Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iScrobbler i scroblowanie muzyki z iPhone'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 23 października 2008 - 13:24

Mam problem ze skroblowaniem muzy z iPhone'a. Od dawna mam iScrobblera zainstalowanego, program bardzo mi się podoba.. Jednak nie skrobluje mi muzyki z iPhone'a. Próbowałem już wyłączania programu, podłączania iPhone'a, włączania iScrobblera na nowo i nic.

P-O-M-O-C-Y.

---- Dodano 24-10-2008 o godzinie 00:33 ----
Już rozwiązałem problem. Chodziło o to, że w ustawieniach miałem złą listę do skroblowania.

Zgrywam muzę do iPhone'a przez listę 'iPhone', tylko z niej muza jest dodawana, a w ustawieniach iScrobblera miałem, żeby skroblowało z 'Recently Played'. Ustawiłem, żeby brało z listy 'iPhone' i już wyszystko ok.

#2 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 28 października 2008 - 15:11

Piszę sam do siebie właściwie, ale może to komuś się przyda.. Zrezygnowałem z iScrobblera. Powody są dwa: 1. Jeśli nie zsynchronizowałem iPhone'a z iTunes przed puszczeniem piosenki w iTunes, to scrobbling z iPhone'a przepadał na amen. 2. iScrobbler nie skrobluje piosenek wielokrotnie odtwarzanych. Słuchałem jednej piosenki chyba 10 razy pod rząd, a zaskroblował ją jakbym odtworzył ją raz. Używam teraz oficjalnego klienta z Last.fm. Polecam. Nie będziecie musieli marnować czasu i nerwów na pierdoły.

#3 Slav

Slav
  • 13 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 października 2008 - 10:06

ale oficjalny klient z last.fm na iPhone'a pozwala tylko na słuchanie i scroblowanie z radia "last.fm". Nie scrobluje mp3, chyba, że coś się już zmieniło.

#4 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 29 października 2008 - 18:20

Ale nie chodzi mi o klienta na iPhone'a, tylko o klienta na Mac OS.

#5 Slav

Slav
  • 13 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 października 2008 - 23:06

no ja z klientem na PC miałem taki problem, że nie scroblował mi wszystkich utworów z iPhone'a. Z pomocą przyszedł mi iScrobbler, który mimo kilku wad, dobrze spełnia swoje zadanie.

#6 LeYahoo

LeYahoo
  • 22 postów

Napisano 29 października 2008 - 23:14

No to dobrze. Mi najbardziej jednak odpowiada oryginalny klient.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych