Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jest gdzieś dostępny e-mail do Apple?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:58

Cześć, szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Chcę im napisać swoje niezadowolenie związane z olewaniem Polskich/polskich użytkowników. W zasadzie im więcej ludzi tak będzie robić, tym bardziej będziemy słyszalni. Dzięki

#2 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2008 - 21:03

Apple (Polska) - Kontakt z nami
Apple - How to Contact Us

pozdrawiam

#3 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 16 października 2008 - 21:10

Dzięki, ja intensywnie szukałem na stronach Wsparcia ;]

#4 koniu

koniu
  • 362 postów
  • SkądSe

Napisano 16 października 2008 - 21:13

sam sie nosze z tym pomyslem zeby wyslac im wyrazy nie zadowolenia :)

#5 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 października 2008 - 21:16

sjobs@mac.com :D

#6 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 16 października 2008 - 21:17

W zasadzie to tam jest mail do PR, isource i formularze do feedback'ów po angielsku, które i tak mogą olać. Szukam czegoś, na co będę mógł wysłać maila do polskiego oddziału.

#7 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 16 października 2008 - 21:30

do polskiego oddziału? forget. już dawno zainstalowali filtry antyspamowe (czytaj: automaty kasujące wszystkie wiadomości wyrażające niezadowolenie) i mają nas w d***e... smutne, ale prawdziwe :(

#8 MotoGP

MotoGP
  • 244 postów

Napisano 16 października 2008 - 21:51

Ale na polskiej stronie Apple nie ma nawet podanego e-mail'u do polskiego oddziału! Co za brak profesjonalizmu. btw, dlaczego nie ma też podanego adresu oddziału?

#9 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 października 2008 - 21:58

Bo Apple Polska praktycznie nie istnieje a właściwie to jest taka firma ale nie jest ona "zorientowana" na odbiorcę indywidualnego. Takim jakby przedstawicielem Apple w Polce jest iSource, które jest tzw VAD - Valeue Added Distributor.

#10 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 16 października 2008 - 22:01

Zauważyliście, że mimo że nie możemy kupować muzyki są do tego polskie instrukcje?

[url=http://www.apple.com/pl/support/]Apple (Polska) - Wsparcie[/url] (sekcja samouczki, chociaż tu film po angielsku)

Instrukcja PO POLSKU jak pobierać muzykę:
[url=http://support.apple.com/kb/HT1367?viewlocale=pl_PL&locale=pl_PL#section4]Informacje dla nowych użytkowników programu iTunes[/url]
Jeśli chcesz poszerzyć swoją kolekcję multimedialną, w sklepie iTunes Store znajdziesz masę muzyki, książek audio, programów TV, wideoklipów i nie tylko.

Toż to chamstwo i kpina w biały dzień!

#11 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 października 2008 - 22:03

po prostu strona jest tłumaczona jak leci

co do Apple Polska to proszę:

Wyszukiwanie podmiotów w KRS

firma istnieje choć o ile dobrze pamiętam to w budynku, w którym niby się znajduje o takiej firmie nie słyszeli. Podejrzewam, że jest zarejestrowana tylko w KRS a tak na prawdę jest to tylko i wyłącznie wpis do Rejestru.

#12 MotoGP

MotoGP
  • 244 postów

Napisano 16 października 2008 - 22:23

po prostu strona jest tłumaczona jak leci

co do Apple Polska to proszę:

Wyszukiwanie podmiotów w KRS

firma istnieje choć o ile dobrze pamiętam to w budynku, w którym niby się znajduje o takiej firmie nie słyszeli. Podejrzewam, że jest zarejestrowana tylko w KRS a tak na prawdę jest to tylko i wyłącznie wpis do Rejestru.


Dokładnie. Dzwoniłem kiedyś do tego budynku i nikt nie słyszał o Apple.

#13 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 16 października 2008 - 22:43

Hehe! Tak fake'owo to rejestrują się oszuści, o których słyszy sie od czasu do czasu w telewizji :D

#14 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 16 października 2008 - 22:52

Zajrzyjcie sobie do systemowej Książki Adresowej. Jest tam przecież oficjalna wizytówka Apple.

#15 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 17 października 2008 - 07:33

Jeszcze nie mam Mac'a, to poproszę info tutaj.

#16 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2008 - 11:54

Zajrzyjcie sobie do systemowej Książki Adresowej. Jest tam przecież oficjalna wizytówka Apple.


Tia! Tam jest numer 1-800-MY-APPLE :lol: i adres Apple. Mega pomocne :)

#17 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 17 października 2008 - 19:24

No trudno. Napiszę do Steve'a. Na 99,999% nikt tego nie przeczyta, ale swoje nagadam ;]

#18 catseye

catseye
  • 215 postów
  • SkądKrakow/Żory

Napisano 17 października 2008 - 21:04

Zauważyliście, że mimo że nie możemy kupować muzyki są do tego polskie instrukcje?

Apple (Polska) - Wsparcie (sekcja samouczki, chociaż tu film po angielsku)

Instrukcja PO POLSKU jak pobierać muzykę:
Informacje dla nowych użytkowników programu iTunes
Jeśli chcesz poszerzyć swoją kolekcję multimedialną, w sklepie iTunes Store znajdziesz masę muzyki, książek audio, programów TV, wideoklipów i nie tylko.

Toż to chamstwo i kpina w biały dzień!


Nie było Apple Polska było źle, teraz, gdy jest - tragedia. Nie było nic (instrukcji, języka, supportu) po Polsku było tragicznie, teraz polskie instrukcje to kpina i chamstwo... Chyba macie problem z samym sobą i chcecie wylać tu wszystkie smutki, może mail do Steva Wam pomoże.
ehhh Wy forumowi malkontenci, aż mi witki opadają..

#19 MotoGP

MotoGP
  • 244 postów

Napisano 17 października 2008 - 21:11

Nie było Apple Polska było źle, teraz, gdy jest - tragedia. Nie było nic (instrukcji, języka, supportu) po Polsku było tragicznie, teraz polskie instrukcje to kpina i chamstwo... Chyba macie problem z samym sobą i chcecie wylać tu wszystkie smutki, może mail do Steva Wam pomoże.
ehhh Wy forumowi malkontenci, aż mi witki opadają..


Kolego, spójrz na naszych sąsiadów (Niemców). Oni mają Apple Store, iTunes Store, prawdziwy serwis, niższe ceny, itd.
W dalszym ciągu uważasz że mamy tak wspaniale?

#20 leszekgruchala

leszekgruchala
  • 14 postów

Napisano 18 października 2008 - 09:15

Nie interesowałem się Apple gdy go nie było w PL. Z całym szacunkiem, ale mam głęboko w d!@# że łaskę zrobili że jest polskim odział. To jest biznes. Chcą zarobić, muszą wejść do kraju i starać się o klienta. Płacę i wymagam. I żądam iTunes Music Store, lepszych cen i wsparcia. I tyle.

#21 Szarlej

Szarlej
  • 106 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 października 2008 - 09:21

Dokładny adres do Steve'a to: sjobs@apple.com :)

I najlepsze jest to, że on potrafi odpisać ;)

#22 sylweczek

sylweczek
  • 431 postów

Napisano 18 października 2008 - 09:28

Płacę i wymagam. I żądam iTunes Music Store, lepszych cen i wsparcia. I tyle.


Ale żadania ITS to nie do Apple ale do ZAiKS'u i innych organizacji ochrony praw autorskich. Albo nawet PO i innych polity(cz)ków od ustalania prawa - póki w europie nie dojdzie do uwolnienia rynku praw autorskich to ITunes Store Polska nie będzie i juz.

#23 gucorek

gucorek
  • 596 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 18 października 2008 - 10:00

Cześć,
szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Chcę im napisać swoje niezadowolenie związane z olewaniem Polskich/polskich użytkowników.

W zasadzie im więcej ludzi tak będzie robić, tym bardziej będziemy słyszalni.

Dzięki


Odrazu napisz im że skoro udostępnili aplikacje na ipoda toucha/iphona to niech też udpostępnią na zwykłego ipoda gry




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych