grzelę recenzji oraz te, których jeszcze nie ukradł a mogły by się wam spodobać :]


Aha, dzięki aż się zawstydziłem:D



Szkoda, że nie tym, że kradniesz.

#10 Dominikmaniak

Dominikmaniak
  • 251 postów
  • SkądKraków 

Napisano 05 stycznia 2009 - 21:35

Dziamka sorry ale juz w 3 tematach napisales to samo

#11 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 06 stycznia 2009 - 00:55

Bodajże dwa dni temu wyszedł upgrade a z nim dwie poważne zmiany. Możemy wybrać ile klawiszy będzie wyświetlane, oraz wyświetlić dwie klawiatury naraz ;) Teraz to już całkiem fajnie się gra.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych