Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows 7 na MBP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slawus

Slawus
  • 525 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 24 listopada 2008 - 17:59

witam Mój problem polega na tym, że nie mam napędu wewnętrznego w moim MBP, a muszę zainstalować na nim Windowsa... Postanowiłem zainstalować bete Win 7, za pomocą rEFIt (bootując z dysku zewnętrznego). rEFIt ładnie widzi instalkę na dysku i z niej bootuje... lecz problem pojawia się chwilę później - a mianowicie wyskakuje komunikat o nielegalności systemu Windows... Da się to jakoś ominąć? Lub jest jakiś inny sposób na zainstalowanie Windowsa? z góry dziękuję, pozdrawiam Ps.: W grę nie wchodzi wirtualizacja.

#2 RFX

RFX
  • 196 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 listopada 2008 - 18:13

witam
Mój problem polega na tym, że nie mam napędu wewnętrznego w moim MBP, a muszę zainstalować na nim Windowsa...
Postanowiłem zainstalować bete Win 7, za pomocą rEFIt (bootując z dysku zewnętrznego).
rEFIt ładnie widzi instalkę na dysku i z niej bootuje... lecz problem pojawia się chwilę później - a mianowicie wyskakuje komunikat o nielegalności systemu Windows...
Da się to jakoś ominąć? Lub jest jakiś inny sposób na zainstalowanie Windowsa?

z góry dziękuję,
pozdrawiam

Ps.: W grę nie wchodzi wirtualizacja.


Nie wiem czy ktoś tu Tobie pomoże bo to raczej o takich tematach nie rozmawiamy na tym forum.
Życzę powodzenia;)

#3 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 24 listopada 2008 - 18:15

...Win 7, za pomocą rEFIt (bootując z dysku zewnętrznego).
rEFIt ładnie widzi instalkę na dysku i z niej bootuje... lecz problem pojawia się chwilę później - a mianowicie wyskakuje komunikat o nielegalności systemu Windows...
Da się to jakoś ominąć? Lub jest jakiś inny sposób na zainstalowanie Windowsa?

Ominąć się nie da (chyba ze kupisz legalnego Windowsa), za to Tobie da się ostrzeżenie bo instalowanie nielegalnego oprogramowania i pytanie na forum jak to ominąć niezależnie czy to OSX czy Winda narusza regulamin i zasady MyApple.

#4 Slawus

Slawus
  • 525 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 24 listopada 2008 - 18:17

Czy beta Win 7 jest nielegalna? Nie! Czy brak napędu wewnętrznego jest nielegalny? Nie! Więc nie rozumiem za co dostałem warna...?

#5 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 listopada 2008 - 18:32

Czy beta Win 7 jest nielegalna?


Tak, jest nielegalna,

legalnie mogą ją zainstalować wyłącznie developerzy, którzy otrzymali ją od M$.

#6 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 listopada 2008 - 19:14

najwdiczoniej Slawus jest deweloperem i otrzymał ją o MS.

albo jest ofiarą piractwa komputerowego

Slawus jeszcze dostaniesz nie jednego warna za niewiadomo co, musisz się przyzwyczaić, że moderatorzy nawalają ostatnio.

#7 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 listopada 2008 - 23:33

zauważyłem, że już kolejny raz biskup decyduje kto jest developerem, w poprzednim temacie o win7 też stwierdził, ze win7 jest nielegalne, chyba, że pracuje w MS i zna nazwiska wszystkich developerów, oraz sprawdził, dane Slawusa i okazało się , że niestety, slawus nie jest developerem.

#8 Fearless

Fearless
  • 171 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 listopada 2008 - 23:48

...za to Tobie da się ostrzeżenie bo instalowanie nielegalnego oprogramowania i pytanie na forum jak to ominąć niezależnie czy to OSX czy Winda narusza regulamin i zasady MyApple.


Regulamin i zasady MyApple, które są ponad regulaminem i zasadami Apple. To tak odnośnie Jailbreak'a. ;)

#9 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 24 listopada 2008 - 23:55

Temat był wałkowany już w kilku wątkach - Zarówno o Windows 7 jak i o JB. Nie widzę sensu wałkować go znowu i udzielać tych samych odpowiedzi.

Do momentu publicznych testów Windows 7 proszę rozmawiać na ten temat na Forum Developerów MICROSOFT





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych